Sportowe coupe Jaguara

Mistrzowski styl i zapierające dech osiągi. Jedyny w swoim rodzaju Jaguar F-TYPE.
Sportowe coupe Jaguara

Sportowe coupe dające powody do zachwytu

Niezapomniane wrażenia i imponujące osiągi. Jaguar F-TYPE. Bezkompromisowe sportowe coupe,
który łączy zawrotną prędkość i piorunujące przyspieszenie z doskonałą zwrotnością i wysokim poziomem bezpieczeństwa.
Przyciąga wzrok wyrafinowanym designem i budzi podziw swoim niepowtarzalnym stylem, wyróżniając się spośród innych samochodów typu sport coupe.

Odkryj moc wrażeń z Jaguarem F-TYPE

Szybki samochód sport coupe

Jaguar F-TYPE

Poznaj spektakularne atrybuty sportowego coupe
  • Atletyczna sylwetka i sportowy design w najlepszym brytyjskim stylu
  • Wyjątkowe silniki o mocy od 300 do 575 KM zapewniające doskonałe osiągi
  • Moc technologii zwiększających dynamikę napędu
  • Konfigurowalne oświetlenie kabiny nadające jej indywidualny charakter
Mistrzowski styl sportowego coupe

MISTRZOWSKI STYL

F-TYPE to perfekcyjny styl, który dostarcza niezapomnianych wrażeń. Sportowe coupe Jaguara stanowi nowoczesną interpretację wyrafinowanego piękna. Atletyczna sylwetka, dynamiczna linia nadwozia i opływowe, lecz zdecydowane kształty uosabiają kwintesencję sportowego stylu,
który nie wymaga dodatkowych ozdobników.
Osiągi samochodów sport coupe

SPORTOWE OSIĄGI

F-TYPE zawdzięcza fantastyczne osiągi swoim niezawodnym silnikom benzynowym, wyposażonym w innowacyjne technologie obniżające emisję CO2. Dzięki ich nieprzejednanej mocy sportowe coupe Jaguara można rozpędzić do 100 km/h w ciągu zaledwie 3,7 sekundy i poruszać się nim z oszałamiającą prędkością 300 km/h.
Układ wydechowy sportowego coupe

UKŁAD WYDECHOWY

Układ wydechowy Jaguara F-TYPE robi wrażenie nie tylko ze względu na wygląd, ale również na dźwięk, jaki wydaje. Opcjonalny przycisk kontroli wydechu pozwala zmodyfikować przepływ w układzie wydechowym i zmienić jego dźwięk. Sportowy coupe Jaguara jeszcze nigdy nie brzmiał jednocześnie tak pięknie i różnorodnie.
Nowoczesne multimedia w samochodach sport coupe

MULTIMEDIA

Sportowe coupe F-TYPE zostało wyposażone m.in. w cyfrowy zestaw wskaźników kierowcy o przekątnej 12,3 cala z możliwością personalizacji. Z kolei ekran umieszczony w środkowej konsoli daje możliwość bezpośredniej obsługi kluczowych funkcji wewnątrz pojazdu. Zintegrowany system nowoczesnych multimediów nie tylko zwiększa funkcjonalność sportowego coupe, ale również komfort i bezpieczeństwo pasażerów.

*Niektóre z opisywanych funkcji mogą być wyposażeniem opcjonalnym, dostępnym za dopłatą. Szczegóły u autoryzowanych dealerów.

Weź udział w jazdach testowych sportowym coupe Jaguara

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia zapisu na jazdę testową sportowym Jaguarem F-TYPE.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności