CZYM JEST SYSTEM JAGUAR INCONTROL?

SYSTEM INCONTROL STANOWI ZESTAW USŁUG I APLIKACJI POZWALAJĄCYCH NA BEZPOŚREDNIE ŁĄCZENIE SIĘ Z JAGUAREM UŻYTKOWNIKA ORAZ NA SPRAWNE I BEZPIECZNE ŁĄCZENIE SIĘ ZE ŚWIATEM ZEWNĘTRZNYM.

Pracujący pod kontrolą wielordzeniowego procesora Intel oraz za pośrednictwem sieci Ethernet o wysokiej przepustowości i z użyciem ekranu dotykowego, działający na zasadzie tabletu system InControl między innymi pozwala na precyzyjną nawigację, zapewnia łączność i rozrywkę, i w razie potrzeby wzywa koniecznej pomocy. Funkcje zdalne za pośrednictwem smartfona łączą użytkownika z jego Jaguarem znajdującym się w dowolnym miejscu na świecie. Asystent kierowcy pozwala użytkownikowi na niezakłóconą radość z jazdy jego Jaguarem, bez względu na to czy właśnie parkuje się w wielkim mieście, czy jedzie prostą drogą.

INFOTAINMENT SYSTEMU INCONTROL
Nasz najbardziej zaawansowany pokładowy system rozrywki zapewnia miłe spędzanie czasu, podczas gdy system nawigacyjny zabiera użytkownika tam, gdzie potrzebuje się dostać - od drzwi do drzwi. Powstałe, by uczynić jazdę bezpieczniejszą i przyjemniejszą, ekrany Touch i Touch Pro zapewniają najbardziej jak dotychczas zaawansowane samochodowe systemy infotainment. Należy podłączyć swój smartfon, żeby także korzystać z aplikacji.
Dowiedz się więcej
SYSTEM AUDIO MERIDIAN™
Można cieszyć się ulubioną muzyką z największą dotychczasową przejrzystością i precyzją, dzięki doskonałej technologii samochodowej firmy Meridian. Dostępne są 3 systemy audio firmy Meridian. Meridian Sound System dostępny jest w pakietach Touch lub Touch Pro; Meridian Surround Sound System dostępny jest w pakiecie Touch Pro oraz Meridian Signature Sound System oferuje największą przyjemność doznań.
Dowiedz się więcej
ŁĄCZNOŚĆ INCONTROL
I kierowca i każdy z pasażerów Jaguara łatwo połączy się z pakietami Connect i Connect Pro, uzyskując bezproblemowe działanie. Użytkownik kontroluje swego Jaguara nawet na odległość przy wykorzystaniu systemów Remote Essentials i Remote Premium. W przypadku ich wybrania, opcje Protect and Secure Tracker zapewniają wyższe bezpieczeństwo zarówno samemu użytkownikowi Jaguara, jak i jego pojazdowi.
Dowiedz się więcej
ASYSTENT KIEROWCY INCONTROL
Funkcje Asystenta kierowcy InControl pomagają zachować bezpieczeństwo zarówno podczas jazdy, jak i podczas parkowania. Podczas parkowania w wąskich przestrzeniach miejskich przy użyciu Asystenta parkowania można zminimalizować ryzyko stłuczek i zarysowań. Funkcje wspomagania jazdy pomagają utrzymywać wzrok na ruchu drogowym, ostrzegają przed możliwością kolizji i zagrożeniami, a także ostrzegają w przypadku zmiany poziomu natężenia ruchu.
Dowiedz się więcej
ZASADY I WARUNKI
Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Jaguar InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji
Znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera
Newsletter
Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące samochodów Jaguar

Podczas wprowadzania systemu InControl poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.