XXANAXX / MAREK BILIŃSKI - DUCH
XXANAXX / MAREK BILIŃSKI - DUCH <br>[OFFICIAL MUSIC VIDEO]
XXANAXX | MAREK BILIŃSKI

Współpraca XXANAXX | MAREK BILIŃSKI na nowo definiuje polską scenę muzyki elektronicznej.

Z jednej strony oddaje ducha i klimat czasów, kiedy „el-muzyka” przeżywała czasy rozkwitu i stawała się fundamentem jednej z najważniejszych dziś odnóg muzyki popularnej.

Z drugiej zaś to przeniesienie w zupełnie inny, wręcz futurystyczny wymiar, gdzie technologia i energia zawarta w muzyce tworzą całkowicie nowe, niewiarygodne brzmienie.

ODKRYJ GAMĘ MODELI Z RODZINY PACE

Rodzina PACE wprowadza esencję marki Jaguar i łączy ją z praktycznością, aby stworzyć gamę SUV-ów, jakich nie ma nikt inny. Każdy model zawiera najnowocześniejsze technologie i innowacje, które nadają każdemu pojazdowi niepowtarzalną indywidualność.

I-PACE

Zaprojektowany jako samochód elektryczny, I-PACE charakteryzuje się odważną, opływową linią nadwozia oraz wnętrzem oferującym ilość przestrzeni odpowiednią dla pięciu pasażerów oraz ich bagażu, natomiast iście elektryzujące osiągi zapewniają dwa silniki elektryczne o łącznej mocy 400 KM. Generują one 696 Nm momentu obrotowego i rozpędzają samochód od 100 km/h w 4,8 sekundy, jednocześnie zapewniając zasięg nawet 470km.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
E-PACE

Jaguar E-PACE to 5-miejscowy, kompaktowy SUV, który stanowi połączenie typowych dla marki Jaguar sportowych osiągów i dynamicznego wyglądu z przestronnym, praktycznym i oferującym nowoczesne rozwiązania multimedialnym wnętrzem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
F-PACE

Jaguar F-PACE to sportowy crossover, zaprojektowany i skonstruowany z naciskiem na osiągi, szybkość reakcji i jakość wykończenia, z których słyną wszystkie modele Jaguara, a także na niezrównaną dynamikę i codzienną wszechstronność.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ