XXANAXX / MAREK BILIŃSKI - DUCH
XXANAXX / MAREK BILIŃSKI - DUCH <br>[OFFICIAL MUSIC VIDEO]
XXANAXX | MAREK BILIŃSKI

Współpraca XXANAXX | MAREK BILIŃSKI na nowo definiuje polską scenę muzyki elektronicznej.

Z jednej strony oddaje ducha i klimat czasów, kiedy „el-muzyka” przeżywała czasy rozkwitu i stawała się fundamentem jednej z najważniejszych dziś odnóg muzyki popularnej.

Z drugiej zaś to przeniesienie w zupełnie inny, wręcz futurystyczny wymiar, gdzie technologia i energia zawarta w muzyce tworzą całkowicie nowe, niewiarygodne brzmienie.

ODKRYJ GAMĘ MODELI Z RODZINY PACE

Rodzina PACE wprowadza esencję marki Jaguar i łączy ją z praktycznością, aby stworzyć gamę SUV-ów, jakich nie ma nikt inny. Każdy model zawiera najnowocześniejsze technologie i innowacje, które nadają każdemu pojazdowi niepowtarzalną indywidualność.

I‑PACE

Zaprojektowany jako samochód elektryczny, I‑PACE charakteryzuje się odważną, opływową linią nadwozia oraz wnętrzem oferującym ilość przestrzeni odpowiednią dla pięciu pasażerów oraz ich bagażu, natomiast iście elektryzujące osiągi zapewniają dwa silniki elektryczne o łącznej mocy 400 KM. Generują one 696 Nm momentu obrotowego i rozpędzają samochód od 100 km/h w 4,8 sekundy, jednocześnie zapewniając zasięg nawet 470km.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
E‑PACE

Jaguar E‑PACE to 5-miejscowy, kompaktowy SUV, który stanowi połączenie typowych dla marki Jaguar sportowych osiągów i dynamicznego wyglądu z przestronnym, praktycznym i oferującym nowoczesne rozwiązania multimedialnym wnętrzem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
F‑PACE

Jaguar F‑PACE to sportowy crossover, zaprojektowany i skonstruowany z naciskiem na osiągi, szybkość reakcji i jakość wykończenia, z których słyną wszystkie modele Jaguara, a także na niezrównaną dynamikę i codzienną wszechstronność.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ