Elektryzujące Jaguary z uniwersalnymi stacjami ładowania

Elektryzujące Jaguary z uniwersalnymi stacjami ładowania

Odnawiaj zasoby energii w domowym zaciszu. Teraz dzięki współpracy Jaguara i firmy Rawicom dostępne od ręki modele marki w wersji PHEV i elektrycznej możesz nabyć wraz ze stacją ładowania typu Wallbox w cenie zakupu auta*.
Rawicom to dystrybutor szybkich stacji ładowania pojazdów oferujący również ich kompleksowy audyt i montaż, a także serwisowanie. Innowacyjne produkty Rawicomu skutecznie napędzają proces zielonej transformacji, czyniąc proekologiczne rozwiązania bardziej dostępnymi oraz wygodniejszymi w obsłudze.

Poczuj moc oferty

ładowarka do Jaguara
Czysta moc innowacyjnych rozwiązań jeszcze nigdy nie była tak bardzo w zasięgu ręki. Zanim jednak zrealizujesz zakup, musisz przejść zdalny audyt weryfikujący możliwość instalacji ładowarki eNext we wskazanej przez Ciebie lokalizacji. Pozytywny wynik audytu kwalifikuje do podpisania zamówienia. Jeszcze tylko wybór jednego z dostępnych od ręki modeli Jaguara i możesz ruszać w drogę z nową energią.

Wybierz swojego Jaguara

Elektryczny I-PACE

Elektryczny I-PACE

Hybrydowy E-PACE PHEV

Hybrydowy E-PACE PHEV

Hybrydowy F-PACE PHEV

Hybrydowy F-PACE PHEV

Jaguar napędzany czystą energią

JAGUAR NAPĘDZANY CZYSTĄ ENERGIĄ
Nowoczesny design. Niezwykła funkcjonalność. Niezrównana innowacyjność. Każda z tych cech opisuje zarówno modele Jaguara, jak i stację ładowania Wallbox eNext, która przeznaczona
jest do użytku wewnętrznego lub zewnętrznego w domach, blokach mieszkalnych oraz w miejscach pracy.

Stacja ładowania Wallbox eNext to lekkie, kompaktowe urządzenie z odporną na warunki atmosferyczne obudową z lekkiego tworzywa. Z łatwością można zainstalować ją na ścianie
lub na postumencie, a intuicyjna aplikacja umożliwia konfigurację i obsługę urządzenia. Stacja wyposażona jest w opcję zdalnej autoryzacji chroniącej przed dostępem ze strony niepowołanych osób. Posiada również harmonogramy ładowania pozwalające obniżać koszty poboru prądu.

Maksymalna moc wyjściowa 22 kW
Maksymalny prąd wejściowy 32 A
Zasilanie AC (3P + N + PE)
Gniazdo type 2
Konfiguracja i kontrola zdalna Hi Charger App
Pobierz pełną specyfikację urządzenia

Korzyści płynące z uniwersalnego ładowania

Jaguar ładujący się za oknem
Ładowanie Jaguara za pomocą urządzenia eNext to niezawodne rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba odwiedzać stacji paliw czy punktu ładowania, aby korzystać z pełni mocy hybrydowego lub elektrycznego pojazdu. Stacje ładowania typu „wallbox” dają pełną niezależność, ponieważ są dostępne i gotowe do użycia w miejscu pracy czy zamieszkania przez całą dobę.

*Szczegóły oferty u autoryzowanych dealerów Jaguara