Auta koncepcyjne i technologie jutra

Auta koncepcyjne i technologie jutra

Przedstawiamy Jaguara I‑PACE Concept, pierwszy w pełni elektryczny samochód w gamie modelowej.

I‑PACE Concept dostarczy mnóstwo wrażeń i emocji związanych z marką Jaguar do świata pojazdów elektrycznych. Model ten dostępny będzie od drugiej połowy 2018 roku, nasze pierwsze w pełni elektryczne auto będzie dysponować 696Nm momentu obrotowego, mocą 400KM oraz przyspieszeniem od 0-100km/h w czasie 4 sekund. Technologia najnowszej generacji oraz futurystyczny, nowoczesny design w połączeniu z jednostką napędową nie emitującą szkodliwych spalin nie pozostawia złudzeń, iż jest to prawdziwy Jaguar.

NADWOZIE

NADWOZIE

Idealne proporcje oraz technologia elektryczna, I‑PACE Concept przenosi charakterystyczne DNA designu Jaguara na zupełnie inny poziom.
I‑PACE DESIGN

I‑PACE DESIGN

Bez wątpienia prawdziwy Jaguar, model I‑PACE Concept prezentuje pionierską przyszłość samochodów elektrycznych.
STYLIZACJA NADWOZIA

STYLIZACJA NADWOZIA

"Wyzwaniem było zaprojektowanie i zbudowanie pojazdu elektrycznego, patrząc na który, będziesz od razu wiedział, że to prawdziwy Jaguar - pojazd, który wykaże, że samochód elektryczny może być samochodem dla kierowcy i pobudzać zmysły już po zajęciu miejsca za kierownicą "

Ian Callum, Design Director
OSIĄGI I TECHNOLOGIA

OSIĄGI I TECHNOLOGIA

Model I‑PACE łączy osiągi Jaguara z legendarnym wyrafinowaniem, od którego będziesz wymagał aby dostarczył prawdziwych emocji.
ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Rozwiązania technologiczne są bardzo zaawansowane w modelu I‑PACE Concept, jednak pozostają dyskretne i całkowicie skupione na zwiększeniu przyjemności z jazdy kierowcy i pasażera.

Znajdź swoją elektryzującą kombinację wydajności, technologii i stylu Jaguara.

Zdjęcia przedstawiają model I‑PACE Concept. Detale samochodu produkcyjnego mogą się różnić. Wszystkie dane dotyczące przyspieszenia, mocy, prędkości maksymalnej, zasięgu oraz ładowania są szacowanymi danymi producenta.