Hybrydowe SUV‑y Jaguara

Poznaj niezwykłe możliwości SUV-ów Jaguara w wersji z hybrydowym napędem.
Hybrydowe SUV-y Jaguara

Odkryj możliwości hybrydowych SUV-ów Jaguara

Hybrydowe SUV-y Jaguara z napędem MHEV i PHEV dają czystą przyjemność z podróżowania. Nowoczesne hybrydowe napędy zapewniają nie tylko doskonałe osiągi charakterystyczne dla marki, ale również zwiększają oszczędność paliwa i zmniejszają emisję spalin do atmosfery. W ten sposób modele E-PACE i F-PACE są bardziej wydajne i przyjazne dla środowiska, pozostając jednocześnie niedoścignionymi wzorami stylu i wyrafinowania.

Niesamowite możliwości hybrydowych SUV-ów Jaguara

Kompaktowy SUV PHEV

Jaguar E-PACE

Poznaj zalety kompaktowego SUV-a z napędem hybrydowym
  • Napęd typu plug-in hybrid umożliwiający poruszanie się wyłącznie w trybie elektrycznym
  • Nowoczesne napędy hybrydowe MHEV i PHEV obniżające emisję CO2 do atmosfery
  • Inteligentnie zaprojektowany układ napędowy zwiększający przestrzeń wewnątrz kabiny
  • Precyzyjny układ kierowniczy i optymalna sztywność zawieszenia
Wyrafinowany SUV plug-in hybrid

Jaguar F-PACE

Poznaj zalety wyrafinowanego SUV-a z napędem hybrydowym
  • Dynamiczny napęd PHEV z możliwością ładowania z gniazdka elektrycznego
  • Napęd plug-in hybrid umożliwiający poruszanie się całkowicie w trybie elektrycznym
  • Napęd typu MHEV łączący zalety silników spalinowych z niską emisją CO2 i oszczędnością paliwa
  • Sportowa charakterystyka prowadzenia i napęd 4x4

SUV-y Jaguara z napędem mild-hybrid i plug-in hybrid określają nowe możliwości

Zaawansowana technologia SUV-ów PHEV i MHEV

TECHNOLOGIA

Jaguary E-PACE i F-PACE warto wyposażyć w innowacyjną technologię ClearSightView zapewniającą niezaburzone pole widzenia w lusterku wstecznym. Także wtedy, gdy samochodem podróżuje komplet pasażerów czy przewożone obiekty zasłaniają tylną szybę. W połączeniu z kamerą 3D Surround tworzą niezawodny system, który poprawia bezpieczeństwo i jakość podróżowania hybrydowymi SUV-ami Jaguara.
Doskonałe osiągi SUV-ów PHEV i MHEV

OSIĄGI

Dynamiczne silniki hybrydowych SUV-ów Jaguara zapewniają doskonałe osiągi i moc wrażeń. Zarówno w wersji z napędem MHEV, jak i PHEV modele Jaguara zachowują swój niepowtarzalny sportowy charakter i doskonałe parametry. Optymalnie usztywnione zawieszenia hybrydowych SUV-ów gwarantują pewność prowadzenia i znakomitą zwrotność, co przekłada się na niesamowite wrażenia z jazdy.
Hybryda SUV pełna praktycznych rozwiązań

CODZIENNA WSZECHSTRONNOŚĆ

Hybrydowe SUV-y Jaguara z napędem MHEV i PHEV są wyposażone w liczne wewnętrzne schowki, a także dysponują dużą przestrzenią ładunkową. Jednocześnie oferują możliwość korzystania z bagażników dachowych, co sprawia, że zarówno E-PACE, jak i F-PACE są praktycznymi kompanami podróży nawet w większym gronie.
SUV-y PHEV i MHEV w luksusowej odsłonie

LUKSUSOWE WNĘTRZE

Modele E-PACE i F-PACE oferują doskonałej jakości wzornictwo, szlachetne materiały i znakomity poziom wykończenia wnętrza. Hybrydowe SUV-y Jaguara zaskakują wyrafinowanymi i subtelnymi detalami oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami, które jeszcze bardziej podnoszą komfort podróżowania. Tak prezentuje się esencja sportowego luksusu.

*Niektóre z opisywanych funkcji mogą być wyposażeniem opcjonalnym, dostępnym za dopłatą. Szczegóły u autoryzowanych dealerów.

Weź udział w jazdach testowych hybrydowym Jaguarem

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą
w celu potwierdzenia zapisu na jazdę testową wybranym SUV-em Jaguara w wersji plug-in hybrid lub mild-hybrid.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności