Jaguar E‑Pace 2020
Prezentacja

Jaguar E-PACE• Przedstawiamy nowego E-PACE: ulepszone wnętrze i nadwozie z zaawansowanymi funkcjami łączności, nową architekturą pojazdu i wydajnymi układami napędowymi Plug-in Hybrid (PHEV) oraz Mild-hybrid (MHEV)
Udoskonalony wygląd zewnętrzny: aerodynamicznie zoptymalizowany zderzak, zmienione dolne wloty powietrza oraz najnowocześniejsze reflektory LED w połączeniu z nową konstrukcją osłony chłodnicy, która zapewnia asertywną prezencję

Udoskonalone wnętrze: zmodernizowane wnętrze zawiera intuicyjny, nowy system multimedialny Pivi Pro, wyszukane detale i współczesny design

Zelektryfikowany układ napędowy: nowy układ hybrydowy PHEV wykorzystujący 3-cylindrowy silnik benzynowy**** zapewnia zasięg w trybie elektrycznym do 55 km*, łączną emisję CO2 od 44 g/km* i jest w stanie osiągnąć 0-80% ładowania w zaledwie 30 minut (ładowanie prądem stałym 32 kW lub więcej)

Technologia Mild-hybrid (MHEV): Nowoczesna technologia MHEV została zastosowana w: silniku wysokoprężnym Ingenium (2.0L / 4 cyl.) nowej generacji i nowych jednostkach benzynowych 1,5L / 3 cyl. oraz 2.0L / 4 cyl.

Zawsze w kontakcie: dostęp do zaawansowanego systemu multimedialnego Pivi Pro firmy Jaguar zapewniony został za pośrednictwem całkowicie nowego 11,4-calowego, zakrzywionego ekranu dotykowego HD

Zawsze aktualny: funkcja Software-Over-The-Air zapewnia bezproblemową i zdalną instalację i aktualizację najnowszych systemów pojazdu i aktualizacji systemu informacyjno-rozrywkowego

Dobre samopoczucie pasażerów: jonizacja powietrza w kabinie z filtracją PM2,5 wychwytuje najdrobniejsze cząsteczki i alergeny, poprawiając jakość powietrza wewnątrz
Nowa architektura: nowa architektura pojazdu zapewnia wyrafinowanie i lepszy komfort jazdy, jednocześnie maksymalizując zwinność kompaktowego SUV-a
Inteligentny napęd na wszystkie koła: współpracujący z płynnie zmieniającą biegi automatyczną skrzynią - system napędu na wszystkie koła został wyposażony w funkcję Intelligent Driveline Dynamics**, a teraz jest standardowo wyposażony także w system Driveline Disconnect , który może odłączyć napęd tylnej osi w określonych warunkach w celu zwiększenia wydajności
300 SPORT: topowy wersja modelu E-PACE jest standardowo wyposażona w system Active Driveline AWD i Adaptive Dynamics zapewniając przyspieszenie 0-100 km/h w 6,9 sekundy

28 października 2020 r., Whitley, Wielka Brytania: odświeżony wygląd zewnętrzny, ulepszone wnętrze, najnowszy system multimedialny Pivi Pro, nowa architektura pojazdu oraz wybór mocnych i wydajnych silników - w tym zaawansowany układ hybrydowy typu plug-in (PHEV)**** - nowy Jaguar E-PACE jest bardziej asertywny, połączony z siecią, wyrafinowany i wydajny niż kiedykolwiek wcześniej.

Nowy układ napędowy P300e PHEV łączy trzycylindrowy silnik benzynowy Ingenium o mocy 200 KM oraz elektryczny silnik o mocy 109 KM (80 kW) napędzający tylną oś pojazdu. Układ ten zapewnia możliwość przejechania do 55 km w trybie EV o zerowej emisji, przy łącznej emisji CO2 od 44 g/km i zużyciu paliwa do 2,0 l / 100 km (cykl mieszany WLTP TEH).

Wewnątrz klienci będą mieli możliwość skorzystania z najnowszego systemu informacyjno-rozrywkowego Pivi Pro, który zapewnia intuicyjne sterowanie systemami pojazdu dzięki uproszczonemu menu i ulepszonej łączności, w tym funkcji SOTA (zdalnym aktualizacjom systemu).

Nadwozie

Ulepszenia w wyglądzie zewnętrznym nadają kompaktowemu SUV-owi Jaguara bardziej asertywną sylwetkę i luksusowy wygląd. Z przodu zmiany obejmują zmienioną dolną część przedniego zderzaka z charakterystycznym elementem ostrza. Nowy projekt osłony chłodnicy z diamentowymi detalami nawiązuje do tradycyjnego logo Jaguara, a nowe wloty powietrza w bocznych błotnikach posiadają kultowy emblemat Jaguar Leaper.

Nowe, całkowicie diodowe reflektory zostały wyposażone w charakterystyczny wzór świateł do jazdy dziennej „Double J”, są one także dostępne z opcjonalną technologią Pixel LED, zapewniając zwiększoną rozdzielczość i jasność. Funkcja Adaptive Driving Beam analizuje drogę przed samochodem i automatycznie dostosowuje wzór świateł drogowych, wybierając i przesłaniając różne segmenty diod LED, aby zoptymalizować widoczność i zapobiegać oślepianiu bez rozpraszania innych kierowców.

W wersji wyposażenia S zastosowano zaawansowaną technologię LED, a w wersjach SE i HSE reflektory Premium LED z funkcją automatycznego asystenta świateł drogowych (AHBA). Technologia wykorzystuje kamerę skierowaną do przodu do automatycznego przełączania między światłami drogowymi i mijania, aby uniknąć oślepiania nadjeżdżających kierowców. Tylne animowane kierunkowskazy są standardem w wersjach S, SE i HSE z przednimi animowanymi kierunkowskazami zamontowanymi w wersjach SE i HSE.

Z tyłu dolny zderzak ma nową wstawkę, która znajduje się między zintegrowanymi końcówkami układu wydechowego, które są standardem w czterocylindrowych silnikach benzynowych. Wszystkie inne wersje silnika zyskują nowe, smukłe wykończenie w kształcie poziomych ostrzy. Całkowicie diodowe tylne światła są inspirowane w pełni elektrycznym modelem I-PACE, prezentując zaawansowaną technologię i nowoczesność całego projektu.

W wersji nadwozia R-Dynamic, nowy E-PACE zawiera szereg odrębnych elementów stylizacyjnych, nadających bardziej zorientowany na osiągi wygląd, podczas gdy wszystkie wersje wyposażenia są dostępne z dodatkowym pakietem zewnętrznym Black, który zapewnia jeszcze bardziej dynamiczny wygląd z wykończonymi na zamówienie elementami. w kolorze Narvik Black.

Wnętrze

Wnętrze nowego E-PACE oferuje zwiększony poziom luksusu, ulepszoną łączność i wyrafinowanie.

Sercem nowego wnętrza jest zintegrowany, zakrzywiony 11,4-calowy ekran dotykowy HD na środku deski rozdzielczej, który odpowiada za sterowanie nowym systemem multimedialnym Pivi Pro. Wzmocniony chemicznie szklany ekran posiada dwie powłoki; pierwsza ma za zadanie redukować odblask, a druga zapewniać brak odcisków palców na ekranie.

Skoncentrowane na kierowcy wnętrze zapewnia również łatwiejszy dostęp do większego schowka przed nowym selektorem biegu, w którym znajduje się ładowarka bezprzewodowa 15W. Punkty dotykowe kierowcy wokół zestawu wskaźników są teraz obszyte miękkimi w dotyku materiałami, a obszar kontaktu po stronie kolan został wyrzeźbiony, aby zapewnić większy luksus i wygodę.

Nowy selektor biegu - jeden z wielu pięknych detali - jest niższy i szerszy oraz ma górną część wykończoną szwem „piłki do krykieta”, przy czym dolna część jest wykonana z precyzyjnie zaprojektowanego metalu dla lepszej wrażliwości dotykowej.

Skupienie się na materiałach rozciąga się na metaliczne akcenty osłon głośników i metalowe wykończenia otworów wentylacyjnych, które wraz z elementami, takimi jak metaliczne pokrętła, stanowią przykład luksusowego wnętrza.

Nowa kierownica, na którą ma wpływ stylistyka całkowicie elektrycznego I-PACE, zawiera ukryte przełączniki i metalowe łopatki zmiany biegów.

Jeszcze większą dbałość o szczegóły potęguje wytłoczone logo Jaguar Leaper na zagłówkach, a plakietki „Est 1935 Jaguar Coventry” nawiązują do historii i dziedzictwa marki.

Osiągi i moc PHEV

Nowy E-PACE wykorzystuje architekturę, która została zaprojektowana i skonstruowana w celu dostosowania do najnowszych technologii zelektryfikowanego układu napędowego. Obejmuje to nowy układ napędowy P300e PHEV****, a także czterocylindrowy silnik wysokoprężny nowej generacji oraz najnowsze silniki benzynowe Ingenium, w których zastosowano technologię Mild Hybrid (MHEV).

Zaawansowane funkcje obejmują inteligentny napęd na wszystkie koła i automatyczną skrzynię biegów, dzięki czemu nowy E-PACE zapewnia dającą pewność dynamikę, przyczepność i wyrafinowanie, jakich oczekuje się od Jaguara.

Nowa gama silników obejmuje:

Diesel
• 163 KM 2.0L R4 Turbo, 6-biegowa przekładnia manualna, FWD
• 163 KM MHEV 2.0L R4 Turbo, 9-biegowa przekładnia automatyczna, AWD
• 204 KM MHEV 2.0L R4 Turbo, 9-biegowa przekładnia automatyczna, AWD

Benzyna
• 160 KM MHEV 1.5L R3 Turbo, 8-biegowa przekładnia automatyczna, FWD
• 200 KM MHEV 2.0L R4 Turbo, 9-biegowa przekładnia automatyczna, AWD
• 249 KM MHEV 2.0L R4 Turbo, 9-biegowa przekładnia automatyczna, AWD
• 300 KM MHEV 2.0L R4 Turbo, 9-biegowa przekładnia automatyczna, AWD
• 309 KM PHEV 1.5L R3 Turbo, 8-biegowa przekładnia automatyczna, AWD

Zaawansowany 1,5-litrowy, trzycylindrowy silnik benzynowy jest najnowszym członkiem modułowej, elastycznej rodziny silników Ingenium i jest dostępny w wersji E-PACE z technologią PHEV i MHEV.

Nowy, lekki aluminiowy silnik - o 33 kg lżejszy niż czterocylindrowy - zapewnia wysoką wydajność i wyrafinowanie przy niskim poziomie tarcia, co przyczynia się do doskonałej wydajności i zużycia paliwa. Kolektor wydechowy jest zintegrowany z aluminiową głowicą cylindrów, co przyczynia się to do szybkiego nagrzewania się i minimalizuje odległość między otworami wydechowymi, a kołem turbiny turbosprężarki, zapewniając lepsze reakcje.

Nowy układ napędowy P300e PHEV łączy trzycylindrowy silnik benzynowy Ingenium o mocy 200 KM oraz elektryczny silnik o mocy 109 KM (80 kW) napędzający tylną oś pojazdu. Zapewnia to imponujące osiągi i wydajność, przyspieszenie 0-100 km/h w 6,5 sekundy, emisję CO2 od 44 g/km i oszczędność paliwa do 2.0 l/100 km (cykl mieszany WLTP TEH).

Kompaktowy silnik ERAD jest zasilany akumulatorem litowo-jonowym 15 kWh umieszczonym pod podłogą bagażnika. Po całkowitym naładowaniu zapewnia do 55 km zasięgu w trybie elektrycznym.

Zarówno w trzycylindrowej, jak i czterocylindrowej benzynie i dieslach, system MHEV wykorzystuje zintegrowany generator rozrusznika (BiSG) w komorze silnika do zbierania energii zwykle traconej podczas zwalniania i hamowania, która jest następnie przechowywana w 48-woltowym litowo-jonowym akumulatorze umieszczonym pod tylną przestrzenią ładunkową. System jest potem w stanie ponownie wykorzystać zgromadzoną energię do wspomagania silnika podczas przyspieszania i zapewnia bardziej wyrafinowany i responsywny system Stop / Start.

Dzięki technologii MHEV nowy trzycylindrowy silnik benzynowy Ingenium o mocy 160 KM (tylko FWD) osiąga emisję CO2 od 181 g/km i zużycie paliwa do 8,0 l / 100 km*.

Nowy E-PACE jest również dostępny z 2-litrowym, czterocylindrowym silnikiem wysokoprężnym Ingenium nowej generacji oraz najnowszymi czterocylindrowymi silnikami benzynowymi Ingenium o pojemności 2-litrów w połączeniu z technologią MHEV, napędem na wszystkie koła i dziewięciobiegową automatyczną skrzynią biegów.

Czterocylindrowy silnik wysokoprężny MHEV o mocy 163 KM o pojemności 2-litrów wytwarza 380 Nm, emitując od 167 g/km CO2 i zużywając do 6,4 l/100 km. Silnik o mocy 204 KM MHEV wytwarza 430 Nm i jest w stanie rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 8,4 sekundy, jednocześnie zużywając do 6,4 l/100 km przy emisji CO2 od 169 g/km*.

W najnowszym układzie napędowym zastosowano szereg zaawansowanych technologii silnika zwiększających wyrafinowanie i wydajność, w tym po raz pierwszy stalowe tłoki o wysokiej wytrzymałości. Zmniejszają tarcie, a turbosprężarka i nowy, piezoelektryczny układ wtryskowy Common Rail, który zapewnia jeszcze dokładniejszą kontrolę paliwa dostarczanego do cylindrów, również optymalizują wydajność.

Czterocylindrowy silnik benzynowy Ingenium o pojemności 2-litrów jest dostępny w trzech wersjach mocy, z których wszystkie są wyposażone w technologię MHEV. Wersja 200 KM wytwarza 320 Nm momentu obrotowego i przyspiesza od 0 do 100 km/h w 8,5 sekundy, podczas gdy układ napędowy o mocy 249 KM, 365 Nm osiągnie ten sam wynik 0-100 km/h w 7,5 sekundy.

Na czele gamy silników benzynowych stoi wariant o mocy 300 KM. Dostępny wyłącznie w wersji wyposażenia 300 SPORT, wytwarza 400 Nm momentu obrotowego, zapewniając przyspieszenie 0-100 km/h w 6,9 sekundy.

Podwozie i przekładnia

Znaczące aktualizacje architektury nadwozia nowego E-PACE zapewniają zwiększoną dynamikę, komfort i wygodę. Nowa architektura zawiera m.in. nowe mocowania silnika, które przyczyniają się do poprawy reakcji przepustnicy.

Nowa architektura zapewnia również lepszą sztywność punktów mocowania przedniego zawieszenia, zapewniając wygodniejszą jazdę, zachowując jednocześnie charakterystyczną dla Jaguara zwinność. Konstrukcja redukuje wibracje w całej kabinie, czyniąc ją spokojnym azylem dla wszystkich pasażerów, jednocześnie redukując hałas w kabinie, zwiększając komfort i wyrafinowanie.

Większość modeli wyposażonych jest w inteligentny system napędu na wszystkie koła, trzycylindrowe modele z napędem AWD współpracują z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów, natomiast czterocylindrowe modele z dziewięciobiegową automatyczną skrzynią biegów. Przełożenia są ściśle rozmieszczone, aby zapewnić natychmiastową reakcję, a sterowanie manualne jest ułatwione dzięki zastosowaniu łopatek zmiany biegów ze stopu cynku na kierownicy, aby zwiększyć zaangażowanie kierowcy. Sześciobiegowa manualna skrzynia biegów jest standardowo montowana w wersji 163 KM z napędem na przednie koła (FWD).

System AWD nowego E-PACE wykorzystuje technologię „Standard Driveline” drugiej generacji, która automatycznie rozdziela moment obrotowy między przednie i tylne koła, aby zawsze zapewnić maksymalną przyczepność.

Po raz pierwszy w wersji Standard Driveline zastosowano technologię Driveline Disconnect. Podczas spokojnej, płynnej jazdy system odłącza układ AWD, wysyłając moc tylko na przednią oś, zapewniając zwiększoną oszczędność paliwa.

Dostępny wyłącznie w 300 SPORT, system Active Driveline AWD drugiej generacji zapewnia doskonałą przyczepność na wszystkich kołach z charakterystyczną dla marki dynamiką.

Podobnie jak Standard Driveline, system Active Driveline AWD jest w stanie przenosić moment obrotowy między przednią i tylną osią. Co więcej, na tylnej osi dwa niezależne, sterowane elektronicznie sprzęgła są w stanie rozłożyć moment obrotowy na tylne koła, z możliwością skierowania 100% tego momentu na jedno z tylnych kół w ciągu 100 milisekund (0,1 sekundy).

Wszystkie wersje modelu E-PACE są wyposażone w system Jaguar Drive Control z trybami Comfort, Eco, Rain-Ice-Snow (w modelach FWD) i Dynamic, które kierowca może wybrać ręcznie w zależności od warunków drogowych. Ustawienia, wybierane za pomocą przełącznika znajdującego się obok zupełnie nowego selektora biegu, dostosowują układ kierowniczy, skrzynię biegów, przepustnicę i (jeśli jest dostępny) ustawienia systemu Adaptive Dynamics.

Ponadto nowa wersja systemu Adaptive Surface Response, która zastępuje tryb Rain-Ice-Snow we wszystkich modelach z napędem AWD, automatycznie określa najbardziej odpowiednie z trzech oddzielnych ustawień, monitorując stan nawierzchni co dziesiątą część sekundy i reagując w ciągu pół sekundy.

E-PACE wykorzystuje wyrafinowaną koncepcję tylnego zawieszenia Integral Link, która oddziela siły poprzeczne i wzdłużne, zapewniając optymalne połączenie czułego układu kierowniczego, prowadzenia, amortyzacji nierówności drogi oraz wyrafinowania.

Nowoczesne technologie

Nowy E-PACE jest wyposażony w zaawansowaną elektroniczną architekturę pojazdu Jaguara, zwaną EVA 2.0, która obsługuje szereg nowych technologii, aby zapewnić, że pojazd jest zawsze połączony i wykorzystuje najnowsze oprogramowanie.

Najnowszy system multimedialny Pivi Pro jest dostępny z nowym, zakrzywionym ekranem dotykowym HD o przekątnej 11,4”. Kluczowe korzyści obejmują zwiększoną przejrzystość - ekran jest trzykrotnie jaśniejszy i o 48% większy niż poprzedni - a uproszczona struktura menu umożliwia kierowcom dostęp do 90% typowych zadań na ekranie głównym lub ich wyświetlanie za pomocą maksymalnie dwóch dotknięć.

Aby umożliwić niemal natychmiastowe uruchomienie, Pivi Pro ma własne dedykowane źródło zasilania, więc nawigacja jest gotowa, gdy tylko kierowca usiądzie za kierownicą, podczas gdy dostępne wbudowane aplikacje - w tym Spotify, Deezer i TuneIn - zapewniają pełną funkcjonalność nawet bez smartfonu. Inne funkcje online obejmują integrację kalendarza Google i Microsoft Outlook, która umożliwia kierowcy przeglądanie dzienników pracy, a nawet dołączanie do ważnych połączeń za pomocą zestawu głośnomówiącego.

Łączność systemu Pivi Pro zapewnia najnowsza technologia dual-sim z dwoma modemami LTE, umożliwiając systemowi wykonywanie wielu funkcji w tym samym czasie, takich jak strumieniowe przesyłanie multimediów i pobieranie aktualizacji SOTA, bez uszczerbku dla wydajności.

Zaawansowana funkcjonalność SOTA umożliwia klientom pobieranie i instalowanie aktualizacji oprogramowania bez konieczności odwiedzania Dealera. Aktualizacje są pobierane w tle, a klienci są powiadamiani za pomocą alertu opisującego kluczowe zmiany. W przypadku aktualizacji wymagających wyłączenia pojazdu klienci mogą zaplanować dogodny czas instalacji.

Pivi Pro jest standardowo montowane w wersjach wyposażenia S, SE i HSE i jest opcjonalne w podstawowej wersji E-PACE. Standardem tego podstawowego modelu jest system informacyjno-rozrywkowy Pivi, który obsługuje funkcję nawigacji za pośrednictwem smartfona kierowcy za pomocą Apple Carplay® lub Android Auto ™.

Uzupełnieniem centralnego, 11,4-calowego ekranu dotykowego jest najnowszy 12,3-calowy cyfrowy wyświetlacz wskaźników dla kierowców z ulepszoną grafiką i konfigurowalnym układem, który może wyświetlać pełnoekranowe mapy nawigacyjne ze szczegółowymi instrukcjami, cyfrowymi tarczami, mediami, listą kontaktów lub szczegółami informacji i rozrywki. Cyfrowy wyświetlacz kierowcy działa w połączeniu z kolorowym wyświetlaczem przeziernym HUD najnowszej generacji, który jest jaśniejszy, z większym obszarem informacyjnym i lepszą rozdzielczością.

Jonizacja powietrza w kabinie poprawia jakość powietrza we wnętrzu dzięki technologii Nanoe, która usuwa alergeny i nieprzyjemne zapachy. Zaawansowany system obejmuje filtrację PM2,5, która wychwytuje ultradrobne cząsteczki - w tym cząstki PM2,5 - w celu poprawy zdrowia i samopoczucia pasażerów i jest aktywowana przez naciśnięcie przycisku „Purify” na centralnym ekranie dotykowym.

Dla większej wygody, opcjonalny Activity Key drugiej generacji można używać do blokowania, odblokowywania i uruchamiania pojazdu bez konieczności obecności w pojeździe tradycyjnego pilota. Opaska z możliwością ładowania zawiera także zegarek i na jednym ładowaniu może działać nawet siedem dni.

W nowym E-PACE zastosowano również technologię lusterka wstecznego ClearSight. System zapewnia większą wygodę, zapewniając kierowcy niezakłócony widok na drogę z tyłu. Korzystając z szerokokątnej kamery skierowanej do tyłu, system przesyła obrazy na ekran o wysokiej rozdzielczości w bezramkowym lusterku wstecznym; nie przeszkadzają wysocy pasażerowie z tyłu, słabe oświetlenie lub deszcz na tylnej szybie.

Najnowsza technologia Kamer Surround 3D zapewnia zaawansowane funkcje 3D, aby zapewnić więcej szczegółów i wybór opcji oglądania w czasie rzeczywistym podczas manewrowania pojazdem. Wybór ustawień obejmuje m.in. widok skrzyżowania, widok perspektywiczny 3D.

Technologia monitorowania stanu kierowcy jest w stanie wykryć, czy kierowca zaczyna odczuwać senność, i ostrzega go, aby zrobił sobie przerwę. Technologia wykorzystuje dane wejściowe z tysięcy punktów danych, z których niektóre są mierzone co jedną tysięczną sekundy - w tym sterowanie, pedały i ogólne zachowanie podczas jazdy - w celu wykrycia oznak zmęczenia. Ponadto tempomat adaptacyjny utrzymuje określoną odległość od samochodu z przodu, zapewniając bardziej zrelaksowane, przyjemniejsze i mniej męczące długie podróże.

WERSJA 300 SPORT

Nowa, topowa wersja 300 SPORT jest napędzana wyłącznie silnikiem benzynowym o mocy 300 KM i jest w stanie rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 6,9 sekundy. Oferuje wybór najnowszych technologii zwiększających wydajność, w tym systemy Active Damping, Adaptive Dynamics, Active Driveline i Configurable Dynamics.

Wersja dostępna jest we wszystkich kolorach nadwozia, wyposażona w 20-calowe, pięcioramienne obręcze aluminiowe, pakiet stylizacji nadwozia Black oraz elektryczną pokrywę bagażnika. Wewnątrz podświetlane nakładki progowe z napisem Jaguar, nagłośnienie Meridian, podsufitka zamszowa w kolorze Ebony i fotele sportowe R-Dynamic Taurus w kolorach Ebony, Cloud lub Deep Garnet pomagają wyróżnić 300 SPORT.


Uwaga: Podane wartości są wynikiem oficjalnych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z przepisami UE. Tylko do celów porównawczych. Dane podczas użytkowania mogą się różnić. Dane dotyczące emisji CO2, zużycia paliwa/energii i zasięgu mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, zamontowane obręcze kół oraz dodatkowe akcesoria.

* W przypadku wszystkich czterocylindrowych silników benzynowych i wysokoprężnych oraz trzycylindrowego silnika MHEV, podane wartości emisji i zużycia paliwa to wartości cyklu mieszanego (EU -WLTP TEL). Dane układu napędowego PHEV oraz poziom emisji i zasięg w trybie elektrycznym podano w cyklu mieszanym (EU-WLTP TEH).

** Wszystkie E-PACE są wyposażone w napęd na wszystkie koła (AWD), z wyjątkiem silnika benzynowego MHEV o mocy 160 KM i silnika wysokoprężnego o mocy 163 KM bez MHEV. Oba te modele posiadają napęd na oś przednią (FWD), diesel posiada także sześciobiegową manualną skrzynię biegów.

**** Wszystkie wersje E-PACE są już dostępne do zamówienia. Dostawy do klientów modeli Plug-in Hybrid rozpoczną się wiosną 2021 / jesienią 2021 (w zależności od rynku). Aby uzyskać więcej informacji podczas składania zamówienia, skontaktuj się z Dealerem.


UWAGA:

Przedstawione pojazdy pochodzą z globalnej oferty Jaguara. Specyfikacje, opcje i dostępność mogą się różnić w zależności od rynku.

WAŻNA UWAGA:

Jaguar Land Rover nieustannie poszukuje sposobów na ulepszenie specyfikacji, konstrukcji i produkcji swoich pojazdów, części i akcesoriów, a zmiany mają miejsce nieustannie. Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby opracować aktualną literaturę, ten dokument nie powinien być traktowany jako niezawodny przewodnik po aktualnych specyfikacjach lub dostępności, ani nie stanowi oferty sprzedaży żadnego konkretnego pojazdu, części lub akcesoriów.