AKTUALNOŚCI
MAŁGORZATA SOCHA, AMBASADORKA MARKI JAGUAR, W PROJEKCIE „W RYTMIE DNIA”
Aktorka Małgorzata Socha wystąpiła w projekcie zrealizowanym wspólnie z marką Jaguar. W filmie pt. ,,W rytmie dnia” marka towarzyszy ambasadorce podczas codziennych aktywności. Wszystko po to, aby pokazać - poza błyskiem fleszy - uchwycone momenty z jej życia. Aktorka na co dzień porusza się stylowym SUV-em, Jaguarem F-PACE, a z marką związana jest od 2018 roku.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Jaguar I-PACE liderem sprzedaży wśród elektrycznych SUV-ów w Polsce
Wielokrotnie nagradzany, Jaguar I-PACE, cieszy się popularnością wśród Klientów swojego segmentu. W 2019 roku był najczęściej wybieranym w Polsce SUV-em z napędem elektrycznym, a w skali sprzedaży wszystkich aut elektrycznych w Polsce, uplasował się na czwartej pozycji.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NOWY JAGUAR F-TYPE
Nowy Jaguar F-TYPE - ikoniczny samochód sportowy
o ponadczasowej stylistyce. Teraz o jeszcze bardziej
wyrazistym i stanowczym charakterze.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
AKTUALIZACJA SYSTEMU MULTIMEDIALNEGO <BR>APPLE CARPLAY I ANDROID AUTO
Jaguar Land Rover przesuwa granice technologiczne: funkcja "software over the air" (SOTA) standardem w każdym nowym modelu, oferowana także jako aktualizacja obecnym właścicielom.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NOWY JAGUAR XE<br>ZMODERNIZOWANE NADWOZIE, LUKSUSOWE WNĘTRZE ORAZ INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA
Nowy Jaguar XE to unowocześniona stylistyka nadwozia, zupełnie nowe, luksusowe wnętrze oraz zaawansowane rozwiązania.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
JAGUAR I‑PACE LAUREAT TRZECH TYTUŁÓW <br> WORLD CAR OF THE YEAR 2019
W pełni elektryczny Jaguar I‑PACE to pierwszy samochód w historii, który zdobył trzy tytuły w plebiscycie World Car of the Year.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
JAGUAR WYPRZEDZA KONKURENCJĘ.<br> NOWY, ELEKTRYCZNY MODEL I‑PACE.
Jaguar I‑PACE to samochód z napędem elektrycznym, na jaki czekali kierowcy na całym świecie. Jest inteligentny, bezpieczny i nie emituje szkodliwych subtancji do atmosfery.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
JAGUAR XE SV PROJECT 8 Z REKORDOWYM CZASEM PRZEJAZDU PÓŁNOCNEJ PĘTLI TORU NÜRBURGRING
Jaguar XE SV Project8, pokonał Północną Pętlę toru Nürburgring w rekordowym czasie 7 minut i 21,2 sekundy i tym samym zyskał tytuł najszybszego na świecie czterodrzwiowego sedana. Niewiarygodny czas jest o prawie 11 sekund lepszy od czasu poprzedniego rekordzisty.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MAŁGORZATA SOCHA AMBASADORKĄ NOWEGO JAGUARA E‑PACE
Podczas polskiej premiery modelu E‑PACE w warszawskiej Hali Gwardii ogłoszona została oficjalna współpraca z Małgorzatą Sochą, której powierzono rolę Ambasadorki modelu.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
JAGUAR E‑PACE – SPORTOWY, KOMPAKTOWY SUV
Jaguar E‑PACE to 5-miejscowy, kompaktowy SUV, który stanowi połączenie typowych dla marki Jaguar sportowych osiągów i dynamicznego wyglądu z przestronnym, praktycznym i oferującym nowoczesne rozwiązania multimedialnym wnętrzem.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
JAGUAR F‑PACE LAUREATEM DWÓCH TYTUŁÓW WORLD CAR OF THE YEAR 2017
Jaguar F‑PACE został oficjalnie uznany najlepszym i najpiękniejszym samochodem świata zdobywając dwie nagrody w plebiscycie 2017 World Car Awards, zwyciężając w głównej kategorii „World Car of the Year 2017 oraz „World Car Design of the Year 2017
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ