AKTUALNOŚCI
JAGUAR LAND ROVER TWORZY JOINT VENTURE Z INCHCAPE PLC ZWIĘKSZAJĄC SWOJĄ OBECNOŚĆ NA POLSKIM RYNKU
Jaguar Land Rover rozpoczął w Polsce nową działalność importową w ramach spółki joint venture z globalnym dystrybutorem i sprzedawcą samochodów, Inchcape plc Wspólne przedsięwzięcie zwiększa obecność Jaguar Land Rover w Polsce, jednym z najszybciej rozwijających się rynków motoryzacyjnych w Europie oraz wzmacnia pozycję firmy w Finlandii i krajach bałtyckich
Dowiedz się więcej
NOWY JAGUAR E-PACE: DYNAMICZNY, ZELEKTRYFIKOWANY, NOWOCZESNY
Przedstawiamy nowego E-PACE. Ulepszone wnętrze i nadwozie z zaawansowanymi funkcjami łączności, nową architekturą pojazdu i wydajnymi układami napędowymi Plug-in Hybrid (PHEV) oraz Mild-hybrid (MHEV)
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NOWY JAGUAR XF: PIĘKNY, LUKSUSOWY, NOWOCZESNY
Przedstawiamy nowego Jaguara XF. Ulepszony wygląd zewnętrzny, całkowicie nowe, pięknie wykonane wnętrze, zaawansowane technologie informacyjno-rozrywkowe i wydajne silniki z technologią hybrydową MHEV.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NOWY JAGUAR F-PACE: LUKSUSOWY, NOWOCZESNY, ZELEKTRYFIKOWANY
Dzięki agresywnie stylizowanemu nadwoziu, pięknie wykonanemu, całkowicie odmienionemu wnętrzu, systemowi multimedialnemu Pivi Pro najnowszej generacji oraz gamie rzędowych, cztero- i sześciocylindrowych silników z technologią PHEV i MHEV nowy Jaguar F-PACE jest bardziej luksusowy, lepiej połączony z siecią i zużywa mniej paliwa.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
JAGUAR I-PACE JEST TERAZ BARDZIEJ INTELIGENTNY, LEPIEJ SKOMUNIKOWANY I SZYBCIEJ SIĘ ŁADUJE
Wraz z nowym rokiem modelowym, Jaguar I-PACE 21MY został wyposażony między innymi w nowy system multimedialny Pivi Pro (jako pierwszy Jaguar) oraz pokładową ładowarkę 11kW.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Elektryczne Jaguary I-PACE we flocie innogy go!
innogy go! – największy w Polsce i jeden z największych w Europie w pełni elektryczny car sharing – wprowadza do swojej floty elektrycznego Jaguara I-PACE. Od teraz osoby, które muszą przemieścić się po mieście, będą miały do wyboru elektryka segmentu premium. Zasięg samochodu pozwala pokonać dystans 470 km na jednym ładowaniu.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
KONCERN JAGUAR LAND ROVER PRODUKUJE PRZYŁBICE OCHRONNE NA POTRZEBY WALKI Z KORONAWIRUSEM
Jaguar Land Rover przekształcił swoją działalność w zakresie budowy prototypów, by rozpocząć produkcję przyłbic ochronnych dla pracowników służby zdrowia (NHS), wykorzystując przy tym swoje kompetencje w projektowaniu CAD oraz aby odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na sprzęt medyczny niezbędny do walki z koronawirusem.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MAŁGORZATA SOCHA, AMBASADORKA MARKI JAGUAR, W PROJEKCIE „W RYTMIE DNIA”
Aktorka Małgorzata Socha wystąpiła w projekcie zrealizowanym wspólnie z marką Jaguar. W filmie pt. ,,W rytmie dnia” marka towarzyszy ambasadorce podczas codziennych aktywności. Wszystko po to, aby pokazać - poza błyskiem fleszy - uchwycone momenty z jej życia. Aktorka na co dzień porusza się stylowym SUV-em, Jaguarem F-PACE, a z marką związana jest od 2018 roku.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Jaguar I-PACE liderem sprzedaży wśród elektrycznych SUV-ów w Polsce
Wielokrotnie nagradzany, Jaguar I-PACE, cieszy się popularnością wśród Klientów swojego segmentu. W 2019 roku był najczęściej wybieranym w Polsce SUV-em z napędem elektrycznym, a w skali sprzedaży wszystkich aut elektrycznych w Polsce, uplasował się na czwartej pozycji.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NOWY JAGUAR F-TYPE
Nowy Jaguar F-TYPE - ikoniczny samochód sportowy
o ponadczasowej stylistyce. Teraz o jeszcze bardziej
wyrazistym i stanowczym charakterze.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
AKTUALIZACJA SYSTEMU MULTIMEDIALNEGO <BR>APPLE CARPLAY I ANDROID AUTO
Jaguar Land Rover przesuwa granice technologiczne: funkcja "software over the air" (SOTA) standardem w każdym nowym modelu, oferowana także jako aktualizacja obecnym właścicielom.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NOWY JAGUAR XE<br>ZMODERNIZOWANE NADWOZIE, LUKSUSOWE WNĘTRZE ORAZ INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA
Nowy Jaguar XE to unowocześniona stylistyka nadwozia, zupełnie nowe, luksusowe wnętrze oraz zaawansowane rozwiązania.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
JAGUAR I‑PACE LAUREAT TRZECH TYTUŁÓW <br> WORLD CAR OF THE YEAR 2019
W pełni elektryczny Jaguar I‑PACE to pierwszy samochód w historii, który zdobył trzy tytuły w plebiscycie World Car of the Year.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
JAGUAR WYPRZEDZA KONKURENCJĘ.<br> NOWY, ELEKTRYCZNY MODEL I‑PACE.
Jaguar I‑PACE to samochód z napędem elektrycznym, na jaki czekali kierowcy na całym świecie. Jest inteligentny, bezpieczny i nie emituje szkodliwych subtancji do atmosfery.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
JAGUAR XE SV PROJECT 8 Z REKORDOWYM CZASEM PRZEJAZDU PÓŁNOCNEJ PĘTLI TORU NÜRBURGRING
Jaguar XE SV Project8, pokonał Północną Pętlę toru Nürburgring w rekordowym czasie 7 minut i 21,2 sekundy i tym samym zyskał tytuł najszybszego na świecie czterodrzwiowego sedana. Niewiarygodny czas jest o prawie 11 sekund lepszy od czasu poprzedniego rekordzisty.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
MAŁGORZATA SOCHA AMBASADORKĄ NOWEGO JAGUARA E‑PACE
Podczas polskiej premiery modelu E‑PACE w warszawskiej Hali Gwardii ogłoszona została oficjalna współpraca z Małgorzatą Sochą, której powierzono rolę Ambasadorki modelu.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
JAGUAR E‑PACE – SPORTOWY, KOMPAKTOWY SUV
Jaguar E‑PACE to 5-miejscowy, kompaktowy SUV, który stanowi połączenie typowych dla marki Jaguar sportowych osiągów i dynamicznego wyglądu z przestronnym, praktycznym i oferującym nowoczesne rozwiązania multimedialnym wnętrzem.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
JAGUAR F‑PACE LAUREATEM DWÓCH TYTUŁÓW WORLD CAR OF THE YEAR 2017
Jaguar F‑PACE został oficjalnie uznany najlepszym i najpiękniejszym samochodem świata zdobywając dwie nagrody w plebiscycie 2017 World Car Awards, zwyciężając w głównej kategorii „World Car of the Year 2017 oraz „World Car Design of the Year 2017
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ