JAGUAR I LAND ROVER WYZNACZAJĄ KIERUNEK ELEKTRYFIKACJI IMPONUJĄCA ELEKTRYCZNA FLOTA BRYTYJSKICH PRODUCENTÓW WYRUSZYŁA W POLSKĘ

JAGUAR I-PACE

EV TOUR TO NAJNOWSZY PROJEKT JAGUARA I LAND ROVERA. KAŻDY MOŻE PRZETESTOWAĆ WYBRANY PRZEZ SIEBIE MODEL SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO LUB ZELEKTRYFIKOWANEGO I DOŚWIADCZYĆ NIESAMOWITYCH WRAŻEŃ Z JAZDY.

Podczas wydarzenia wszyscy uczestnicy mogą zapoznać się z ofertą samochodów elektrycznych (EV) oraz zelektryfikowanych (PHEV-hybryd typu plug-in) brytyjskich producentów. Dostępne są między innymi takie modele jak Land Rover: Discovery Sport PHEV, Range Rover Evoque PHEV, Range Rover Velar PHEV, Range Rover Sport PHEV oraz najbardziej niezłomny w terenie samochód „z wtyczką” – Defender PHEV. Do jazd testowych przeznaczono także Jaguary E-PACE PHEV i F-PACE PHEV oraz w pełni elektrycznego sportowego SUV-a I-PACE. Samochody można zobaczyć i przetestować u wszystkich dealerów marek Jaguar i Land Rover w kraju.

– Celem naszego projektu jest zbudowanie u uczestników wydarzenia niezapomnianych doświadczeń z naszymi samochodami, a przede wszystkim pokazanie im, jakie korzyści daje poruszanie się samochodami elektrycznymi. Cały świat podąża w kierunku elektryfikacji, a my jako liderzy tego obszaru chcemy już teraz przybliżyć wszystkim te unikalne doświadczenia i przekonać uczestników naszego wydarzenia, że warto wybrać samochód elektryczny do codziennego użytkowania. Dzięki naszemu projektowi udowodnimy, że zelektryfikowane Land Rovery i Jaguary nie tracą swoich niesamowitych osiągów, właściwości jezdnych ani możliwości jazdy w terenie. Nasze samochody cały czas zachowują swoją unikalną tożsamość – komentuje Chwalisława Waligóra, PR Manager Jaguar Land Rover Polska.

JAGUAR I-PACE

Rok temu Jaguar i Land Rover ogłosiły nową strategię Reimagine, która opiera się na trzech filarach: elektryfikacji, uproszczeniu i zrównoważonym rozwoju. To początek drogi do osiągnięcia zerowej emisji dwutlenku węgla netto do 2039 roku. Już w połowie bieżącej dekady Jaguar stanie się czysto elektryczną, luksusową marką z wyjątkowo pięknym nowym portfolio wykorzystującym najnowsze technologie, a do 2030 r. Jaguar i Land Rover będą oferować modele wyposażone w pełni elektryczne silniki.

Szczegóły dostępności modeli i terminy możliwych jazd testowych można ustalać indywidualnie z salonami dealerskimi Jaguar Land Rover.

JAGUAR I LAND ROVER WYZNACZAJĄ KIERUNEK ELEKTRYFIKACJI