„ODWAGA DO PRAWDY” - VITO BAMBINO O PROJEKCIE JAGUAR ORIGINALS I O PRACY NAD UTWOREM „POSZŁO”

„ODWAGA DO PRAWDY” - VITO BAMBINO O PROJEKCIE JAGUAR ORIGINALS I O PRACY NAD UTWOREM „POSZŁO”

VITO BAMBINO TO PIERWSZY TWÓRCA, KTÓRY DOŁĄCZYŁ DO PROGRAMU JAGUAR ORIGINALS, KTÓREGO CELEM JEST POKAZANIE SYLWETEK NIEBANALNYCH TWÓRCÓW I ICH PRACY – PROCESU TWÓRCZEGO. JAGUAR ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY TYCH, KTÓRZY NIE CHODZĄ NA SKRÓTY, NIE SZUKAJĄ KOMPROMISU, IDĄ WŁASNĄ ORYGINALNĄ ŚCIEŻKĄ, NA KTÓREJ KOŃCU POWSTAJE WYJĄTKOWE DZIEŁO. „POSZŁO” TO UTWÓR VITO BAMBINO INSPIROWANY WARTOŚCIAMI MARKI JAGUAR, A MY MIESIĄC PO PREMIERZE ODSŁANIAMY KULISY WSPÓŁPRACY JAGUARA Z VITO BAMBINO.

W ramach współpracy z Jaguarem Vito Bambino stworzył utwór „Poszło”, którego premiera odbyła się 7 kwietnia tego roku. Utwór został odtworzony ponad milion razy w ciągu 3 tygodni, a sam artysta podkreśla pełną niezależność podczas współpracy z marką Jaguar w procesie twórczym. „Jaguar chciał tak naprawdę tylko przyglądać się przy pracy w jakiś dyskretny, nienachalny sposób. To się nie zdarza, żeby dawali tak wolną rękę w takich kampaniach, więc miałem kolejne potwierdzenie i utwierdzenie w tym, że dobrze zrobiłem, dobrze wybrałem, bo tutaj chodzi o mnie, a nie o takiego, jakiego media chciałyby widzieć.” – mówi o współpracy w projekcie Jaguar Originals Vito Bambino.

„ODWAGA DO PRAWDY” - VITO BAMBINO O PROJEKCIE JAGUAR ORIGINALS

Kamera towarzyszyła Vito w trakcie pracy nad utworem, także w prywatnych sytuacjach. Artysta zaprasza nas do swojego świata i w swobodnej rozmowie opowiada o swoich wartościach, o procesie twórczym, o inspiracjach i realizowanych wyzwaniach, które zaczynają się od odwagi. Krok po kroku poznajemy pracę Vito, a on sam przybliża nam swoje artystyczne credo. Artysta podkreśla, że odwaga w jego pracy twórczej jest najważniejsza, bo jest prawdą, która łączy go w prostej linii z odbiorcą. Vito podsumowuje dotychczasową współpracę z brytyjską marką stwierdzeniem - „Zaufaliśmy sobie z Jaguarem” i dodaje, że dla niego wartości Jaguara i współpraca z nim są naturalnym uzupełnieniem jego artystycznej osobowości.

Cały film, w którym Vito Bambino opowiada o współpracy z Jaguarem do obejrzenia: https://youtu.be/ny-beNU3Ctk