VITO BAMBINO WYBRAŁ JAGUARA STARTUJE PIERWSZA ODSŁONA JAGUAR ORIGINALS.
VITO BAMBINO. BRZMIENIA NIEBANALNE

VITO BAMBINO WYBRAŁ JAGUARA STARTUJE PIERWSZA ODSŁONA JAGUAR ORIGINALS

PIERWSZYM BOHATEREM AKCJI ZOSTAŁ VITO BAMBINO, Z KTÓRYM BRYTYJSKA MARKA PRZYGOTOWAŁA PROJEKT JAGUAR ORGINALS. VITO BAMBINO. BRZMIENIA NIEBANALNE.


Jaguar Originals to nowy projekt Jaguara, w którym marka będzie zapraszać do współpracy niezwykłych, pełnych pasji i odwagi ludzi, którzy podzielają jej wartości. Artyści reprezentują różne dziedziny sztuki i brytyjski producent chce towarzyszyć im w procesie twórczym.

Pierwszym bohaterem został Vito Bambino – piosenkarz, kompozytor, producent muzyczny i aktor, który jest związany z polskim oddziałem legendarnej wytwórni Def Jam. W ramach współpracy artysta, zainspirowany wartościami marki, stworzy utwór muzyczny będący wyrazem jego wielowymiarowej i niedającej się zaszufladkować twórczości.

- Czuję analogię między mną a tą marką. Robię muzykę trochę inaczej niż reszta, a Jaguarów jest też na ulicach mniej niż tych najbardziej popularnych samochodów. I za każdym razem sobie myślę: aha, czy można być indywidualistą i jednocześnie podobać się dużej grupie ludzi? – komentuje swoją współpracę z Jaguarem Vito Bambino.

VITO BAMBINO WYBRAŁ JAGUARA

By móc lepiej poznać cechy Jaguara brytyjski producent przekazał Vito Bambino Jaguara F-PACE, w którym twórca będzie mógł znaleźć inspirację do stworzenia utworu i który, jak podkreśla sam artysta, będzie jego drugim domem.

- Wybór Vito Bambino na pierwszego bohatera Jaguar Originals był dla nas oczywisty. Jest on nieszablonowym artystą, który ma ogromny talent. Tak jak Jaguar podkreśla swoją indywidualność i chce pokonywać własne bariery by móc tworzyć wyjątkowe doświadczenia wychodzące poza utarte schematy – komentuje Łukasz Goździor, Dyrektor Marketingu i PR Inchcape JLR Poland, importera marek Jaguar i Land Rover.


O twórczości Vito Bambino, jego pochodzeniu, niebanalnym mieszaniu stylów i współpracy z Jaguarem można przeczytać w wywiadzie, jaki artysta ostatnio udzielił.


Za współpracę z marką po stronie wytwórni odpowiada UMG Brands Polska.


VITO BAMBINO WYBRAŁ JAGUARA