MAX CZORNYJ I TREŚCI NIEZWYKŁE STARTUJE KOLEJNA ODSŁONA JAGUAR ORIGINALS

MAX CZORNYJ I TREŚCI NIEZWYKŁE STARTUJE KOLEJNA ODSŁONA JAGUAR ORIGINALS

MAX CZORNYJ TO KOLEJNY BOHATER AKCJI JAGUAR ORIGINALS, Z KTÓRYM BRYTYJSKA MARKA PRZYGOTOWAŁA PROJEKT „TREŚCI NIEZWYKŁE”. EFEKTEM TEJ WSPÓŁPRACY BĘDZIE OPOWIEŚĆ INSPIROWANA JAGUAREM, KTÓRĄ NAPISZE ARTYSTA.

Jaguar Originals to nowy projekt Jaguara, w którym marka zaprosiła do współpracy niezwykłych, pełnych pasji i odwagi ludzi podzielających jej wartości. Artyści reprezentują różne dziedziny sztuki i brytyjski producent chce towarzyszyć im w procesie twórczym. Pierwszym bohaterem akcji został Vito Bambino, który w ramach współpracy z Jaguarem nagrał singiel „Poszło”.

Kolejnym twórcą, który dołączył do projektu Jaguar Originals, jest Max Czornyj – z wykształcenia adwokat, a obecnie jeden z najbardziej cenionych autorów kryminałów i thrillerów. W ramach współpracy Czornyj stworzy inspirowaną Jaguarem opowieść kryminalną, a wszyscy czytelnicy będą mogli na bieżąco śledzić drogę twórczą artysty i obserwować postępy pracy.

MAX CZORNYJ I TREŚCI NIEZWYKŁE STARTUJE KOLEJNA ODSŁONA JAGUAR ORIGINALS

– Z Jaguarem łączy mnie umiłowanie estetyki i jednoczesne baczne obserwowanie trendów. Współczesnych oraz przyszłych. Ta marka wyprzedza konkurencję, a i ja ją bacznie obserwuję na rynku pisarskim. Muszę wymyślić coś, czego jeszcze nikt nie stworzył – tak swoje zaangażowanie w Jaguar Originals tłumaczy Max Czornyj. Całą rozmowę z pisarzem o jego życiu i poszukiwaniu inspiracji można przeczytać w wywiadzie, jakiego ostatnio artysta udzielił.

Więcej informacji o bohaterach Jaguar Originals, ich inspiracjach, codziennej pracy i drodze do sukcesu można znaleźć na specjalnej stronie internetowej, gdzie będzie można też śledzić drogę twórczą Maxa Czornyja w pracach nad kolejnym dziełem.