JAGUAR LAND ROVER CRUISE WRACA MODA NA KRAJOZNAWCZE RAJDY SAMOCHODOWE


SAMOCHODOWE RAJDY KRAJOZNAWCZE BYŁY KIEDYŚ WIELKĄ ATRAKCJĄ DLA WSZYSTKICH ZMOTORYZOWANYCH. NIE CHODZIŁO W NICH O ŚCIGANIE SIĘ, ALE O WSPÓLNE SPĘDZANIE CZASU I ODKRYWANIE NOWYCH MIEJSC. JAGUAR I LAND ROVER CHCĄ PRZYPOMNIEĆ I ZACHĘCIĆ DO ORGANIZOWANIA SAMOCHODOWYCH WYPADÓW ZA MIASTO, WŁĄCZAJĄC JEDNOCZEŚNIE DO NICH BARDZIEJ ZAAWANSOWANE SAMOCHODY TYPU PLUG-IN HYBRID.

Do pięknej tradycji turystyki samochodowej wracają Jaguar i Land Rover. Już 5 lipca po raz pierwszy w Polsce odbędzie się Jaguar Land Rover Cruise. To wydarzenie, którego celem jest popularyzacja rodzinnych rajdów samochodowych, które możemy sami sobie zorganizować, zapraszając rodzinę lub najbliższych przyjaciół. Podczas całodniowej przejażdżki uczestnicy nie tylko będą mogli testować flotę brytyjskich marek, ale przede wszystkim odkryją uroki Mazowsza i poznają fascynujące miejsca. Trasa została zaplanowana tak, aby móc napawać się widokami i odpocząć od miejskiego zgiełku. Na uczestników czekać będą też proste zadania, które wprowadzą ich w klimat rajdów samochodowych i obcowania na łonie natury.

- Rajdy samochodowe zawsze przyciągały zainteresowanie ludzi z pasją. Pasją do aut, odkrywania nowych miejsc i ciekawych świata. Jako Jaguar Land Rover chcemy przywrócić tę piękną tradycję i zachęcić wszystkich do aktywnego spędzania czasu i obcowania z naturą. Podczas rajdu chcemy zwrócić również uwagę na wszechstronność samochodów PHEV Jaguar i Land Rover, które w sposób bezemisyjny funkcjonują w przestrzeni miejskiej, a poza nim pozwalają w sposób komfortowy i bezpieczny, ekonomicznie poznawać zakątki naszych małych ojczyzn – komentuje Chwalisława Waligóra, PR Manager, Jaguar Land Rover.

W pierwszej edycji Jaguar Land Rover Cruise wezmą udział przedstawiciele mediów oraz influencerzy, aby biorąc udział w zaplanowanym rajdzie stali się ambasadorami tego pomysłu i podzielili się ze swoimi odbiorcami relacją z wydarzenia. Flota biorąca udział w Jaguar Land Rover Cruise składać się będzie z 12 samochodów. Gościem specjalnym wydarzenia będzie ambasador Land Rover Defender Przemysław Kossakowski. AGUAR LAND ROVER CRUISE WRACA MODA NA KRAJOZNAWCZE RAJDY SAMOCHODOWE