GWIAZDY PROMUJĄ KRAJOZNAWCZE RAJDY SAMOCHODOWE PODCZAS JAGUAR LAND ROVER CRUISE!

GWIAZDY PROMUJĄ KRAJOZNAWCZE RAJDY SAMOCHODOWE PODCZAS JAGUAR LAND ROVER CRUISE!

OLIVIER JANIAK, KAROLINA MALINOWSKA, GRZEGORZ HYŻY I PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI WZIĘLI UDZIAŁ W JAGUAR LAND ROVER CRUISE. PODCZAS CAŁODZIENNEJ WYPRAWY ODKRYWALI UROKI MAZOWSZA I TESTOWALI SAMOCHODY HYBRYDOWE.


Jaguar Land Rover przypomniał Polakom piękną tradycję turystyki samochodowej. Do wydarzenia Jaguar Land Rover Cruise marka zaprosiła ludzi ze świata mediów i artystów, którzy stali się ambasadorami pomysłu i wzięli udział w całodziennej wyprawie. Na trasie uczestnicy mieli do wykonania szereg zadań, które pozwoliły im odkryć uroki podróżowania i lepiej poznać regionalną ojczyznę. Pierwszym miejscem postoju był Milanówek, następnie wszyscy udali się do urokliwego Pałacu w Ojrzanowie, gdzie sami musieli zmielić i przygotować kawę, którą później delektowali się w malowniczym plenerze.


Kolejne zadanie polegało na samodzielnym rozstawieniu zestawu kampingowego, który doskonale sprawdza się na wyprawach. Ostatnim miejscem na zaplanowanej trasie była Farma BII.


- Podczas całodniowej przejażdżki uczestnicy mogli nie tylko testować naszą flotę, ale przede wszystkim odkryli uroki Mazowsza i poznali fascynujące miejsca. Bardzo się cieszę, że wszyscy doskonale się bawili i jak sami przyznali była to doskonała forma spędzania wolnego czasu. Podczas rajdu chcieliśmy zwrócić uwagę na wszechstronność hybryd Plug-In Jaguar i Land Rover, które w sposób bezemisyjny mogą funkcjonować w przestrzeni miejskiej, a poza nią pozwalają w komfortowy sposób wybrać się na dłuższą wyprawę – komentuje Chwalisława Waligóra, PR Manager, Jaguar Land Rover.GWIAZDY PROMUJĄ KRAJOZNAWCZE RAJDY SAMOCHODOWE PODCZAS JAGUAR LAND ROVER CRUISE!