MAX CZORNYJ: INDYWIDUALISTA – MARIAŻ LITERATURY Z MOTORYZACJĄ

MAX CZORNYJ: INDYWIDUALISTA – MARIAŻ LITERATURY Z MOTORYZACJĄ

MAX CZORNYJ TO KOLEJNY ARTYSTA, KTÓRY DOŁĄCZYŁ DO PROGRAMU JAGUAR ORIGINALS. EFEKTY TEJ KOLABORACJI MOŻNA SPRAWDZIĆ W NAJNOWSZYM OPOWIADANIU PISARZA – INDYWIDUALISTA, KTÓRE ODSŁUCHAMY W CAŁOŚCI NA KANALE YOU TUBE JAGUAR POLSKA.

„Indywidualista” to najnowsze opowiadanie Maxa Czorynja, który napisał je, inspirując się wartościami marki Jaguar. Czornyj to jeden z najbardziej cenionych autorów kryminałów i thrillerów. Pisarz zaprasza czytelnika do swojego świata już od pierwszych stron dzieła. – Wybrałem zawód pisarza, aby poczuć całkowitą, bezkresną wolność. Jeśli książka jest płynna, to czytelnik tkwi w tej fabule, to całkowicie się zatraca w moim świecie – tak swoją pracę komentuje Max Czornyj.

MAX CZORNYJ: INDYWIDUALISTA – MARIAŻ LITERATURY Z MOTORYZACJĄ

Borys Berg przy okazji świętowania wydania swojej kolejnej bestsellerowej powieści postanawia poinformować swojego wydawcę o zakończeniu kariery. Jednak tę wielką chwilę zakłóca mrożący krew w żyłach telefon. Wstrząsająca rozmowa drastycznie przemienia poczucie wolności pisarza w moralnie obciążające wyzwanie. Czy Borys Berg je podejmie? Gdzie przebiega granica między rzeczywistością i fikcją? Ile kosztuje wolność wyboru? Całą historię można wysłuchać na kanale You Tube Jaguar Polska.

Celem programu Jaguar Originals jest pokazanie sylwetek niebanalnych twórców i ich pracy – procesu twórczego. Jaguar zaprasza do współpracy tych, którzy nie chodzą na skróty, nie szukają kompromisu, idą własną oryginalną ścieżką, na której końcu powstaje wyjątkowe dzieło.

Max Czornyj to kolejny artysta, który dołączył do projektu Jaguara. Pierwszym bohaterem był Vito Bambino, który w ramach współpracy z Jaguarem nagrał singiel „Poszło”. Więcej informacji o bohaterach Jaguar Originals, ich inspiracjach, codziennej pracy i drodze do sukcesu można znaleźć na specjalnej stronie internetowej, gdzie można też śledzić drogę twórczą Maxa Czornyja w pracach nad „Indywidualistą”.

MAX CZORNYJ: INDYWIDUALISTA – MARIAŻ LITERATURY Z MOTORYZACJĄ