Jaguar E‑Pace po faceliftingu

JAGUAR E‑PACE PO FACELIFTINGU

 

Nowe oblicze Jaguara E-Pace to przede wszystkim wersja z hybrydowym silnikiem plug-in oraz stylistyczne zmiany w linii nadwozia oraz odświeżone wnętrze. Dzięki temu ten praktyczny SUV zyskał unikatowy design i wspaniałą zwinność, która jest jego atutem na miejskich drogach.

E-Pace to przedstawiciel samochodów klasy premium, stworzony z myślą o kobietach i ich rodzinach, który doskonale sprawdza się podczas wykonywania codziennych obowiązków, takich jak dojazd do pracy, na zakupy czy podczas odwożenia dzieci na zajęcia dodatkowe i do szkoły. Miejski SUV Jaguara jest bardzo wygodnym samochodem, z dużą ilością miejsca i przede wszystkim charakteryzuje się znakomitymi właściwościami jezdnymi. To sprawia, że każda podróż Jaguarem E-Pace zapewnia niesamowite wrażenia z jazdy i najwyższy komfort. To również najbardziej przystępny cenowo przedstawiciel rodziny Jaguar Pace, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z najbardziej innowacyjnych rozwiązań i wyjątkowego luksusu już od 1 599 zł netto miesięcznie.


Odświeżony design


Projektantom udało się zachować idealne proporcje, a wprowadzone zmiany w stylistyce nadwozia nadają mu wyjątkowy charakter. Nowego Jaguara E-Pace charakteryzuje elegancja, nowoczesność i unikatowy design. W odświeżonym modelu zmieniono dolną część przedniego zderzaka i wprowadzono nowy projekt grilla, który teraz nawiązuje do tradycyjnego logo Jaguara. Konstruktorzy modelu zaprojektowali także diodowe reflektory, które zostały wyposażone w charakterystyczny wzór świateł do jazdy dziennej „Double J”. Są one także dostępne w opcji z technologią Pixel LED zapewniającą większą rozdzielczość i jasność.

Zmianie uległ także tylny zderzak, z nową wstawką między zintegrowanymi końcówkami układu wydechowego, które zastosowano w wersjach z czterocylindrowymi silnikami benzynowymi. Pozostałe modele zyskały smukłe wykończenie w kształcie poziomych ostrzy.

Nowoczesne wnętrze E-Pace zostało przemyślane i zaprojektowane ze smakiem, by dać użytkownikom poczucie wyrafinowania. Wszystkie elementy zostały rozmieszczone zgodnie z założeniami ergonomii, po to by kierowca i pasażerowie mogli czerpać jak największą przyjemność z jazdy. Dzięki temu nawet po pokonaniu kilkuset kilometrów pasażerowie czują się, jakby przejechali krótką trasę. Sercem nowego wnętrza E-Pace’a jest zintegrowany, zakrzywiony 11,4-calowy ekran dotykowy HD na środku deski rozdzielczej, który odpowiada za sterowanie nowym systemem multimedialnym Pivi Pro. To technologiczna rewolucja, która sprawia, że użytkownik może kontrolować prawie 90% funkcji pojazdu z poziomu Pivi Pro.


Napęd PHEV


E-Pace oferuje idealne połączenie dynamicznego układu napędowego z bardziej ekologiczną jazdą dzięki szeregowi nowoczesnym jednostkom napędowym zarówno benzynowym, jak i wysokoprężnym wykorzystującym technologię hybrydową MHEV oraz wariantowi Plug-in Hybrid (PHEV). Nowy układ napędowy P300e PHEV łączy trzycylindrowy silnik benzynowy Ingenium o mocy 200 KM oraz elektryczny silnik o mocy 109 KM (80 kW) napędzający tylną oś pojazdu. Zapewnia to osiągi na poziomie sportowego auta – przyspieszenie do 100 km/h w 6,5 sekundy. Ten model to idealne rozwiązanie do pokonywania krótkich tras - na zakupy, do pracy czy zajęcia dodatkowe. Takie dystanse pokona on wyłącznie na silniku elektrycznym, dając realne oszczędności paliwa.

Jaguar E-Pace oferuje dwa warianty silnika wysokoprężnego, a także cztery warianty z silnikiem benzynowym i jeden w wersji PHEV.

Nowy Jaguar E-Pace jest dostępny już od 1 599 zł netto miesięcznie i 0% wpłaty własnej. Rata pokrywa także 100% kosztów serwisowych przez cały okres użytkowania pojazdu.

Promocji nowego Jaguara E-Pace towarzyszyć będzie ogólnopolska kampania marketingowa w Internecie oraz w radiu.

Więcej informacji o Jaguar E-Pace oraz pełną ofertę można znaleźć na dedykowanej stronie: E-PACE | MIESIĘCZNA RATA | Jaguar PolskaJAGUAR E‑PACE PO FACELIFTINGU