JAGUAR ORIGINALS VITO BAMBINO

JAGUAR F-PACE. TAK BRZMI NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Ceni odwagę, zaufanie i gotowość do wychodzenia poza utarte schematy. To wszystko znalazł w Jaguarze. Vito Bambino, autor hitów niebanalnych, stworzył idealny wariant Jaguara F-PACE SVR, który w pełni wpisuje się w jego potrzeby. Sprawdź, jakie elementy brał pod uwagę przy projektowaniu swojej wersji sportowego SUV-a.

POZNAJ MOJĄ KONFIGURACJĘ JAGUARA F-PACE

Jaguar F-PACE SVR
Wybór nowego samochodu to wymagające przedsięwzięcie. Dlatego Jaguar umożliwia pełną konfigurację każdego modelu w ofercie, by stworzyć takie auto, które w pełni będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Czym kierowałem się przy tworzeniu swojej idealnej wersji F-PACE SVR? Poznajcie moje motywacje.
Rodzinność i bezpieczeństwo

Rodzinność i bezpieczeństwo

Idealny samochód dla mnie musi zapewniać wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa, szczególnie dla pasażerów zajmujących tylne siedzenia, które są dostosowane do montażu fotelika dla dziecka. No i ważne jest, by pasażerowie podróżujący z tyłu cieszyli się wszelkimi udogodnieniami. Nie ma to jak jazda całą rodziną, z której każdy czerpie przyjemność.
Spontaniczność

Spontaniczność

Kocham dynamiczną jazdę po asfaltowych drogach, ale cieszę się też, gdy w każdej chwili mogę z nich zjechać i sprawdzić samochód w terenie. Połączenie napędu 400 Sport z systemem Adaptive Surface Response, jakie oferuje F-PACE SVR, pozwala w nieskrępowany sposób wykorzystywać pełnię możliwości samochodu. Ten niesamowity SUV zapewnia wolność wyboru, która jest dla mnie bardzo ważna.
Elegancja

Elegancja

Lubię być elegancki i wydaje mi się, że potrafię taki być. Jaguar stanowi doskonałe dopełnienie tego stanu. Wysublimowany design, komfortowe wnętrze i ten niesamowity panoramiczny dach, który zaprasza naturalne światło do wnętrza auta, tylko podkreślają wyrafinowanie stylu F-PACE SVR.
Wyobraźnia i odwaga

Wyobraźnia i odwaga

Jaguar pozwala wykazać się wyobraźni i podkreślić elegancję swoich samochodów szerokim wyborem kapitalnych lakierów. Zdecydowałem się na Santorini Black, bo przywołuje wspomnienie piękna greckich wysp. Jednocześnie sportowy F-PACE to dla mnie synonim odwagi i bezkompromisowości. Jego niepokorny charakter podkreślają 22-calowe obręcze kół i detale w czarnym kolorze o zróżnicowanych fakturach i deseniach.
Brzmienie

Brzmienie

Jaguar F-PACE SVR to samochód z wielką głębią. Niepowtarzalne brzmienie jego 6-cylindorwego silnika powoduje ciarki na ciele, a doskonały system audio Meridian™ Surround Sound niezrównanie porusza zmysły. Nie mam wątpliwości, że tak brzmi najwyższa jakość.
Nieskrępowana przyjaźń

Nieskrępowana przyjaźń

Zdecydowałem się na współpracę z Jaguarem, bo nawzajem obdarzyliśmy się zaufaniem. I nie zawiodłem się. Miałem czas dobrze się z nim zapoznać i zaprzyjaźnić. Jaguar pozwolił mi schodzić z utartych ścieżek, kiedy tylko zapragnąłem. Dał mi wolność wyboru i pełną swobodę ruchu. I po prostu poszło! Czego artysta może chcieć więcej?