KOSZTY UTRZYMANIA POJAZDU

KOSZTY UTRZYMANIA POJAZDU

KOSZTY UTRZYMANIA POJAZDU


Wysokie osiągi, niskie koszty eksploatacji

Koszty eksploatacji odgrywają oczywiście ważną rolę przy wyborze pojazdów do firmowej floty. Począwszy od ubezpieczenia, przez koszty przeglądów i odpisy amortyzacyjne do zużycia paliwa i emisji CO2 – każdy nasz samochód jest projektowany i budowany według tych samych wyśrubowanych standardów.


Serwis, przeglądy i naprawa

Największymi źródłami kosztów przy utrzymaniu floty pojazdów są, zaraz za amortyzacją, serwis, przeglądy i naprawy*. W przypadku każdej nowej generacji pojazdów Jaguar pracuje nad obniżeniem nakładów na serwis i naprawy poprzez zastosowanie nowych technologii i smarów syntetycznych. Nasze pojazdy charakteryzują się coraz dłuższymi okresami pomiędzy kolejnymi przeglądami oraz coraz mniejszymi kosztami, co gwarantuje dalszy spadek kosztów utrzymania samochodu.

* Źródło: Eurotax


Oryginalne części zamienne Jaguar

Oryginalne części zamienne Jaguar zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o Państwa samochodzie, tak aby w maksymalnym stopniu przedłużyć życie Państwa Jaguara.

Wartość rezydualna

Aby jeszcze bardziej podnieść już i tak wysoką wartość rezydualną, współpracujemy na arenie międzynarodowej z ważnymi decydentami, aby nasze dane techniczne zawsze odpowiadały oczekiwaniom rynkowym. Poza tym bardzo ważne jest dla nas Państwa zdanie jako naszych klientów, ponieważ chcemy rozwijać produkty, które, jeśli chodzi o koszty eksploatacji i wartość rezydualną, mogą być zawsze bardziej konkurencyjne, a w zakresie jakości, designu, osiągów i wydajności mogą być zawsze lepsze.