KOSZTY UTRZYMANIA POJAZDU

KOSZTY UTRZYMANIA POJAZDU


Wysokie osiągi, niskie koszty eksploatacji

Koszty eksploatacji odgrywają oczywiście ważną rolę przy wyborze pojazdów do firmowej floty. Począwszy od ubezpieczenia, przez koszty przeglądów i odpisy amortyzacyjne do zużycia paliwa i emisji CO2 – każdy nasz samochód jest projektowany i budowany według tych samych wyśrubowanych standardów.


Serwis, przeglądy i naprawa

Największymi źródłami kosztów przy utrzymaniu floty pojazdów są, zaraz za amortyzacją, serwis, przeglądy i naprawy*. W przypadku każdej nowej generacji pojazdów Jaguar pracuje nad obniżeniem nakładów na serwis i naprawy poprzez zastosowanie nowych technologii i smarów syntetycznych. Nasze pojazdy charakteryzują się coraz dłuższymi okresami pomiędzy kolejnymi przeglądami oraz coraz mniejszymi kosztami, co gwarantuje dalszy spadek kosztów utrzymania samochodu.

* Źródło: Eurotax


Oryginalne części zamienne Jaguar

Oryginalne części zamienne Jaguar zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o Państwa samochodzie, tak aby w maksymalnym stopniu przedłużyć życie Państwa Jaguara.

Wartość rezydualna

Aby jeszcze bardziej podnieść już i tak wysoką wartość rezydualną, współpracujemy na arenie międzynarodowej z ważnymi decydentami, aby nasze dane techniczne zawsze odpowiadały oczekiwaniom rynkowym. Poza tym bardzo ważne jest dla nas Państwa zdanie jako naszych klientów, ponieważ chcemy rozwijać produkty, które, jeśli chodzi o koszty eksploatacji i wartość rezydualną, mogą być zawsze bardziej konkurencyjne, a w zakresie jakości, designu, osiągów i wydajności mogą być zawsze lepsze.