Elektryczny SUV Jaguara

Moc wrażeń z Jaguarem I-PACE, który nie uznaje kompromisów.
Elektryczny SUV Jaguara

Sprawdź elektrycznego SUV-a marki Jaguara

Jaguar I-PACE to elektryczny sportowy SUV, który przedstawia nowe oblicze elektryzującego świata Jaguara.
Bezkompromisowe osiągi, znakomity zasięg, wciskające w fotel wrażenia i połączenie ponadczasowego sportowego ducha z luksusem oraz nowoczesnymi technologiami wzbudzają podziw i ekscytację. Możesz wymagać od niego więcej, niż od przeciętnego pojazdu elektrycznego, i mieć pewność, że I-PACE te oczekiwania zrealizuje.

Elektryczny Jaguar I-PACE porusza z nową energią

Duży zasięg elektrycznego SUV-a

Elektryzujący zasięg

Elektryczny SUV Jaguara dysponuje potwierdzonym zasięgiem do 470 km. Dzięki specjalnej konstrukcji oraz izolacji akumulatora napęd posiada wysoką moc bez względu na warunki jazdy. To czyni model I‑PACE niezawodnym towarzyszem podróży w każdych okolicznościach.
Łatwe ładowanie elektrycznego SUV-a

Wygodne ładowanie

Baterie Jaguara I-PACE można w szybki i łatwy sposób doładować w domu za sprawą domowego punktu ładowania. Najwygodniej jest tego dokonać podczas nocnego postoju. Gdy Ty odpoczywasz, I‑PACE bezpiecznie nabiera energii, by być gotowym na następny dzień. Ładowanie elektrycznego SUV-a w trasie również jest coraz łatwiejsze. Wszystko dzięki rozbudowie sieci punktów ładowania w podróży, które nawigacja modelu I‑PACE bez problemu pomoże Ci znaleźć.
SUV elektryczny z doskonałymi osiągami

Bezkompromisowe osiągi

Piorunujące przyspieszenie do setki w 4,8 sekundy, zasięg do 470 km oraz moc 400 KM sprawiają, że Jaguar I-PACE przemawia do wyobraźni. Maksymalny moment obrotowy 696 Nm dostępny jest od chwili rozpoczęcia jazdy. Elektryczny SUV Jaguara stanowi niezbity dowód na to, że ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania nie wymagają żadnych kompromisów.
Elektryczny SUV z napędem na cztery koła

Właściwości jezdne

Jaguar I-PACE jest niezwykle zwrotny i znakomicie trzyma się każdej nawierzchni. Elektryczny SUV dysponuje napędem na cztery koła, ulepszonym odzyskiwaniem energii hamowania, funkcją kontrolowanego niezależnego przyhamowywania, a opcjonalnie również elektrycznie sterowanym zawieszeniem pneumatycznym. Dzięki tym rozwiązaniom podróż modelem I-PACE jest bardziej komfortowa, ekonomiczna i bezpieczniejsza.

*Niektóre z opisywanych funkcji mogą być wyposażeniem opcjonalnym, dostępnym za dopłatą. Szczegóły u autoryzowanych dealerów.

Weź udział w jazdach testowych elektrycznym SUV-em Jaguara

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą
w celu potwierdzenia zapisu na jazdę testową Jaguarem I-PACE – bezkompromisowym SUV-em elektrycznym.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności