PRO SERVICES
<center>PRO SERVICES</center>

System Touch Pro, uzupełniony o Usługi Pro, zapewnia szereg rozszerzonych funkcji zaprojektowanych po to, aby wspomagać użytkownika w szybkim dotarciu do miejsca przeznaczenia:

• Unikanie korków dzięki Informacjom o natężeniu ruchu otrzymywanym w czasie rzeczywistym

• Używanie nawigacji od momentu opuszczenia zamknięcia za sobą drzwi wyjściowych, aż do czasu dotarcia do miejsca docelowego z użyciem systemu nawigacji od-drzwi-do-drzwi

• Szybkie i łatwe wyszukiwanie atrakcji za pomocą wyszukiwarki on-line z serwisu Lonely Planet i/ lub innych popularnych przewodników turystycznych

• Upewnianie się co do poprawności obranej drogi, dzięki satelitarnym zasobom fotograficznym

• Automatyczne aktualizowanie kontaktów w ramach własnego spodziewanego czasu dotarcia do celu przy użyciu współdzielonego szacowanego czasu dotarcia

W ramach Usług Pro uzyskuje się pełen zakres funkcjonalności począwszy od informacji o natężeniu ruchu podawanych w czasie rzeczywistym a skończywszy na nawigacji od-drzwi-do-drzwi koordynowanych z własnym smartfonem.


INFORMACJE O NATĘŻENIU RUCHU PODAWANE W CZASIE RZECZYWISTYM
Usługa Informacji o natężeniu ruchu podawanych w czasie rzeczywistym wykorzystuje miliony aktualnych danych o ruchu drogowym w celu zapewnienia użytkownikowi najdokładniejszych informacji o ruchu drogowym na zaplanowanych trasach. Dzięki dokładniejszym informacjom o ruchu drogowym, planowanie, zmiany tras i dojazd do wyznaczonego celu jest bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej.


NAWIGACJA OD-DRZWI-DO-DRZWI
Aplikacja do planowania trasy pozwala na nawigację w zakresie od drzwi do drzwi. Należy w smartfonie ustawić docelowe miejsce przejazdu, a funkcja nawigacji doprowadza użytkownika do samochodu, który następnie przejmuje nawigację. Po zaparkowaniu, funkcja nawigacji przejmowana jest z powrotem przez smartfon, który doprowadza użytkownika do ostatecznego miejsca docelowego z wykorzystaniem transportu publicznego lub pieszo.


CLOUD SYNC
Wszystkie trasy są automatycznie synchronizowane w systemie nawigacyjnym Touch Pro pojazdu, w Aplikacji do planowania trasy InControl w smartfonie oraz na stronie internetowej Planowania trasy.


WYSZUKIWANIE ON-LINE
Bez względu na miejsce przebywania użytkownika, możliwe jest wyszukiwanie najbliższych atrakcji. System uzyskuje dostęp do zasobów danych w celu zapewnienia informacji, zdjęć i recenzji wybieranych miejsc. Możliwa jest bezpośrednia nawigacja do takich miejsc, lub dzielenie się z innymi informacjami o takich miejscach z poziomu konsoli.


MAPA SATELITARNA
Czasami mogą się zdarzyć sytuacje, kiedy trzeba uzyskać obraz okolicy, w której znajduje się użytkownik, w widoku z góry. Dzięki Connect Pro przełączanie na widok z satelity uzyskuje się za pomocą jednego dotknięcia.


WYZNACZANIE TRASY ONLINE
Podczas zmierzania do celu, system monitoruje na bieżąco sytuację na drodze i analizuje typowe modele ruchu drogowego dla danej pory dnia, aby w razie potrzeby wskazać optymalną trasę.


WSPÓŁDZIELENIE SPODZIEWANEGO CZASU DOTARCIA DO CELU
Dzielenie się danymi o wybranej trasie i spodziewanym czasem dotarcia do celu z przyjaciółmi i rodziną. W przypadku nieoczekiwanego opóźnienia, Touch Pro może automatycznie ich o tym poinformować, wysyłając powiadomienia drogą sms-ową lub e-mailową.


PARKING
W chwili zbliżania się do celu, Connect Pro może wskazywać dostępne parkingi. Wystarczy dotknięciem wskazać preferowany parking, a system nawigacyjny uaktualni trasę, aby doprowadzić do wybranego miejsca.


USŁUGA CENA PALIWA
W przypadku konieczności zatankowania pojazdu, Connect Pro nie tylko znajduje stacje benzynowe wzdłuż obranej trasy, ale również umożliwia porównanie cen paliwa,co pozwala redukować koszty.

PRZEGLĄDAJ PODRĘCZNIK UŻYTKOWANIA
ZASADY I WARUNKI
Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Jaguar InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji
Znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera
Newsletter
Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące samochodów Jaguar

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.