Jaguar InControl
Touchpro I Usługi Pro

Jaguar InControl<br />Touchpro I Usługi Pro

PRO SERVICES

System Touch Pro, uzupełniony o Usługi Pro, zapewnia szereg rozszerzonych funkcji zaprojektowanych po to, aby wspomagać użytkownika w szybkim dotarciu do miejsca przeznaczenia:


PRO SERVICES


• Unikanie korków dzięki Informacjom o natężeniu ruchu otrzymywanym w czasie rzeczywistym

• Używanie nawigacji od momentu opuszczenia zamknięcia za sobą drzwi wyjściowych, aż do czasu dotarcia do miejsca docelowego z użyciem systemu nawigacji od-drzwi-do-drzwi

• Szybkie i łatwe wyszukiwanie atrakcji za pomocą wyszukiwarki on-line z serwisu Lonely Planet i/ lub innych popularnych przewodników turystycznych

• Upewnianie się co do poprawności obranej drogi, dzięki satelitarnym zasobom fotograficznym

• Automatyczne aktualizowanie kontaktów w ramach własnego spodziewanego czasu dotarcia do celu przy użyciu współdzielonego szacowanego czasu dotarcia


PRO SERVICES


W ramach Usług Pro uzyskuje się pełen zakres funkcjonalności począwszy od informacji o natężeniu ruchu podawanych w czasie rzeczywistym a skończywszy na nawigacji od-drzwi-do-drzwi koordynowanych z własnym smartfonem.


INFORMACJE O NATĘŻENIU RUCHU PODAWANE W CZASIE RZECZYWISTYM
Usługa Informacji o natężeniu ruchu podawanych w czasie rzeczywistym wykorzystuje miliony aktualnych danych o ruchu drogowym w celu zapewnienia użytkownikowi najdokładniejszych informacji o ruchu drogowym na zaplanowanych trasach. Dzięki dokładniejszym informacjom o ruchu drogowym, planowanie, zmiany tras i dojazd do wyznaczonego celu jest bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej.


NAWIGACJA OD-DRZWI-DO-DRZWI
Aplikacja do planowania trasy pozwala na nawigację w zakresie od drzwi do drzwi. Należy w smartfonie ustawić docelowe miejsce przejazdu, a funkcja nawigacji doprowadza użytkownika do samochodu, który następnie przejmuje nawigację. Po zaparkowaniu, funkcja nawigacji przejmowana jest z powrotem przez smartfon, który doprowadza użytkownika do ostatecznego miejsca docelowego z wykorzystaniem transportu publicznego lub pieszo.


CLOUD SYNC
Wszystkie trasy są automatycznie synchronizowane w systemie nawigacyjnym Touch Pro pojazdu, w Aplikacji do planowania trasy InControl w smartfonie oraz na stronie internetowej Planowania trasy.


WYSZUKIWANIE ON-LINE
Bez względu na miejsce przebywania użytkownika, możliwe jest wyszukiwanie najbliższych atrakcji. System uzyskuje dostęp do zasobów danych w celu zapewnienia informacji, zdjęć i recenzji wybieranych miejsc. Możliwa jest bezpośrednia nawigacja do takich miejsc, lub dzielenie się z innymi informacjami o takich miejscach z poziomu konsoli.


MAPA SATELITARNA
Czasami mogą się zdarzyć sytuacje, kiedy trzeba uzyskać obraz okolicy, w której znajduje się użytkownik, w widoku z góry. Dzięki Connect Pro przełączanie na widok z satelity uzyskuje się za pomocą jednego dotknięcia.


WYZNACZANIE TRASY ONLINE
Podczas zmierzania do celu, system monitoruje na bieżąco sytuację na drodze i analizuje typowe modele ruchu drogowego dla danej pory dnia, aby w razie potrzeby wskazać optymalną trasę.


WSPÓŁDZIELENIE SPODZIEWANEGO CZASU DOTARCIA DO CELU
Dzielenie się danymi o wybranej trasie i spodziewanym czasem dotarcia do celu z przyjaciółmi i rodziną. W przypadku nieoczekiwanego opóźnienia, Touch Pro może automatycznie ich o tym poinformować, wysyłając powiadomienia drogą sms-ową lub e-mailową.


PARKING
W chwili zbliżania się do celu, Connect Pro może wskazywać dostępne parkingi. Wystarczy dotknięciem wskazać preferowany parking, a system nawigacyjny uaktualni trasę, aby doprowadzić do wybranego miejsca.


USŁUGA CENA PALIWA
W przypadku konieczności zatankowania pojazdu, Connect Pro nie tylko znajduje stacje benzynowe wzdłuż obranej trasy, ale również umożliwia porównanie cen paliwa,co pozwala redukować koszty.

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.