InControl
Aplikacje Interaktywne

InControl<br />Aplikacje Interaktywne

APLIKACJE INCONTROL

Aplikacja InControl obejmuje zestaw aplikacji interaktywnych, które umożliwiają strumieniowe przesyłanie multimediów, usług opartych na chmurze i usług lokalizacyjnych i innych - za pośrednictwem portu USB.


  • Zapewnianie rozrywki dzięki ponad 45 000 darmowych audiobooków

PODRÓŻ I WYGODA

ACCUWEATHER

ACCUWEATHER

Aplikacja Weather for Life zapewnia najlepsze informacje pogodowe w jakości Superior Accuracy™, dla każdej lokalizacji, z podawanymi aktualnymi warunkami pogodowymi, prognozami godzinowymi, alertami o trudnych warunkach pogodowych i podsumowaniem MinuteCast®, a wszystko to podczas jazdy, oraz bezpiecznie, spokojnie i bez zakłóceń.
FAMILONET

FAMILONET

Familonet w mgnieniu oka udziela odpowiedzi na pytanie „Gdzie oni są?”. Aplikacja stanowi darmową usługę lokalizacyjną do wykorzystania przez rodziny, przyjaciół i inne małe społeczności, pozwalającą na łatwy kontakt z ludzi ważnymi w życiu użytkownika.
SYGIC

SYGIC

Sygic stanowi system nawigacji GPS działający w trybie offline, zapewniający każdego dnia 33 milionom osób w 115 krajach pewną i bezpieczną podróż.
CITYSEEKER

CITYSEEKER

CitySeeker w czasie podróży działa jako osobisty przewodnik w mieście i w zakresie informacji turystycznych. Zapewnia łatwe poznawanie ponad 500 miast na całym świecie, w tym hoteli, restauracji, atrakcji turystycznych i kulturalnych.
PARKOPEDIA

PARKOPEDIA

Parkopedia to największy na świecie dostawca informacji o miejscach do parkowania używany online każdego miesiąca przez miliony kierowców za pośrednictwem smartfonowej aplikacji. Parkopedia zapewnia szczegółowe informacje o 28 mln miejsc parkingowych w ponad 90 000 parkingów w 6 000 miast w 40 krajach.
GLYMPSE

GLYMPSE

Glympse stanowi szybki, darmowy i prosty sposób na udostępnianie własnej lokalizacji za pomocą GPS, i dzielenie się w czasie rzeczywistym własną lokalizacją z przyjaciółmi i rodziną.

Aby być w stanie korzystać z aplikacji zatwierdzonych przez firmę Jaguar na ekranie dotykowym własnego Jaguara, należy wybrać aplikacje InControl przy zamówieniu auta. Dokonuje się jednorazowej opłaty przy zamówieniu, a sprzęt można zamontować wyłącznie w fabryce. Aplikacje InControl są dostępne bezpłatnie zarówno w Google Play, jak i w Apple App Store. Niektóre aplikacje dostawców zewnętrznych mogą wymagać dodatkowego zakupu lub subskrypcji. Po podłączeniu do smartfona, aplikacje InControl można obsługiwać za pośrednictwem ekranu dotykowego Jaguara użytkownika.

Od dnia 30 września 2019 aplikacja Spotify nie będzie obsługiwana przez InControl Apps. Aplikacja będzie jednak nadal dostępna za pośrednictwem pakietu Smartfon w przypadku posiadania go w pojeździe.


*GOPRO, HERO, logo GOPRO, oraz logo GoPro Be a Hero to znaki towarowe lub zastrzeżone znaki towarowe należące do GoPro, Inc. Powtórka dnia dostępna jest od 2017 roku w autach Jaguar wyposażonych w system infotainment Touch Pro oraz w aplikację InControl. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności.
 
**Należy pamiętać, że firma Jaguar nie prowadzi żadnej bliskiej współpracy z Dropbox i/ lub Google Drive, w tym przypadku wykorzystywane są interfejsy API (otwarte rozwiązania) oferowane przez obu dostawców. Jesteśmy zobowiązani przestrzegać obowiązujących przepisów w zakresie ochrony logo i marki, i w związku z tym możemy odwoływać się do ich usług w opisie naszych aplikacji. Więcej informacji pod adresem: https://developers.google.com/drive/v3/web/branding and https://www.dropbox.com/branding
 
Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.