BLUETOOTH FAQS
BLUETOOTH FAQ<span style="text-transform=lowercase">S</span>

Należy dowiedzieć się, jak korzystać z łączności Bluetooth® z telefonem komórkowym i zapoznać się z funkcjami, które można podłączyć podczas jazdy.

GENERAL
Co to jest Bluetooth®?

Bluetooth® jest to krótkodystansowa technologia częstotliwości radiowej umożliwiająca transmisję danych i informacji głosowych w sposób bezprzewodowy. Zakres działania urządzeń Bluetooth® wynosi około 10 metrów, a dane mogą być przesyłane z szybkością 1 Mb/s.


TELEFONY KOMPATYBILNE Z JAGUAR BLUETOOTH

Do czego można wykorzystać łączność Jaguar Bluetooth® ?

Technologia Bluetooth® umożliwia zdalne łączenie kompatybilnego telefonu komórkowego z urządzeniem Jaguar w celu wykonywania i odbierania połączeń oraz korzystania z innych kluczowych funkcji mobilnych. Podłączenie przez Bluetooth® umożliwia swobodę pozostawienia telefonu komórkowego w teczce lub kieszeni podczas jazdy lub gdy pojazd jest zaparkowany. Dla uzyskania większej wygody i zwiększonego bezpieczeństwa, system telefoniczny obsługujący technologię Bluetooth® może być sterowany poprzez aktywację głosową oraz z kierownicy lub z ekranu dotykowego Jaguara użytkownika. Różne funkcje są dostępne w zależności od używanego telefonu komórkowego. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum łączności.


TELEFONY KOMPATYBILNE Z JAGUAR BLUETOOTH

Czy dany telefon komórkowy jest kompatybilny ?

Szeroki zakres dostępnych smartfonów - w tym telefonów firm Apple, Samsung, Nokia, Sony i Blackberry - jest zgodny z Łącznością Jaguar Bluetooth®. Nasi inżynierowie dokonali przeprowadzenia testów telefonów w celu weryfikacji spełnienia standardów jakościowych.
Wykaz podlega stałej aktualizacji, w przypadku poddania testom nowych telefonów i wprowadzenia nowych telefonów na rynek. Należy pamiętać, że nie wszystkie telefony z funkcją Bluetooth® są kompatybilne z Łącznością Jaguar Bluetooth®.


PROCEDURY ŁĄCZNOŚCI ZA POMOCĄ BLUETOOTH®

Jak połączyć się przez Bluetooth®?

Aby uzyskać pełną instrukcję obsługi połączenia telefonu komórkowego za pomocą Jaguar Bluetooth®, należy odwiedzić nasze dedykowane Centrum łączności. Można tam także uzyskać szczegółowe informacje na temat parowania urządzeń, rozłączania i łączności.


PROCEDURY ŁĄCZNOŚCI ZA POMOCĄ BLUETOOTH®

Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji
Znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera
ZASADY I WARUNKI
Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Jaguar InControl
INSTRUKCJE OBSŁUGI ON-LINE
Przejrzyj instrukcje obsługi, zoptymalizowane dla komputerów PC i urządzeń mobilnych.

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.