InControl
Instalacja Karty Sim

InControl<br />Instalacja Karty Sim

INSTALACJA KARTY SIM

Aby umożliwić pokładową łączność, należy zainstalować kartę SIM uzyskaną wraz z odpowiednią umową na przesył danych. Może być konieczne uzyskanie takiej umowy od operatora sieci komórkowej.

WSPARCIE SYSTEMU JAGUAR INCONTROL

PUNKT DOSTĘPOWY WI-FI

PUNKT DOSTĘPOWY WI-FI

Punkt dostępowy Wi-Fi za pośrednictwem pokładowego złącza 3G w Jaguarze pozwala pasażerom podłączyć do Internetu do 8 urządzeń na raz.
UZYSKIWANIE POMOCY W ZAKRESIE INCONTROL

UZYSKIWANIE POMOCY W ZAKRESIE INCONTROL

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub dostarczymy więcej informacji o Systemie Jaguar InControl.
ZASADY I WARUNKI

ZASADY I WARUNKI

Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Jaguar InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.

Podczas wprowadzania systemu InControl poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.