Hybrydy MHEV (mild-hybrid) od Jaguara

Modele Jaguara z napędem MHEV (miękka hybryda / mild-hybrid) zachwycają możliwościami.
Miękkie hybrydy Jaguara

Sprawdź miękkie hybrydy (MHEV) Jaguara

Miękkie hybrydy Jaguara to znakomita propozycja dla tych, którzy cenią sobie luksus i komfort podróżowania oraz rozwiązania sprzyjające środowisku.
Układ MHEV pozwala odzyskać energię, którą konwencjonalne samochody tracą podczas hamowania, i wykorzystać ją do wspomagania silnika benzynowego lub Diesla.
Dzięki niższej emisji CO₂ i niższemu zużyciu paliwa napęd MHEV znakomicie sprawdza się w każdych warunkach jazdy.

Zachwyć się Jaguarami z napędem hybrydowym MHEV

Jaguar E-PACE - miękka hybryda (MHEV)

Jaguar E-PACE

Poznaj kompaktowego SUV-a Jaguara w wariancie z napędem MHEV
 • Szeroka gama silników modelu dostępna z układem MHEV (miękka hybryda)
 • Dynamiczny napęd typu MHEV dostępny z silnikiem benzynowym o mocy od 160 KM do 300 KM lub wysokoprężnym o mocy od 163 do 204 KM
 • Kompaktowy SUV dostosowujący się do stylu życia właściciela
 • Znakomite osiągi i ekonomiczna jazda
Jaguar F-PACE z napędem MHEV (miękka hybryda)

Jaguar F-PACE

Poznaj sportowego SUV-a Jaguara w wariancie z napędem MHEV
 • Dynamiczny napęd typu MHEV (miękka hybryda) dostępny z silnikiem benzynowym o mocy 400 KM i wysokoprężnym o mocy 200 KM lub 300 KM
 • Napęd MHEV z wysokim momentem obrotowym
 • Wszechstronny SUV ze sportowym obliczem
 • Wyrazisty design i wyrafinowany komfort
Miękka hybryda napędza Jaguara XE

Jaguar XE

Poznaj wyrafinowanego sedana w wariancie z napędem MHEV
 • Dynamiczny napęd typu MHEV (miękka hybryda) z silnikiem wysokoprężnym o mocy 204 KM
 • Miękka hybryda łącząca sportową charakterystykę z ekonomicznym użytkowaniem
 • Komfort i bezpieczeństwo gwarantujące wysoką jakość podróżowania
 • Ekscytujące osiągi i bezkompromisowy styl

Miękkie hybrydy Jaguara nie przestają zaskakiwać

Wyjątkowe wnętrze miękkiej hybrydy Jaguara

Wyjątkowe wnętrze

Modele Jaguara oferują doskonałej jakości wzornictwo, szlachetne materiały i znakomity poziom wykończenia wnętrza. Zaskakują wyrafinowanymi detalami, funkcjonalnymi rozwiązaniami oraz inteligentnymi technologiami, które jeszcze bardziej podnoszą komfort podróżowania.
Fantastyczne osiągi Jaguarów w wersji z miękką hybrydą

Osiągi

Dynamiczne silniki modeli Jaguara z napędem MHEV gwarantują wciskające w fotel emocje, a dzięki swoim parametrom pozwalają kierowcy łatwo dostosować się do warunków panujących na drodze. Znakomitej jakości zawieszenie daje pewność prowadzenia i stabilność na drodze, co przekłada się na niesamowite wrażenia z jazdy.
Praktyczne i bezpieczne miękkie hybrydy Jaguara

Praktyczność i bezpieczeństwo

Inteligentnie zaprojektowana przestrzeń ładunkowa modeli Jaguara z napędem MHEV sprawia, że mieszczą wszystko, czego potrzebujesz. Z kolei funkcjonalne rozwiązania podnoszą komfort i jakość podróży, czyniąc ją spokojną i bezpieczną.
System multimedialny miękkich hybryd Jaguara

Multimedia

System multimedialny Pivi umożliwia wykonanie 80 procent najczęstszych poleceń za pomocą maksymalnie dwóch dotknięć konfigurowalnego ekranu, którego interfejs przypomina wyświetlacz smartfonu. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu z Apple CarPlay® i Android AutoTM ekran pozwala na obsługę kompatybilnych aplikacji telefonu.

Weź udział w jazdach testowych Jaguarem z napędem hybrydowym MHEV

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą
w celu potwierdzenia zapisu na jazdę testową wybraną miękką hybrydą Jaguara.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności