INSTALACJA KARTY SIm
INSTALACJA KARTY SIM

Aby umożliwić pokładową łączność, należy zainstalować kartę SIM uzyskaną wraz z odpowiednią umową na przesył danych. Może być konieczne uzyskanie takiej umowy od operatora sieci komórkowej.

INSTALACJA KARTY SIM

KROK 1
W zależności od użytkowanego systemu Infotainment, rozmiar karty SIM powinien wynosić:

- InControl Touch Pro: karta SIM Micro
- InControl Touch/ Touch Plus: karta SIM standardowa

KROK 2
Należy upewnić się, że karta SIM została wsunięta do końca ze złotymi złączami skierowanymi do góry i najkrótszym końcem skierowanym na zewnątrz. Prawidłowo wsunięta karta SIM nie powinna wystawać z gniazda.

PUNKT DOSTĘPOWY WI-FI

Należy wejść w ustawienia łączności pojazdu w menu ogólnych ustawień pojazdu i włączyć komórkową transmisję danych. Aby włączyć funkcję punktu dostępowego Wi-Fi, należy przesunąć przycisk Hotspot w prawo w celu załączenia opcji ON.

Należy kliknąć na Ustawienia punktu dostępowego, aby wyświetlić hasło wymagane do uzyskania dostępu do bezprzewodowego punktu dostępowego Wi-Fi w samochodzie.

PRZEGLĄDANIE PUNKTU DOSTĘPOWEGO WI-FI
WSPARCIE SYSTEMU JAGUAR INCONTROL
PUNKT DOSTĘPOWY WI-FI
Punkt dostępowy Wi-Fi za pośrednictwem pokładowego złącza 3G w Jaguarze pozwala pasażerom podłączyć do Internetu do 8 urządzeń na raz.
Dowiedz się więcej
UZYSKIWANIE POMOCY W ZAKRESIE INCONTROL
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub dostarczymy więcej informacji o Systemie Jaguar InControl.
Skontaktuj się z nami
ZASADY I WARUNKI
Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Jaguar InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.
Przeglądanie zasad i warunków
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji
Znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera
ZASADY I WARUNKI
Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Jaguar InControl
INSTRUKCJE OBSŁUGI ON-LINE
Przejrzyj instrukcje obsługi, zoptymalizowane dla komputerów PC i urządzeń mobilnych.

Podczas wprowadzania systemu InControl poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.