Sportowe sedany Jaguara

Przykuwają uwagę eleganckim stylem, uwodzą osiągami i luksusem. Poznaj sportowe limuzyny Jaguara.
Sportowe limuzyny Jaguara

Sportowe limuzyny Jaguara w doskonałej formie

Luksusowe i stylowe limuzyny Jaguara są uosobieniem ponadczasowej elegancji, która przyciąga spojrzenia i budzi poruszenie.
Fascynują dynamicznym designem, porywają osiągami i dostarczają mnóstwa satysfakcji z jazdy.
Szybkie i zwrotne sportowe sedany Jaguara to niepodważalne wzory elitarnego luksusu w doskonałej formie. Poczuj ich bezkompromisową energię.

Poznaj sportowy wymiar luksusowych limuzyn Jaguara

Dynamiczny sportowy sedan

Jaguar XE

Wybierz dynamicznego sedana w sportowym wydaniu
  • Elegancka linia nadwozia sportowego sedana
  • Stylowa prezencja i muskularna sylwetka przyciągająca wzrok
  • Doskonała zwrotność zapewniająca świetne prowadzenie i znakomitą przyczepność
  • Luksusowe wnętrze i niedościgniony komfort
Luksusowa sportowa limuzyna

Jaguar XF

Wybierz ekskluzywną limuzynę w sportowym wydaniu
  • Doskonałe połączenie luksusu limuzyny i uniwersalnej elegancji
  • Znakomite właściwości jezdne zapewniające przyjemność z dynamicznej jazdy
  • Szlachetne wnętrze wykończone materiałami najwyższej jakości
  • Ekskluzywność i niepowtarzalny styl w każdym calu
Sportowy design sportowego sedana

SPORTOWY DESIGN

Aerodynamiczna sylwetka, wyrazista linia nadwozia, charakterystyczne wloty powietrza oraz wydatna osłona chłodnicy to elementy, które zdecydowanie wyróżniają sportowe limuzyny Jaguara.
Elegancja, wyrafinowanie i dynamiczna stylistyka w pełni odwołują się do idei nowoczesnego luksusu, a wysublimowane detale podkreślają sportowy charakter samochodów.
Wysoka jakość luksusowego wnętrza sportowej limuzyny

LUKSUSOWE WNĘTRZE

Wyrafinowana stylistyka sportowych sedanów Jaguara znajduje odzwierciedlenie w wysublimowanym wzornictwie zastosowanym w ich wnętrzach. Przyjęty design łączy elegancję z minimalizmem i dynamicznymi elementami, a szlachetne materiały i praktyczne rozwiązania dopełniają bezkompromisowy wizerunek sportowych limuzyn jako esencji niezrównanego luksusu.
Zaawansowana technologia sportowych sedanów

TECHNOLOGIA

Zintegrowana, intuicyjna technologia zastosowana w sportowych sedanach Jaguara zapewnia łączność ze światem oraz płynnie dostosowuje się do potrzeb użytkowników. Dzięki systemowi multimedialnemu Pivi podróżowanie jest przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Stanowi on bowiem nie tylko wyjątkowe źródło informacji i rozrywki, ale zapewnia także zestaw przydatnych i prostych w użyciu funkcji, których obsługa jest wyjątkowo intuicyjna.
Znakomite właściwości jezdne sportowych sedanów

WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE

Stabilne zawieszenie i sztywna konstrukcja nadwozia sprawiają, że sportowe sedany Jaguara dysponują znakomitą zwrotnością i łatwością prowadzenia.
To z kolei gwarantuje wspaniałe wrażenia z jazdy i&nsp;zapewnia niezrównany komfort podróżowania. Poznaj dynamiczne oblicze stylowych limuzyn i przygotuj się na niepowtarzalne emocje.

*Niektóre z opisywanych funkcji mogą być wyposażeniem opcjonalnym, dostępnym za dopłatą. Szczegóły u autoryzowanych dealerów.

Weź udział w jazdach testowych sportowymi sedanami Jaguara

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą
w celu potwierdzenia zapisu na jazdę testową wybranym sportowym sedanem Jaguara.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności