Sportowe sedany Jaguara

Przykuwają uwagę eleganckim stylem, uwodzą osiągami i luksusem. Poznaj sportowe limuzyny Jaguara.
Zapisz się na jazdę próbną

Sportowe limuzyny Jaguara w doskonałej formie

Luksusowe i stylowe limuzyny Jaguara są uosobieniem ponadczasowej elegancji, która przyciąga spojrzenia i budzi poruszenie.
Fascynują dynamicznym designem, porywają osiągami i dostarczają mnóstwa satysfakcji z jazdy.
Szybkie i zwrotne sportowe sedany Jaguara to niepodważalne wzory elitarnego luksusu w doskonałej formie. Poczuj ich bezkompromisową energię.

Poznaj sportowy wymiar luksusowych limuzyn Jaguara

Dynamiczny sportowy sedan

Jaguar XE

Wybierz dynamicznego sedana w sportowym wydaniu
  • Elegancka linia nadwozia sportowego sedana
  • Stylowa prezencja i muskularna sylwetka przyciągająca wzrok
  • Doskonała zwrotność zapewniająca świetne prowadzenie i znakomitą przyczepność
  • Luksusowe wnętrze i niedościgniony komfort
Pobierz katalog i cennik Zapisz się na jazdę próbną
Luksusowa sportowa limuzyna

Jaguar XF

Wybierz ekskluzywną limuzynę w sportowym wydaniu
  • Doskonałe połączenie luksusu limuzyny i uniwersalnej elegancji
  • Znakomite właściwości jezdne zapewniające przyjemność z dynamicznej jazdy
  • Szlachetne wnętrze wykończone materiałami najwyższej jakości
  • Ekskluzywność i niepowtarzalny styl w każdym calu
Pobierz katalog i cennik Zapisz się na jazdę próbną
Sportowy design sportowego sedana

SPORTOWY DESIGN

Aerodynamiczna sylwetka, wyrazista linia nadwozia, charakterystyczne wloty powietrza oraz wydatna osłona chłodnicy to elementy, które zdecydowanie wyróżniają sportowe limuzyny Jaguara.
Elegancja, wyrafinowanie i dynamiczna stylistyka w pełni odwołują się do idei nowoczesnego luksusu, a wysublimowane detale podkreślają sportowy charakter samochodów.
Wysoka jakość luksusowego wnętrza sportowej limuzyny

LUKSUSOWE WNĘTRZE

Wyrafinowana stylistyka sportowych sedanów Jaguara znajduje odzwierciedlenie w wysublimowanym wzornictwie zastosowanym w ich wnętrzach. Przyjęty design łączy elegancję z minimalizmem i dynamicznymi elementami, a szlachetne materiały i praktyczne rozwiązania dopełniają bezkompromisowy wizerunek sportowych limuzyn jako esencji niezrównanego luksusu.
Zaawansowana technologia sportowych sedanów

TECHNOLOGIA

Zintegrowana, intuicyjna technologia zastosowana w sportowych sedanach Jaguara zapewnia łączność ze światem oraz płynnie dostosowuje się do potrzeb użytkowników. Dzięki systemowi multimedialnemu Pivi podróżowanie jest przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Stanowi on bowiem nie tylko wyjątkowe źródło informacji i rozrywki, ale zapewnia także zestaw przydatnych i prostych w użyciu funkcji, których obsługa jest wyjątkowo intuicyjna.
Znakomite właściwości jezdne sportowych sedanów

WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE

Stabilne zawieszenie i sztywna konstrukcja nadwozia sprawiają, że sportowe sedany Jaguara dysponują znakomitą zwrotnością i łatwością prowadzenia.
To z kolei gwarantuje wspaniałe wrażenia z jazdy i&nsp;zapewnia niezrównany komfort podróżowania. Poznaj dynamiczne oblicze stylowych limuzyn i przygotuj się na niepowtarzalne emocje.

*Niektóre z opisywanych funkcji mogą być wyposażeniem opcjonalnym, dostępnym za dopłatą. Szczegóły u autoryzowanych dealerów.

Weź udział w jazdach testowych sportowymi sedanami Jaguara

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą
w celu potwierdzenia zapisu na jazdę testową wybranym sportowym sedanem Jaguara.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności