Sportowe SUV-y Jaguara

Odkryj sportowe oblicze mocnych, szybkich i bezkompromisowych SUV-ów Jaguara.
Sportowy SUV Jaguara

Przeżyj wciskające w fotel wrażenia ze sportowymi SUV-ami Jaguara

Nie mają sobie równych. Są mocne, szybkie i wyrafinowane. Za ich znakomitymi osiągami stoją doskonałe jednostki napędowe. Zwracają uwagę swoim stylem, designem i kapitalnymi możliwościami jezdnymi. Sportowe SUV-y Jaguara, bo o nich mowa, to obietnica wrażeń, jakich nie miałeś okazji przeżyć nigdy wcześniej. Warto więc poczuć na własnej skórze, jak szybkie i zwrotne SUV-y sprawują się na drodze.

Luksus i wyrafinowanie w sportowej formie. Sprawdź mocne SUV-y Jaguara

Kompaktowy SUV sportowy

Jaguar E-PACE

Poznaj charakter kompaktowego sportowego SUV-a
 • Szeroka gama dynamicznych jednostek napędowych, w tym również w wersji hybrydowej
 • Sztywne nadwozie i sportowa jakość prowadzenia
 • Wyrafinowana kompozycja stylistyczna nawiązująca do sportowych tradycji
 • Kompaktowy SUV zapewniający mnóstwo satysfakcji z prowadzenia
Wyrafinowany mocny SUV

Jaguar F-PACE

Poznaj charakter wyrafinowanego sportowego SUV-a
 • Sportowa wersja SVR 5.0 V8 doładowana kompresorem o mocy 550 KM
 • Pewne i precyzyjne prowadzenie dzięki stabilnemu zawieszeniu
 • Napęd 4x4 zapewniający bezpieczne i przyjemne prowadzenie
 • Szlachetne materiały i subtelne detale podkreślające luksus sportowego wnętrza
Elektryczny sportowy SUV

Jaguar I-PACE

Poznaj charakter elektrycznego sportowego SUV-a
 • Sportowy SUV reprezentujący wizję elektrycznej motoryzacji według Jaguara
 • Silnik o mocy 400 KM i niezwykłej dynamice
 • Specjalna konstrukcja i izolacja akumulatora zapewniająca dostępność wysokiej mocy w różnych warunkach
 • Elektryzujące osiągi w luksusowej formie
Doskonałe osiągi i właściwości jezdne mocnych SUV-ów

OSIĄGI I WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE

Dynamiczne silniki Jaguara zapewniają doskonałe osiągi i moc wrażeń. Bez względu na to, czy nasze sportowe SUV-y są wyposażone w tradycyjną jednostkę napędową, czy w napęd hybrydowy bądź elektryczny, zachowują swój niepowtarzalny sportowy charakter i doskonałe parametry. Ponadto dzięki stabilnemu zawieszeniu i sztywnej konstrukcji nadwozia mocne SUV-y Jaguara dysponują znakomitą zwrotnością i łatwością prowadzenia, co znajduje odzwierciedlenie we wspaniałych doznaniach z jazdy.
Luksusowe wnętrze SUV-a sportowego

LUKSUSOWE WNĘTRZE

Sportowe SUV-y Jaguara oferują doskonałej jakości wzornictwo, szlachetne materiały i znakomity poziom wykończenia wnętrza. Zaskakują wyrafinowanymi i subtelnymi detalami oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami, a przestronne wnętrza zapewniają pasażerom dużo miejsca, czyniąc podróżowanie jeszcze bardziej komfortowym.
Zaawansowana technologia szybkich SUV-ów

TECHNOLOGIA

Warto wyposażyć sportowe SUV-y Jaguara w innowacyjną technologię ClearSightView zapewniającą niezaburzone pole widzenia w lusterku wstecznym. Także wtedy, gdy samochodem podróżuje komplet pasażerów czy przewożone obiekty zasłaniają tylną szybę. W połączeniu z kamerą 3D Surround tworzą niezawodny system, który poprawia bezpieczeństwo i jakość podróżowania szybkimi SUV-ami Jaguara.
Sportowy design mocnego SUV-a

SPORTOWY DESIGN

Opływowa dynamiczna sylwetka, wyrazista linia nadwozia, charakterystyczne wloty powietrza oraz osłona chłodnicy to elementy, które bezapelacyjnie wyróżniają szybkie SUV-y Jaguara. Elegancja, wyrafinowanie i sportowy sznyt stanowią esencję nowoczesnego luksusu i są zapowiedzią wciskających w fotel wrażeń. Bez względu na warunki

*Niektóre z opisywanych funkcji mogą być wyposażeniem opcjonalnym, dostępnym za dopłatą. Szczegóły u autoryzowanych dealerów.

Weź udział w jazdach testowych Jaguarem z napędem hybrydowym MHEV

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą
w celu potwierdzenia zapisu na jazdę testową wybranym sportowym SUV-em Jaguara.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności