Sportowy SUV coupe Jaguara

Jaguara F-PACE. Dynamiczny SUV coupe. Kwintesencja sportowego luksusu.
Sportowy SUV coupe

Jaguar F-PACE – uosobienie sportowego ducha

Największy SUV Jaguara to niezwykłe połączenie dynamicznego designu i ekscytujących osiągów z imponującymi właściwościami jezdnymi.
Wyrazistość i wyrafinowanie modelu F-PACE w pełni oddają jego sportowego ducha i luksusową nowoczesność. Chcesz poczuć wciskające w fotel doznania?
Postaw na SUV-a coupe, dzięki któremu odkryjesz to, co nieznane.

Odkryj sportowe oblicze wyrafinowanego SUV-a

Wyrafinowany SUV coupe

Jaguar F-PACE

Poznaj sportowe oblicze SUV-a coupe
  • Sportowa stylistyka nadwozia i wyrafinowany design wnętrza
  • Opływowa, dynamiczna sylwetka z opadającą linią dachu
  • Dynamiczne jednostki napędowe oferujące piorunujące osiągi, w tym 5-litrowy V8 doładowany kompresorem
  • Zapewniający pełnię satysfakcji z prowadzenia napęd na cztery koła
SUV coupe o wyrazistej sportowej stylistyce

SPORTOWA STYLISTYKA

Wyrafinowany design Jaguara F-PACE wyraża się nie tylko poprzez dynamiczną, atletyczną sylwetkę, ale również dopracowane detale nadające autu sportowego charakteru. Głęboko osadzone przednie wloty powietrza i drapieżnie „zmrużone” reflektory ze światłami do jazdy dziennej w kształcie litery „J” sprawiają, że SUV coupe Jaguara wyróżnia się na tle konkurencji stylem i temperamentem.
Wysoka jakość luksusowego wnętrza SUV-a coupe

LUKSUSOWE WNĘTRZE

Sportowa stylistyka Jaguara F-PACE znajduje odzwierciedlenie w wyrafinowanym wzornictwie zastosowanym wewnątrz jego kabiny. Design łączący elegancję z minimalizmem i dynamicznymi elementami, szlachetne materiały i praktyczne rozwiązania dopełniają bezkompromisowy wizerunek SUV-a coupe jako esencji sportowego luksusu.
Sportowy napęd SUV-a coupe

NAPĘD AWD

Napęd modelu F-PACE łączy sportowy charakter samochodu tylnonapędowego z bezpieczeństwem i trakcją, jakie zapewnia napęd na cztery koła.
SUV coupe Jaguara standardowo przekazuje napęd na tylną oś, aby zapewnić lepsze prowadzenie. Z kolei System Intelligent Driveline Dynamics z wyprzedzeniem sygnalizuje możliwą utratę przyczepności, a także skutecznie jej zapobiega.
Sportowy SUV coupe w wersji SVR

F-PACE SVR

Jaguar F-PACE w wersji SVR to nie tylko kwintesencja luksusu, ale również wysublimowane detale i sportowe wnętrze z fotelami kubełkowymi.
Choć to zaledwie przedsmak wyjątkowych wrażeń, jakie gwarantuje sportowa wersja SUV-a coupe. F‑PACE SVR został wyposażony w niesamowity silnik 5.0 V8 o mocy 550 KM, dzięki któremu samochód przyspiesza do 100 km/h w ciągu zaledwie 4 sekund i porusza się z maksymalną prędkością 286 km/h.

*Niektóre z opisywanych funkcji mogą być wyposażeniem opcjonalnym, dostępnym za dopłatą. Szczegóły u autoryzowanych dealerów.

Weź udział w jazdach testowych sportowym Jaguarem F-PACE

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą
w celu potwierdzenia zapisu na jazdę testową sportowym SUV-em coupe Jaguara.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności