Testy Jaguar F‑Type w mediach


Flagowy, sportowy model dostępny w wersji Cabrio / Coupe o ponadczasowej stylistyce oraz wyrazistym i stanowczym charakterze. Dostępny z najpotężniejszymi jednostkami benzynowymi w gamie Jaguar od 300KM do 575KM zapewniającymi zapierające dech w piersiach osiągi i wrażenia z jazdy.
Poznaj opinię niezależnych dziennikarzy zapoznając się z poniższymi testami. Zapraszamy do lektury!
Testy Jaguar F‑Type w mediach
Autokult WP

Autokult WP

"F-Type P300 sumarycznie jest wozem bardzo satysfakcjonującym. Jest bardzo dobrym kompromisem. Daje mnóstwo frajdy, kiedy tylko tego chcemy i jest bardzo łagodny, kiedy potrzebujemy po prostu przemieścić się bez poczucia konieczności ciągłego gnania."
Interia

Interia

"Żaden Jaguar nie prowadzi się tak dobrze jak F-Type Coupe. Ba - niewielu rywali może mu pod tym względem dorównać."
Auto Świat

Auto Świat

"Rozliczyliśmy Jaguara F-Type’a P300 drobiazgowo z ułamków sekundy, kilogramów i gorszego talentu wokalnego, niż mają jego mocniejsi bracia, ale on i tak nas uwodzi stylem. Względem osiągów wysoko się ceni, ale „ubiera” kierowcę tak, jak żaden inny samochód w tej cenie."
Moto.pl

Moto.pl

"Mieszanka pięknego nadwozia i wartości wizerunkowej marki Jaguar to koktajl po który z chęcią sięgnie nie jeden kierowca szukający alternatywy dla niemieckich konstrukcji.

Bo F-Type to świetnie jeżdżące auto sportowe, które bez kompleksów może stanąć w szranki o tytuł jednego z najlepszych fun carów na świecie."
V10.pl

V10.pl

"Jaguar jednak nie miał innego wyjścia jak skorzystać ze starego dobrego pięciolitrowego V8, znanego już z napędzania innych szalonych Jagów i Range Roverów. Ma on naturę bardziej zbliżoną do jednostki wolnossącej - moc zaczyna napływać później, ale i tak głównym motywatorem wkręcania się w jak najwyższe obroty jest przyprawiający o ciarki na plecach, niepoprawnie podniecający dźwięk wydobywający się z rur wydechowych."
Motocaina

Motocaina

"Obudziliście się kiedyś i patrząc jeszcze jednym, nie do końca otwartym okiem w lustro, wiedzieliście, że będzie to cudowny dzień? Ja przeżyłam to na własnej skórze i do tego odkryłam u siebie minę, którą potrafią zrobić tylko właściciele samochodów z logiem drapieżnego kota szykującego się do skoku. Miałam spędzić tydzień z samochodem, który określany jest mianem następcy legendy. Miałam randkę z Jaguarem F-Type."
Auto Motor i Sport

Auto Motor i Sport

"Ziemia pod stopami zaczyna lekko wibrować. Do uszu dociera coraz głośniejszy dźwięk. Burza? Huragan? A może trzęsienie ziemi? Po chwili potężny grzmot zanika, a nam ledwo udaje się zauważyć skąd dobiegał – spod maski supersportowego Jaguara F-Type Coupé R.

Auto jest tak piękne, że aż nierealne. "