Testy Jaguar XF Sportbrake w mediach


Moc i piękno osiągają w tym modelu stan niezrównanej harmonii, sprawiając że Jaguar XF łączy w sobie dynamikę, estetykę i wyrafinowanie, kusząc kierowcę niebywałą wydajnością i obietnicą ekscytujących przygód. Wszystko to doprawione jest najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki którym możesz czuć się bezpiecznie i cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie.
Poznaj opinię niezależnych dziennikarzy zapoznając się z poniższymi testami. Zapraszamy do lektury!
Pertyn Ględzi

Pertyn Ględzi

"we wnętrzu jest cicho, resorowanie jest świetne, prowadzenie sprawia frajdę, a wygląd otoczenia i kokpitu sprawia, że właściciel nie ma wątpliwości, czy dobrze wydał pieniądze. Znakomity rywal dla niemieckiej trójcy"
Zobacz pełny test video
Autogaleria

Autogaleria

"Po kilkuset kilometrach już wiem, że to jeden z najprzyjemniejszych samochodów w tym segmencie i niezwykle udany produkt. XF przekonuje przestronnością, ale także silnikiem, skrzynią biegów, układem kierowniczym i świetnym zawieszeniem. Dokłada do tego dużo skóry, drewna, kilka smaczków i fantastyczne audio."
Zobacz pełny test
Auto Świat

Auto Świat

"czy warto go kupić? Moim zdaniem tak, a największą zaletą jest wygląd XF-a oraz fakt, że stylizacja nie spowodowała uszczerbku dla funkcjonalności. Jeśli ktoś jest skłonny pogodzić się z krótszym zasięgiem i nieco większym zużyciem paliwa to zdecydowanie polecam wersję z silnikiem na benzynę. "
Zobacz pełny test
Autowizja

Autowizja

"XF Sportbrake jest z pewnością autem godnym uwagi. Ba, moim zdaniem, spokojnie może zabrać klientów niemieckiej wielkiej trójcy, którzy ostatnio stracili nieco charakteru. Jaguar pokazuje pazura pod względem wyglądu, dźwięku, a także prowadzenia. To naprawdę kawał świetnego samochodu"
Zobacz pełny test
Superexpress

Superexpress

"Po kilkunastu dniach spędzonych w obecności Jaguara XF Sportbrake oraz Volvo V90 doszedłem do wniosku, że oba auta mogą stanowić świetną alternatywę dla wielkiej niemieckiej trójcy. Zarówno angielskie jak i szwedzkie kombi nie muszą się absolutnie niczego wstydzić na tle Mercedesa, BMW czy Audi. Która z przedstawionych propozycji jest lepsza??
zobacz pełny test
Menadżer Floty

Menadżer Floty

"Mamy wrażenie, że Jaguar przy projektowaniu tego samochodu postarał się bardziej niż przy innych modelach. Można zaryzykować stwierdzenie, że ten model w wersji kombi i z benzynowym dwulitrowym silnikiem jest najlepszym obecnie oferowanym samochodem w gamie. Łączy w siebie wszystko to, co powinno mieć rodzinne kombi segmentu E."
Zobacz pełny test
Mototrendy

Mototrendy

"Jaguar XF Sportbrake to jeden z najprzyjemniejszych samochodów w tym segmencie. Niezwykle udany stylistycznie, gwarantuje też spory komfort podroży. Na pewno nie jest bez wad, ale urzeka prowadzenie tego rodzinnego kota. To taki misz masz sportu i komfortu. I choć często takie fuzje kończą się katastrofą, tym razem udało się bez pudła…"
Zobacz pełny test