Testy i opinie o Jaguar XE w mediach


Sportowy sedan w gamie Jaguar, instynktownie przyciągający uwagę, muskularny wygląd XE podkreśla jego stylową prezencję. Reflektory LED z charakterystycznym światłami do jazdy dziennej, szeroką atrapą chłodnicy i dynamicznym przednim zderzakiem podkreślają dominujący profil pojazdu.

Poznaj opinię niezależnych dziennikarzy zapoznając się z poniższymi testami. Zapraszamy do lektury!
Czerwony Jaguar XE Przodem
Wideo pertyn.com

Pertyn Ględzi

"To jest coś dla prawdziwych freaków motoryzacji. Jest przede wszystkim samochodem kierowcy, nawet z najsłabszym silnikiem. Gęba się cieszy na samą myśl, że do niego zaraz wsiądę. Poza tym jest świetnie wykonany, ma znakomite audio, jest bardzo aerodynamiczny oraz wyśmienicie zestrojone zawieszenie i zachwyca ergonomią."
AutoCentrum logo

AutoCentrum

"Nowy Jaguar XE to przepaść w porównaniu do poprzednika. Wygląda jeszcze lepiej, jeździ jeszcze lepiej i jest doskonale wykończony. Jest to samochód na tyle wyjątkowy, który w dodatku roztacza wokół siebie jakąś specyficzną aurę, że mimo tego, co nam w nim przeszkadza, jesteśmy gotowi wędrować do salonu. Ma cechy, które mocno mnie w nim irytowały, a jednak i tak wsiadałem i wysiadałem z uśmiechem na twarzy."
Auto Świat logo

Auto Świat

"Jaguar XE jest kuszącą alternatywą dla niemieckich marek. Tym bardziej że teraz, po liftingu, przyjemnie się go prowadzi, oferuje też uaktualnione multimedia oraz lepiej wykonane i wyposażone wnętrze."
Wideo Marek Drives

Marek Wieruszewski

"Tym samochodem chce się jeździć. Jaguar osiągnął tę bardzo rzadką dziś sztukę stworzenia samochodu, którym masz ochotę jechać z Warszawy do Trójmiasta przez Zakopane. I to w miarę możliwości bocznymi drogami, a nie autostradą"
Interia logo

Interia

"Musimy przyznać, że face lfiting Jaguara XE przeszedł wyjątkowo pomyślnie. Design nadwozia pozostaje atrakcyjny, a duże zmiany we wnętrzu sprawiły, że również na tym polu może rywalizować z młodszymi stażem konkurentami. Udało się przy tym zachować charakterystyczny styl marki, który stanowi bardzo ciekawą alternatywę dla niemieckich modeli, które od lat dominują w segmencie premium."
Autokult logo

Autokult WP

"W specyfikacji R-Dynamic, z czerwonym lakierem i czarnymi felgami, Jaguar XE wygląda obłędnie. Jeśli miałbym być geniuszem zbrodni, XE po liftingu znalazłby się wysoko na mojej liście pojazdów – choć nie jest autem idealnym.
ElleMan logo

ElleMan

"XE jest maszyną dla kierowcy dojrzałego i spełnionego, który niczego nie musi już udowadniać. Dumny kocur, patrzący na innych nieco z góry, potrafiący w jednej sekundzie ustalić hierarchię w stadzie."
Wprost logo

Wprost

"Jaguar XE z 250-konnym silnikiem i napędem na tył jest autem dla tych, którzy docenią jego sztywność i świetne prowadzenie. I wolą takie auto od kanapowego komfortu jazdy."