Testy i opinie o Jaguar XF w mediach


Moc i piękno osiągają w tym modelu stan niezrównanej harmonii, sprawiając że Jaguar XF łączy w sobie dynamikę, estetykę i wyrafinowanie, kusząc kierowcę niebywałą wydajnością i obietnicą ekscytujących przygód. Wszystko to doprawione jest najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki którym możesz czuć się bezpiecznie i cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie.

Poznaj opinię niezależnych dziennikarzy zapoznając się z poniższymi testami. Zapraszamy do lektury!
Biały Jaguar XF Przodem
Interia logo

Interia

"Dynamiczna, zwinna, dająca zaskakująco dużo frajdy kierowcy limuzyna legendarnej marki z mocnym dieslem pod maską."
Autokult logo

Autokult WP

"XF jest inny, ma inne wady i zalety, ale pozycjonowanie go jako alternatywny skierowanej do indywidualistów poszukujących auta z pazurem, wydaje się jak najbardziej na miejscu."
V10.pl logo

V10.pl

"Względem konkurencji, Jaguar cenowo wypada nieco korzystniej. Za podobnie skonfigurowane BMW serii 5 lub Audi A6 zapłacicie przynajmniej kilkanaście tysięcy więcej. Wybierając Brytyjczyka, otrzymujecie nietuzinkowy wygląd, napęd na tylną oś i listę dodatkowych gadżetów równie długą, jak w przypadku niemieckiej konkurencji."
motocaina.pl logo

Motocaina

"aguar XF zdecydowanie może więc konkurować z niemieckimi rywalami. Zbliżył się do nich bardzo w charakterze, cenie, możliwościach oferowanych kierowcy. Na jego pokładzie znajdziemy wszystko to, co potrzebne."
Wideo pertyn.com

Pertyn Ględzi

"Obłędna pozycja za fantastyczną, małą, sportową kierownicą, doskonały napęd, mocy i momentu obrotowego ile chcesz, a w dodatku w kabinie jest cicho, a na stację paliw trzeba jeździć raz na tydzień."
AutoCentrum logo

AutoCentrum

"Jaguar XF to zdecydowanie jeden z tych samochodów, w których chcesz się upewnić, że to ty będziesz trzymać kierownicę. Jest tak przyjemny w prowadzeniu, że nie chce się z niego wysiadać. Jest szybki, a przy tym wygodny i komfortowy. Może nie ma idealnie ergonomicznej kabiny i idealnie wykończonej deski rozdzielczej, ale nadal potrafi w sobie rozkochać."
Auto Świat logo

Auto Świat

"Zdecydowanie jest to propozycja dla miłośników Jaguara i angielskiej zachowawczości. XF R-Sport to dorosły kocur, który daję mnóstwo frajdy z jazdy dzięki swojej zwinności i lekkości prowadzenia, elegancko prezentuje się na podjeździe i na pierwszy rzut oka nie zdradza, że właściciel ma ciągoty do ostrzejszej jazdy."
Wideo Marek Drives

Marek Wieruszewski

""