Testy Jaguar XE w mediach


Sportowy sedan w gamie Jaguar, instynktownie przyciągający uwagę, muskularny wygląd XE podkreśla jego stylową prezencję. Reflektory LED z charakterystycznym światłami do jazdy dziennej, szeroką atrapą chłodnicy i dynamicznym przednim zderzakiem podkreślają dominujący profil pojazdu.
Poznaj opinię niezależnych dziennikarzy zapoznając się z poniższymi testami. Zapraszamy do lektury!
Testy Jaguar XE w mediach
Autokult WP

Autokult WP

"Mocny silnik i dobra skrzynia to 2/3 sukcesu. Do tego niezbędne jest jeszcze zawieszenie. W przypadku XE 25d udało się je dopracować — jeśli auto będzie używane zgodnie z jego przeznaczeniem. Jag dobrze się prowadzi i jest dość cichy i komfortowy."
Interia

Interia

"Auto wyróżnia się agresywną stylistyką, dobrymi materiałami wykończeniowymi, a także świetnym zachowaniem na drodze. Do dynamicznego charakteru auta lepiej pasują odmiany benzynowe, ale osoby pokonujące duże dystanse, będą zadowolone z osiągów testowanego diesla."
Moto.pl

Moto.pl

"XE z całą pewnością stanowi ciekawą alternatywę dla niemieckiej trójki w klasie średniej premium. To propozycja dla kogoś, kto przede wszystkim ceni pewność prowadzenia i sportowy charakter. Zwłaszcza w tej specyfikacji jest to model stworzony przede wszystkim dla kierowcy."
Autogaleria

Autogaleria

"Wszystkie lekcje zostały odrobione – tworząc swój najnowszy produkt Jaguar nie tylko wyciągnął wnioski z własnych błędów, ale także wziął odpowiedni przykład z królujących w segmencie modeli. XE to auto dopracowane, wszechstronne i kompletne – takie jak powinno być. "
Pertyn Ględzi

Pertyn Ględzi

"XE jest świetnym autem w sensie jazdy. Znakomite zawieszenie, pyszne prowadzenie, bardzo dobre hamulce i bardzo dobrze oprogramowana skrzynia biegów"
AutoCentrum

AutoCentrum

"XE to świetne auto. Oferuje doskonałe zawieszenie oraz cichy, gładko pracujący i bardzo oszczędny układ napędowy. W pokonaniu oporów przed zakupem Jaguara powinna pomóc długa gwarancja i atrakcyjny pakiet serwisowy."
Antyweb

Antyweb

"Nie będę ukrywał, że zakochałem się w Jaguarze XE. Nie chodzi jednak o to, że ma naprawdę oszczędnego diesla, czy że świetnie się prowadzi. Jeżdżąc tym autem masz poczucie, że obcujesz z czymś naprawdę wyjątkowym i też Ty, właściciel Jaguara, jesteś dla innych wyjątkowy. "
Marek Wieruszewski

Marek Wieruszewski

"Odpowiedzialny za design Jaguara XE Ian Callum powiedział, że celem było stworzenie ekscytującego i dynamicznego projektu, który ma jasno odzwierciedlać pozycjonowanie XE, jako samochodu dla kierowcy. Co z tego wynikło? "
SuperExpress

SuperExpress

"Brytyjczycy w tym samochodzie pokładają duże nadzieje. I słusznie, bo Jaguar XE sprawia wrażenie bardzo dobrego i dopracowanego auta. Sedan może śmiało konkurować z niemiecką trójcą od lat niepodzielnie rządzącą w segmencie premium."
Auto Świat

Auto Świat

"Na tle niemieckiej konkurencji Jaguar XE wyróżnia się oryginalnym nadwoziem, które za sprawą długiej maski i mocno schodzącej ku tyłowi linii dachu przypomina coupe. We wnętrzu również nie zabrakło elementów świadczących, że Jaguar XE nie jest zwykłym sedanem klasy premium tylko autem ze sportowym rodowodem."
Autokult WP

Autokult WP

"XE to powrót do tego segmentu w świetnym stylu. Jaguar dopracował tę konstrukcję zarówno pod względem stylistyki, jak i wykonania oraz części mechanicznej. Jeśli szukasz samochodu w tym segmencie błędem byłoby ominąć salon Jaguara."
NaTemat

NaTemat

"Wracając do pytania z początku tekstu. Co jest wadą, a jednocześnie zaletą Jaguara XE R-Sport? Jego wyjątkowość i wrażenie, jakie robi na polskich ulicach. Tego nie zaoferują modele konkurentów, które choć ładne, nie mają otoczki Jaguara."