TESTY DZIENNIKARSKIE

Witaj w bibliotece testów prasowych samochodów marki Jaguar! Przygotowaliśmy ją specjalnie dlaCieb aby zaoszczędzić Ci czas na poszukiwaniu testów w sieci.
Zachęcamy do zapoznania się z testami i opiniami niezależnych dziennikarzy z całej Polski.

Zapraszamy do lektury!

E-PACE
Jaguar E-PACE to 5-miejscowy, kompaktowy SUV, który stanowi połączenie typowych dla marki Jaguar sportowych osiągów i dynamicznego wyglądu z przestronnym, praktycznym i oferującym nowoczesne rozwiązania multimedialnym wnętrzem.
BAZA TESTÓW MODELU E-PACE
F-PACE oraz F-PACE SVR
Jaguar F-PACE to sportowy crossover, zaprojektowany i skonstruowany z naciskiem na osiągi, szybkość reakcji i jakość wykończenia oraz na niezrównaną dynamikę i codzienną wszechstronność.

Zdobywca tytułów:
- World Car of the Year 2017
- World Car Design of the Year 2017
BAZA TESTÓW MODELU F-PACE
I-PACE
Elektryczny I-PACE charakteryzuje się odważną, opływową linią nadwozia oraz obszernym i komfortowym wnętrzem. Osiągi zapewniają natomiast dwa silniki elektryczne generujące w sumie 400 KM i 696Nm, a bateria o pojemności 90kWh zapewnia zasięg nawet 480km.

Zdobywca tytułów:
- World Car of the Year 2019
- World Car Design of the Year 2019
- World Green Car of the Year 2019
BAZA TESTÓW MODELU I-PACE
XE
Sportowy sedan w gamie Jaguar, instynktownie przyciągający uwagę, muskularny wygląd XE podkreśla jego stylową prezencję. Reflektory LED z charakterystycznym światłami do jazdy dziennej, szeroką atrapą chłodnicy i dynamicznym przednim zderzakiem podkreślają dominujący profil pojazdu.
BAZA TESTÓW MODELU XE (2019 - obecnie)
XF i XF Sportbrake
Moc i piękno osiągają w tym modelu stan niezrównanej harmonii, sprawiając że Jaguar XF łączy w sobie dynamikę, estetykę i wyrafinowanie, kusząc kierowcę niebywałą wydajnością i obietnicą ekscytujących przygód. Wszystko to doprawione jest najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki którym możesz czuć się bezpiecznie, cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie i cały czas pozostawać w łączności z otaczającym Cię cyfrowym światem.
BAZA TESTÓW MODELU XF
F-TYPE
Flagowy, sportowy model dostępny w wersji Cabrio / Coupe o ponadczasowej stylistyce oraz wyrazistym i stanowczym charakterze. Dostępny z najpotężniejszymi jednostkami benzynowymi w gamie Jaguar od 300KM do 575KM zapewniającymi zapierające dech w piersiach osiągi i wrażenia z jazdy.
Baza testów modelu F-TYPE (2020 - obecnie)