JAGUAR E-PACE


Jaguar E-PACE to 5-miejscowy, kompaktowy SUV, który stanowi połączenie typowych dla marki Jaguar sportowych osiągów i dynamicznego wyglądu z przestronnym, praktycznym i oferującym nowoczesne rozwiązania multimedialnym wnętrzem.

Poznaj opinię niezależnych dziennikarzy zapoznając się z poniższymi testami. Zapraszamy do lektury!

Autokult WP
"Jaguar E-Pace stanowi miłe uzupełnienie tego grona i poszukujący alternatywy dla Mercedesa GLA czy Audi Q3 w formie Jaguara na pewno się nie zawiodą. Z takimi modelami brytyjska marka ma szanse notować kolejne skokowe wzrosty popularności."
Zobacz pełny test
Interia
"Mały kot" jest pojazdem bardzo sympatycznym, godnym rywalem niemieckiej i japońskiej konkurencji (BMW X1, Audi Q3, Mercedes GLA, Lexus NX, Volvo XC40). Do tego został rozsądnie wyceniony."
Zobacz pełny test
Premium Moto
"Planujesz zakup niewielkiego crossovera klasy premium? Na pewno słyszałeś coś o Jaguarze E-Pace. Zastanawiasz się, czy Jaguar E-Pace może być dobrą alternatywą dla popularnych niemieckich rywali? Świetnie trafiłeś."
Zobacz pełny test
Business Insider
"Walka w kręgach premium trwa. Jaguar wypuścił na rynek auto dopracowane, świetnie wyglądające i mogące służyć za wzór, jeśli chodzi o prowadzenie. Daje spory wybór, jeśli chodzi o moc, ale jednocześnie nie ma w swoim modelu tak słabych silników, jakie ma Mercedes, Audi i BMW, pokazując, że walczy o bardziej świadomego klienta."
Zobacz pełny test
Pertyn Ględzi
"Świetne materiały, świetne spasowanie, dopracowany system multimedialny, wyśmienita ergonomia… Tak, niemiecka Wielka Trójca ma oto wielki problem."
Zobacz pełny test video
yt:rHM0UgDCfT4
AutoCentrum
"Czy Jaguar E-Pace to pełnoprawny Jaguar? Choć wygląda o wiele bardziej niewinnie od braci – z pewnością jest Jaguarem „z krwi i kości”. Szczególnie, jeśli zanurzymy się w jego wnętrzu – tutaj tę klasę premium po prostu czuć."
Zobacz pełny test video
yt:e6nnBUJSBq0
Auto Świat
"Najmniejszy z Jaguarów wygląda drapieżnie, jednak to instynkt opiekuńczy dominuje tu nad łowczym. Czy 200-konny E-Pace nadaje się na auto rodzinne?"
Zobacz pełny test
Marek Wieruszewski
"Na tle konkurencji E-PACE wygląda nowocześnie, dynamicznie i elegancko - mógłbym takim jeździć"
Zobacz pełny test video
yt:VN1Ses6oK6o
Na Temat
"Ten samochód pokochają wszystkie kobiety, którym nie są obojętne auta. Zwłaszcza za te małe gadżety"
Zobacz pełny test
SuperExpress
"Ten uroczy i rezolutny model jest dokładnie taki, jaki ma być. Wizualnie nie został na siłę nadmuchany, nie uderza przesadnie w rodzinny ton, nie jest też terenówką ani samochodem sportowym. To po prostu uniwersalny SUV, rewelacyjnie czujący się na asfalcie i ubrany w masę wyjątkowych cech, które pozwolą wyróżnić się właścicielowi."
Zobacz pełny test
Autogaleria
"Jaguar E-Pace staje do walki w niezwykle trudnym, ale też bardzo popularnym wśród klientów segmencie. Czy zyska popularność? Ma na to spore szanse - kusi ciekawą stylistyką i bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi."
Zobacz pełny test
Motocaina
"Ta solidna konstrukcja zdaje się nie uginać przed żadnym wyzwaniem, a jazda po ośnieżonych górach jest dla niego błahostką."
Zobacz pełny test
04.2020_BAP_Biblioteka testów
Administratorem danych jest British Automotive Polska S.A. z siedzibą przy ul. Szyszkowej 35/37, 02-285 Warszawa, zwana dalej jako „Importer”.

Importer powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez: e-mail:iod@ba-holding.pl, adres korespondencyjny: ul. Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa. Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są dla celów związanych z realizacją zamówionej jazdy próbnej i przesłania oferty handlowej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako „RODO”). W tym celu dane osobowe mogą być udostępnione wybranemu przez klienta dilerowi (http://jaguar.pl/znajdz-dilera). Za odrębnie wyrażoną zgodą, o czym mowa w art. 6 ust. 1 lit. a RODO dane mogą być przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, choć niezbędne do zapisania się na jazdę próbną. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Importera lub podmiotom udzielającym wsparcia Importerowi zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. W innych przypadkach dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa lub innym podmiotom, jeżeli wynika to wyraźnie z odrębnie złożonej zgody na udostępnienie.
Dane osobowe będą przetwarzane przez Importera w celu związanym z realizacją jazdy próbnej będą przechowywane przez okres właściwy do upływu terminu wniesienia ewentualnych roszczeń wynikających z przepisów prawa. W przypadku wyrażenia zgody, dane osobowe przetwarzane w oparciu o tę podstawę przechowywane będą do czasu jej odwołania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Generalnego Importera Jaguar Land Rover w Polsce British Automotive Polska S.A., moich danych osobowych w celu:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij
Pobierz katalog
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
konfigurator
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
Jazda testowa
Zachęcamy do zapisu na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych.
znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.