JAGUAR E-PACE


Jaguar E-PACE to 5-miejscowy, kompaktowy SUV, który stanowi połączenie typowych dla marki Jaguar sportowych osiągów i dynamicznego wyglądu z przestronnym, praktycznym i oferującym nowoczesne rozwiązania multimedialnym wnętrzem.

Poznaj opinię niezależnych dziennikarzy zapoznając się z poniższymi testami. Zapraszamy do lektury!

Autokult WP
"Jaguar E-Pace stanowi miłe uzupełnienie tego grona i poszukujący alternatywy dla Mercedesa GLA czy Audi Q3 w formie Jaguara na pewno się nie zawiodą. Z takimi modelami brytyjska marka ma szanse notować kolejne skokowe wzrosty popularności."
Zobacz pełny test
Interia
"Mały kot" jest pojazdem bardzo sympatycznym, godnym rywalem niemieckiej i japońskiej konkurencji (BMW X1, Audi Q3, Mercedes GLA, Lexus NX, Volvo XC40). Do tego został rozsądnie wyceniony."
Zobacz pełny test
Premium Moto
"Planujesz zakup niewielkiego crossovera klasy premium? Na pewno słyszałeś coś o Jaguarze E-Pace. Zastanawiasz się, czy Jaguar E-Pace może być dobrą alternatywą dla popularnych niemieckich rywali? Świetnie trafiłeś."
Zobacz pełny test
Business Insider
"Walka w kręgach premium trwa. Jaguar wypuścił na rynek auto dopracowane, świetnie wyglądające i mogące służyć za wzór, jeśli chodzi o prowadzenie. Daje spory wybór, jeśli chodzi o moc, ale jednocześnie nie ma w swoim modelu tak słabych silników, jakie ma Mercedes, Audi i BMW, pokazując, że walczy o bardziej świadomego klienta."
Zobacz pełny test
Pertyn Ględzi
"Świetne materiały, świetne spasowanie, dopracowany system multimedialny, wyśmienita ergonomia… Tak, niemiecka Wielka Trójca ma oto wielki problem."
Zobacz pełny test video
yt:rHM0UgDCfT4
AutoCentrum
"Czy Jaguar E-Pace to pełnoprawny Jaguar? Choć wygląda o wiele bardziej niewinnie od braci – z pewnością jest Jaguarem „z krwi i kości”. Szczególnie, jeśli zanurzymy się w jego wnętrzu – tutaj tę klasę premium po prostu czuć."
Zobacz pełny test video
yt:e6nnBUJSBq0
Auto Świat
"Najmniejszy z Jaguarów wygląda drapieżnie, jednak to instynkt opiekuńczy dominuje tu nad łowczym. Czy 200-konny E-Pace nadaje się na auto rodzinne?"
Zobacz pełny test
Marek Wieruszewski
"Na tle konkurencji E-PACE wygląda nowocześnie, dynamicznie i elegancko - mógłbym takim jeździć"
Zobacz pełny test video
yt:VN1Ses6oK6o
Na Temat
"Ten samochód pokochają wszystkie kobiety, którym nie są obojętne auta. Zwłaszcza za te małe gadżety"
Zobacz pełny test
SuperExpress
"Ten uroczy i rezolutny model jest dokładnie taki, jaki ma być. Wizualnie nie został na siłę nadmuchany, nie uderza przesadnie w rodzinny ton, nie jest też terenówką ani samochodem sportowym. To po prostu uniwersalny SUV, rewelacyjnie czujący się na asfalcie i ubrany w masę wyjątkowych cech, które pozwolą wyróżnić się właścicielowi."
Zobacz pełny test
Autogaleria
"Jaguar E-Pace staje do walki w niezwykle trudnym, ale też bardzo popularnym wśród klientów segmencie. Czy zyska popularność? Ma na to spore szanse - kusi ciekawą stylistyką i bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi."
Zobacz pełny test
Motocaina
"Ta solidna konstrukcja zdaje się nie uginać przed żadnym wyzwaniem, a jazda po ośnieżonych górach jest dla niego błahostką."
Zobacz pełny test
04.2020_BAP_Biblioteka testów
Administratorem danych jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-423 Warszawa.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover przez ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Polska sp. z o.o., na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij
Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Polska sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu. Informacje o przetwarzaniu danych dostępne są w <a href='https://www.jaguar.pl/privacy-policy' target='_blank'>Polityce Prywatności</a>
Pobierz katalog
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
konfigurator
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
Jazda testowa
Zachęcamy do zapisu na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych.
znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.