F-PACE SVR

F-PACE w wersji SVR to najpotężniejsza odmiana tego rodzinnego SUV'a. Model ten został wyposażony w potężną jednostkę napędową V8 Supercharged o pojemności 5-litrów i mocy 550KM. Zaprojektowany i skonstruowany z naciskiem na osiągi, szybkość reakcji i jakość wykończenia oraz na niezrównaną dynamikę i codzienną wszechstronność.

Model F-PACE to zdobywca tytułów:
- World Car of the Year 2017
- World Car Design of the Year 2017


Poznaj opinię niezależnych dziennikarzy zapoznając się z poniższymi testami. Zapraszamy do lektury!

Auto Świat
"Zaletą Jaguara F-Pace’a jest to, że nawet w najmocniejszej wersji SVR nie jest ordynarnym autem, czego nie można powiedzieć o niemieckich konkurentach. Jaguar potrafi w eleganckim stylu połączyć sportowy klimat z dyskretną elegancją. "
Zobacz pełny test
Autokult WP
"Dla mnie asem w rękawie F-Pace’a SVR jest widlasta ósemka. Większość konkurentów dysponuje 6-cylindrowymi motorami. Jaguara warto wziąć na celownik przy zakupach właśnie ze względu na piekielnie rasowy motor."
Zobacz pełny test
Pertyn Ględzi
"F-Pace był pierwszym SUV-em w historii SUV-ów, który po prostu od razu mi się podobał – który w każdej wersji znakomicie się prowadzi i wspaniale otula swym pięknie uformowanym i wykonanym kokpitem, jako V8 Supercharged jest po prostu sublimatem motoryzacji w postaci w pełni rodzinnej. I sportowej. I SUV-owej. I komfortowej."
Zobacz pełny test video
yt:gBLWyr3s63w
Autocentrum
"Jaguar F-Pace SVR to wymierający gatunek. Jeśli wyginie, każdy posiadacz tego typu samochodu będzie mógł się czuć, jak konserwator zabytków. Ktoś, kto będzie strzegł pamięci o pięknej, emocjonującej motoryzacji, która potrafiła przyprawiać o ciarki. Myślę, że w tym samochodzie wcale nie chodzi o to, żeby szybko jeździć. SVR ma brzmieć."
Zobacz pełny test video
yt:KUPlu73JG_E
Grzegorz ciźla o samochodach
"Nie przypuszczałem, że Jaguar z tak przyziemnego auta zrobi tak skutecznego, komfortowego, sportowego i praktycznego potworka, którego przez ten silnik nie da się po prostu nie lubić... jedno z najlepszych tego typu aut na rynku."
Zobacz pełny test video
Kilan project
"Dużo ludzi pytało "Co to za auto? Co to za marka? Co to za model?" Oczywiście wszystkim bardzo kulturalnie wyjaśniłem... że to jest jeden z najlepszych SUV'ów na świecie."
Zobacz pełny test video
04.2020_BAP_Biblioteka testów
Administratorem danych jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-423 Warszawa.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover przez ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Polska sp. z o.o., na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij
Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Polska sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu. Informacje o przetwarzaniu danych dostępne są w <a href='https://www.jaguar.pl/privacy-policy' target='_blank'>Polityce Prywatności</a>
Pobierz katalog
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
konfigurator
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
Jazda testowa
Zachęcamy do zapisu na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych.
znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.