F-PACE SVR

F-PACE w wersji SVR to najpotężniejsza odmiana tego rodzinnego SUV'a. Model ten został wyposażony w potężną jednostkę napędową V8 Supercharged o pojemności 5-litrów i mocy 550KM. Zaprojektowany i skonstruowany z naciskiem na osiągi, szybkość reakcji i jakość wykończenia oraz na niezrównaną dynamikę i codzienną wszechstronność.

Model F-PACE to zdobywca tytułów:
- World Car of the Year 2017
- World Car Design of the Year 2017


Poznaj opinię niezależnych dziennikarzy zapoznając się z poniższymi testami. Zapraszamy do lektury!

Auto Świat
"Zaletą Jaguara F-Pace’a jest to, że nawet w najmocniejszej wersji SVR nie jest ordynarnym autem, czego nie można powiedzieć o niemieckich konkurentach. Jaguar potrafi w eleganckim stylu połączyć sportowy klimat z dyskretną elegancją. "
Zobacz pełny test
Autokult WP
"Dla mnie asem w rękawie F-Pace’a SVR jest widlasta ósemka. Większość konkurentów dysponuje 6-cylindrowymi motorami. Jaguara warto wziąć na celownik przy zakupach właśnie ze względu na piekielnie rasowy motor."
Zobacz pełny test
Pertyn Ględzi
"F-Pace był pierwszym SUV-em w historii SUV-ów, który po prostu od razu mi się podobał – który w każdej wersji znakomicie się prowadzi i wspaniale otula swym pięknie uformowanym i wykonanym kokpitem, jako V8 Supercharged jest po prostu sublimatem motoryzacji w postaci w pełni rodzinnej. I sportowej. I SUV-owej. I komfortowej."
Zobacz pełny test video
yt:gBLWyr3s63w
Autocentrum
"Jaguar F-Pace SVR to wymierający gatunek. Jeśli wyginie, każdy posiadacz tego typu samochodu będzie mógł się czuć, jak konserwator zabytków. Ktoś, kto będzie strzegł pamięci o pięknej, emocjonującej motoryzacji, która potrafiła przyprawiać o ciarki. Myślę, że w tym samochodzie wcale nie chodzi o to, żeby szybko jeździć. SVR ma brzmieć."
Zobacz pełny test video
yt:KUPlu73JG_E
Grzegorz ciźla o samochodach
"Nie przypuszczałem, że Jaguar z tak przyziemnego auta zrobi tak skutecznego, komfortowego, sportowego i praktycznego potworka, którego przez ten silnik nie da się po prostu nie lubić... jedno z najlepszych tego typu aut na rynku."
Zobacz pełny test video
Kilan project
"Dużo ludzi pytało "Co to za auto? Co to za marka? Co to za model?" Oczywiście wszystkim bardzo kulturalnie wyjaśniłem... że to jest jeden z najlepszych SUV'ów na świecie."
Zobacz pełny test video
04.2020_BAP_Biblioteka testów
Administratorem danych jest British Automotive Polska S.A. z siedzibą przy ul. Szyszkowej 35/37, 02-285 Warszawa, zwana dalej jako „Importer”.

Importer powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez: e-mail:iod@ba-holding.pl, adres korespondencyjny: ul. Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa. Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są dla celów związanych z realizacją zamówionej jazdy próbnej i przesłania oferty handlowej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako „RODO”). W tym celu dane osobowe mogą być udostępnione wybranemu przez klienta dilerowi (http://jaguar.pl/znajdz-dilera). Za odrębnie wyrażoną zgodą, o czym mowa w art. 6 ust. 1 lit. a RODO dane mogą być przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, choć niezbędne do zapisania się na jazdę próbną. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Importera lub podmiotom udzielającym wsparcia Importerowi zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. W innych przypadkach dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa lub innym podmiotom, jeżeli wynika to wyraźnie z odrębnie złożonej zgody na udostępnienie.
Dane osobowe będą przetwarzane przez Importera w celu związanym z realizacją jazdy próbnej będą przechowywane przez okres właściwy do upływu terminu wniesienia ewentualnych roszczeń wynikających z przepisów prawa. W przypadku wyrażenia zgody, dane osobowe przetwarzane w oparciu o tę podstawę przechowywane będą do czasu jej odwołania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Generalnego Importera Jaguar Land Rover w Polsce British Automotive Polska S.A., moich danych osobowych w celu:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij
Pobierz katalog
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
konfigurator
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
Jazda testowa
Zachęcamy do zapisu na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych.
znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.