JAGUAR F-TYPE


Flagowy, sportowy model dostępny w wersji Cabrio / Coupe o ponadczasowej stylistyce oraz wyrazistym i stanowczym charakterze. Dostępny z najpotężniejszymi jednostkami benzynowymi w gamie Jaguar od 300KM do 575KM zapewniającymi zapierające dech w piersiach osiągi i wrażenia z jazdy.

Poznaj opinię niezależnych dziennikarzy zapoznając się z poniższymi testami. Zapraszamy do lektury!

Autokult WP
"F-Type P300 sumarycznie jest wozem bardzo satysfakcjonującym. Jest bardzo dobrym kompromisem. Daje mnóstwo frajdy, kiedy tylko tego chcemy i jest bardzo łagodny, kiedy potrzebujemy po prostu przemieścić się bez poczucia konieczności ciągłego gnania."
Zobacz pełny test
Interia
"Żaden Jaguar nie prowadzi się tak dobrze jak F-Type Coupe. Ba - niewielu rywali może mu pod tym względem dorównać."
Zobacz pełny test
Auto Świat
"Rozliczyliśmy Jaguara F-Type’a P300 drobiazgowo z ułamków sekundy, kilogramów i gorszego talentu wokalnego, niż mają jego mocniejsi bracia, ale on i tak nas uwodzi stylem. Względem osiągów wysoko się ceni, ale „ubiera” kierowcę tak, jak żaden inny samochód w tej cenie."
Zobacz pełny test
Moto.pl
"Mieszanka pięknego nadwozia i wartości wizerunkowej marki Jaguar to koktajl po który z chęcią sięgnie nie jeden kierowca szukający alternatywy dla niemieckich konstrukcji.

Bo F-Type to świetnie jeżdżące auto sportowe, które bez kompleksów może stanąć w szranki o tytuł jednego z najlepszych fun carów na świecie."
Zobacz pełny test
V10.pl
"Jaguar jednak nie miał innego wyjścia jak skorzystać ze starego dobrego pięciolitrowego V8, znanego już z napędzania innych szalonych Jagów i Range Roverów. Ma on naturę bardziej zbliżoną do jednostki wolnossącej - moc zaczyna napływać później, ale i tak głównym motywatorem wkręcania się w jak najwyższe obroty jest przyprawiający o ciarki na plecach, niepoprawnie podniecający dźwięk wydobywający się z rur wydechowych."
Zobacz pełny test
Motocaina
"Obudziliście się kiedyś i patrząc jeszcze jednym, nie do końca otwartym okiem w lustro, wiedzieliście, że będzie to cudowny dzień? Ja przeżyłam to na własnej skórze i do tego odkryłam u siebie minę, którą potrafią zrobić tylko właściciele samochodów z logiem drapieżnego kota szykującego się do skoku. Miałam spędzić tydzień z samochodem, który określany jest mianem następcy legendy. Miałam randkę z Jaguarem F-Type."
Zobacz pełny test
Auto Motor i Sport
"Ziemia pod stopami zaczyna lekko wibrować. Do uszu dociera coraz głośniejszy dźwięk. Burza? Huragan? A może trzęsienie ziemi? Po chwili potężny grzmot zanika, a nam ledwo udaje się zauważyć skąd dobiegał – spod maski supersportowego Jaguara F-Type Coupé R.

Auto jest tak piękne, że aż nierealne. "
zobacz pełny test
04.2020_BAP_Biblioteka testów
Administratorem danych jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-423 Warszawa.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover przez ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Polska sp. z o.o., na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij
Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Polska sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu. Informacje o przetwarzaniu danych dostępne są w <a href='https://www.jaguar.pl/privacy-policy' target='_blank'>Polityce Prywatności</a>
Pobierz katalog
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
konfigurator
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
Jazda testowa
Zachęcamy do zapisu na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych.
znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.