JAGUAR F-TYPE


Flagowy, sportowy model dostępny w wersji Cabrio / Coupe o ponadczasowej stylistyce oraz wyrazistym i stanowczym charakterze. Dostępny z najpotężniejszymi jednostkami benzynowymi w gamie Jaguar od 300KM do 575KM zapewniającymi zapierające dech w piersiach osiągi i wrażenia z jazdy.

Poznaj opinię niezależnych dziennikarzy zapoznając się z poniższymi testami. Zapraszamy do lektury!

Autokult WP
"F-Type P300 sumarycznie jest wozem bardzo satysfakcjonującym. Jest bardzo dobrym kompromisem. Daje mnóstwo frajdy, kiedy tylko tego chcemy i jest bardzo łagodny, kiedy potrzebujemy po prostu przemieścić się bez poczucia konieczności ciągłego gnania."
Zobacz pełny test
Interia
"Żaden Jaguar nie prowadzi się tak dobrze jak F-Type Coupe. Ba - niewielu rywali może mu pod tym względem dorównać."
Zobacz pełny test
Auto Świat
"Rozliczyliśmy Jaguara F-Type’a P300 drobiazgowo z ułamków sekundy, kilogramów i gorszego talentu wokalnego, niż mają jego mocniejsi bracia, ale on i tak nas uwodzi stylem. Względem osiągów wysoko się ceni, ale „ubiera” kierowcę tak, jak żaden inny samochód w tej cenie."
Zobacz pełny test
Moto.pl
"Mieszanka pięknego nadwozia i wartości wizerunkowej marki Jaguar to koktajl po który z chęcią sięgnie nie jeden kierowca szukający alternatywy dla niemieckich konstrukcji.

Bo F-Type to świetnie jeżdżące auto sportowe, które bez kompleksów może stanąć w szranki o tytuł jednego z najlepszych fun carów na świecie."
Zobacz pełny test
V10.pl
"Jaguar jednak nie miał innego wyjścia jak skorzystać ze starego dobrego pięciolitrowego V8, znanego już z napędzania innych szalonych Jagów i Range Roverów. Ma on naturę bardziej zbliżoną do jednostki wolnossącej - moc zaczyna napływać później, ale i tak głównym motywatorem wkręcania się w jak najwyższe obroty jest przyprawiający o ciarki na plecach, niepoprawnie podniecający dźwięk wydobywający się z rur wydechowych."
Zobacz pełny test
Motocaina
"Obudziliście się kiedyś i patrząc jeszcze jednym, nie do końca otwartym okiem w lustro, wiedzieliście, że będzie to cudowny dzień? Ja przeżyłam to na własnej skórze i do tego odkryłam u siebie minę, którą potrafią zrobić tylko właściciele samochodów z logiem drapieżnego kota szykującego się do skoku. Miałam spędzić tydzień z samochodem, który określany jest mianem następcy legendy. Miałam randkę z Jaguarem F-Type."
Zobacz pełny test
Auto Motor i Sport
"Ziemia pod stopami zaczyna lekko wibrować. Do uszu dociera coraz głośniejszy dźwięk. Burza? Huragan? A może trzęsienie ziemi? Po chwili potężny grzmot zanika, a nam ledwo udaje się zauważyć skąd dobiegał – spod maski supersportowego Jaguara F-Type Coupé R.

Auto jest tak piękne, że aż nierealne. "
zobacz pełny test
04.2020_BAP_Biblioteka testów
Administratorem danych jest British Automotive Polska S.A. z siedzibą przy ul. Szyszkowej 35/37, 02-285 Warszawa, zwana dalej jako „Importer”.

Importer powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez: e-mail:iod@ba-holding.pl, adres korespondencyjny: ul. Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa. Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są dla celów związanych z realizacją zamówionej jazdy próbnej i przesłania oferty handlowej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako „RODO”). W tym celu dane osobowe mogą być udostępnione wybranemu przez klienta dilerowi (http://jaguar.pl/znajdz-dilera). Za odrębnie wyrażoną zgodą, o czym mowa w art. 6 ust. 1 lit. a RODO dane mogą być przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, choć niezbędne do zapisania się na jazdę próbną. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Importera lub podmiotom udzielającym wsparcia Importerowi zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. W innych przypadkach dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa lub innym podmiotom, jeżeli wynika to wyraźnie z odrębnie złożonej zgody na udostępnienie.
Dane osobowe będą przetwarzane przez Importera w celu związanym z realizacją jazdy próbnej będą przechowywane przez okres właściwy do upływu terminu wniesienia ewentualnych roszczeń wynikających z przepisów prawa. W przypadku wyrażenia zgody, dane osobowe przetwarzane w oparciu o tę podstawę przechowywane będą do czasu jej odwołania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Generalnego Importera Jaguar Land Rover w Polsce British Automotive Polska S.A., moich danych osobowych w celu:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij
Pobierz katalog
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
konfigurator
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
Jazda testowa
Zachęcamy do zapisu na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych.
znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.