NOWY XE


Sportowy sedan w gamie Jaguar, instynktownie przyciągający uwagę, muskularny wygląd XE podkreśla jego stylową prezencję. Reflektory LED z charakterystycznym światłami do jazdy dziennej, szeroką atrapą chłodnicy i dynamicznym przednim zderzakiem podkreślają dominujący profil pojazdu.

Poznaj opinię niezależnych dziennikarzy zapoznając się z poniższymi testami. Zapraszamy do lektury!

Pertyn Ględzi
"To jest coś dla prawdziwych freaków motoryzacji. Jest przede wszystkim samochodem kierowcy, nawet z najsłabszym silnikiem. Gęba się cieszy na samą myśl, że do niego zaraz wsiądę. Poza tym jest świetnie wykonany, ma znakomite audio, jest bardzo aerodynamiczny oraz wyśmienicie zestrojone zawieszenie i zachwyca ergonomią."
Zobacz pełny test video
yt:D_4Y0TaUxzg
AutoCentrum
"Nowy Jaguar XE to przepaść w porównaniu do poprzednika. Wygląda jeszcze lepiej, jeździ jeszcze lepiej i jest doskonale wykończony. Jest to samochód na tyle wyjątkowy, który w dodatku roztacza wokół siebie jakąś specyficzną aurę, że mimo tego, co nam w nim przeszkadza, jesteśmy gotowi wędrować do salonu. Ma cechy, które mocno mnie w nim irytowały, a jednak i tak wsiadałem i wysiadałem z uśmiechem na twarzy."
Zobacz pełny test
Auto Świat
"Jaguar XE jest kuszącą alternatywą dla niemieckich marek. Tym bardziej że teraz, po liftingu, przyjemnie się go prowadzi, oferuje też uaktualnione multimedia oraz lepiej wykonane i wyposażone wnętrze."
Zobacz pełny test
Marek Wieruszewski
"Tym samochodem chce się jeździć. Jaguar osiągnął tę bardzo rzadką dziś sztukę stworzenia samochodu, którym masz ochotę jechać z Warszawy do Trójmiasta przez Zakopane. I to w miarę możliwości bocznymi drogami, a nie autostradą"
Zobacz pełny test video
yt:O7TsaKQYn_0
Interia
"Musimy przyznać, że face lfiting Jaguara XE przeszedł wyjątkowo pomyślnie. Design nadwozia pozostaje atrakcyjny, a duże zmiany we wnętrzu sprawiły, że również na tym polu może rywalizować z młodszymi stażem konkurentami. Udało się przy tym zachować charakterystyczny styl marki, który stanowi bardzo ciekawą alternatywę dla niemieckich modeli, które od lat dominują w segmencie premium."
Zobacz pełny test
Autokult WP
"W specyfikacji R-Dynamic, z czerwonym lakierem i czarnymi felgami, Jaguar XE wygląda obłędnie. Jeśli miałbym być geniuszem zbrodni, XE po liftingu znalazłby się wysoko na mojej liście pojazdów – choć nie jest autem idealnym.
Zobacz pełny test
ElleMan
"XE jest maszyną dla kierowcy dojrzałego i spełnionego, który niczego nie musi już udowadniać. Dumny kocur, patrzący na innych nieco z góry, potrafiący w jednej sekundzie ustalić hierarchię w stadzie."
Zobacz pełny test
Wprost
"Jaguar XE z 250-konnym silnikiem i napędem na tył jest autem dla tych, którzy docenią jego sztywność i świetne prowadzenie. I wolą takie auto od kanapowego komfortu jazdy."
Zobacz pełny test
04.2020_BAP_Biblioteka testów
Administratorem danych jest British Automotive Polska S.A. z siedzibą przy ul. Szyszkowej 35/37, 02-285 Warszawa, zwana dalej jako „Importer”.

Importer powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez: e-mail:iod@ba-holding.pl, adres korespondencyjny: ul. Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa. Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są dla celów związanych z realizacją zamówionej jazdy próbnej i przesłania oferty handlowej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako „RODO”). W tym celu dane osobowe mogą być udostępnione wybranemu przez klienta dilerowi (http://jaguar.pl/znajdz-dilera). Za odrębnie wyrażoną zgodą, o czym mowa w art. 6 ust. 1 lit. a RODO dane mogą być przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, choć niezbędne do zapisania się na jazdę próbną. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Importera lub podmiotom udzielającym wsparcia Importerowi zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. W innych przypadkach dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa lub innym podmiotom, jeżeli wynika to wyraźnie z odrębnie złożonej zgody na udostępnienie.
Dane osobowe będą przetwarzane przez Importera w celu związanym z realizacją jazdy próbnej będą przechowywane przez okres właściwy do upływu terminu wniesienia ewentualnych roszczeń wynikających z przepisów prawa. W przypadku wyrażenia zgody, dane osobowe przetwarzane w oparciu o tę podstawę przechowywane będą do czasu jej odwołania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Generalnego Importera Jaguar Land Rover w Polsce British Automotive Polska S.A., moich danych osobowych w celu:
Dziękujemy za wysłanie formularza! Doradca klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.
Wyślij
Pobierz katalog
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
konfigurator
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
Jazda testowa
Zachęcamy do zapisu na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych.
znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.