ELEKTRYCZNA I HYBRYDOWA FLOTA FIRMOWA

ELEKTRYCZNA
I HYBRYDOWA FLOTA FIRMOWA

Zapewnij dodatkowy zastrzyk energii Twojemu biznesowi dzięki wymiernym oszczędnościom na wydatkach związanych z paliwem. Uwiarygodnij troskę Twojej firmy o otoczenie i środowisko naturalne.

Zerowa emisja, tania i bezproblemowa eksploatacja, umocnienie nowoczesnego wizerunku Twojej firmy - to tylko niektóre z argumentów za elektryfikacją Twojej floty.

NOWOCZESNA FIRMA

Samochód jest wizytówką Twojej firmy. Jaguar z nowoczesnym napędem podkreśla progresywność, zaawansowanie technologiczne, ale także przywiązanie do wartości związanych z troską o społeczność i środowisko.
NOWOCZESNA FIRMA
BEZEMISYJNOŚĆ

BEZEMISYJNOŚĆ

Samochody elektryczne i hybrydowe "plug-in" Jaguara, poruszając się w trybie elektrycznym, są niezwykle ciche i nie emitują spalin. To świetny sposób, by uniknąć zanieczyszczenia powietrza i hałasu w obszarze firmy i w sąsiedztwie.
OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Systematycznie rozwija się pakiet ulg dla posiadaczy samochodów elektrycznych, co czyni eksploatację takiego samochodu jeszcze tańszą. Jest ona także bardzo wygodna, np. dzięki możliwości omijania korków "bus-pasami" w wielu miastach.
NIŻSZY KOSZT SERWISU

NIŻSZY KOSZT SERWISU

W pełni elektryczne napędy mają mniej części ruchomych niż spalinowe odpowiedniki, co ogranicza zakres serwisów i napraw. W każdym samochodzie zdolnym do hamowania regeneracyjnego łatwiej jest ograniczyć zużycie hamulców i opon.
MIASTA PRZYJAZNE SAMOCHODOM ELEKTRYCZNYM

MIASTA PRZYJAZNE SAMOCHODOM ELEKTRYCZNYM

Rozrastająca się infrastruktura stacji do ładowania, strefy ograniczenia ruchu pojazdów spalinowych, firmy oferujące bezpłatne ładowanie - nie tylko w polskich, ale także w zagranicznych miastach użytkownicy samochodów elektrycznych są mile widziani.
WYGODA

WYGODA

Czy zdarzyło Ci się spóźnić na spotkanie, stojąc w korku? Wiele miast udostępnia dodatkowe pasy lub drogi przejazdu dla użytkowników samochodów elektrycznych. Często dostępne są także dogodne miejsca parkingowe przeznaczone wyłącznie samochodów elektrycznych.
REDUKCJA WYDATKÓW NA PALIWO

REDUKCJA WYDATKÓW NA PALIWO

Koszt energii elektrycznej jest zazwyczaj znacznie niższy niż benzyny lub ropy. Dzięki temu napędy elektryczne i PHEV mogą każdego dnia generować oszczędności - tym większe, jeśli firma pozyskuje energię z paneli słonecznych lub korzysta z taryfy nocnej.

CZAS NA KROK NAPRZÓD

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, abyśmy mogli wesprzeć Cię w wymianie Twojej floty na nowoczesne elektryczne i hybrydowe samochody Jaguar.

ELEKTRYCZNE I HYBRYDOWE SAMOCHODY MARKI JAGUAR

Dowiedz się więcej o naszej dumie - elektrycznych i hybrydowych napędach Jaguara, dzięki którym motoryzacja może być jeszcze bardziej ekscytująca niż kiedykolwiek.
ELEKTRYCZNE I HYBRYDOWE SAMOCHODY MARKI JAGUAR

Jaguar Land Rover Limited nieustannie poszukuje i odkrywa nowe drogi do ulepszania swoich produktów, optymalizacji ich specyfikacji i produkcji. Z tego powodu zastrzegamy sobie prawo do zmiany podanych danych.