Jaguar E-PACE

ŁADOWARKI PUBLICZNE

Wskazówki dotyczące ładowania Twojego Jaguara poza domem

Domowe ładowanie przez wielu uważane jest za najwygodniejszą formę ładowania samochodu. Stale rosnąca sieć ładowarek publicznych czyni jednak także tę metodę niezwykle wygodną. Dzięki ładowarkom publicznym możemy uzupełnić energię w akumulatorze będąc w trasie lub np. podczas robienia zakupów.

ŁADOWARKI PUBLICZNE AC I DC

Samochody elektryczne oraz hybrydowe "plug-in" marki Jaguar są przystosowane do dwóch typów ładowarek publicznych. Ładowarki AC zazwyczaj są zlokalizowane w miejscach, do których przyjeżdżamy i pozostawiamy samochód na parkingu. Przykładem są galerie handlowe, siłownie, duże parkingi. Szybkie ładowarki znajdujemy za to znacznie częściej w pobliżu autostrad i dróg krajowych.

SZYBKOŚĆ ŁADOWANIA AC W MIEJSCU DOCELOWYM*

SZYBKOŚĆ ŁADOWANIA AC W MIEJSCU DOCELOWYM*

  • Zwiększenie zasięgu Jaguara I‑PACE o 35 km zajmuje ok. 60 min.
  • Ładowanie Jaguara E‑PACE PHEV od 0 do 80% odbywa się nawet w 1 godz. 24 minut.
  • Ładowanie Jaguara F-PACE PHEV od 0 do 80% odbywa się nawet w 1 godz. 40 minut.
  • Elektryczne i hybrydowe typu "plug-in" samochody Jaguara są standardowo wyposażone w przewód służący do korzystania zarówno z publicznych ładowarek AC jak i domowej ładowarki ściennej
SZYBKOŚĆ ŁADOWANIA PRZYDROŻNĄ ŁADOWARKĄ DC*

SZYBKOŚĆ ŁADOWANIA PRZYDROŻNĄ ŁADOWARKĄ DC*

  • Szybka ładowarka DC o mocy 50 kW pozwala zwiększyć dostępny zasięg elektrycznego Jaguara I‑PACE o 62 km nawet w 15 minut. Ładowarka o mocy 100 kW w takim samym czasie jest w stanie zwiększyć dostępny zasięg o 127 km.
  • Hybrydowe samochody Jaguar typu "plug-in" szybką ładowarką DC możemy naładować od 0 do 80% nawet w 30 min.

REJESTRACJA W SIECI PUBLICZNYCH ŁADOWAREK

Niektóre ładowarki umożliwiają bezpłatne ładowanie samochodu (np. w porach nocnych), jednak najczęściej ładowanie wiąże się z opłatą. Zazwyczaj rozliczenia są przeprowadzane wygodnymi metodami, wykorzystującymi aplikację mobilną, subskrypcję lub płatność kartą. Zwykle koszt ładowania stanowi połączenie stawki za kWh i stawki za minutę.


Zalecamy zapoznanie się z ofertą wielu dostawców, przez co łatwiej będzie znaleźć punkt ładowania podczas podróży oraz wybrać korzystną ofertę - szczególnie podczas podróży zagranicznych.

ELEKTRYCZNE I HYBRYDOWE SAMOCHODY MARKI JAGUAR

Dowiedz się więcej o naszej dumie - elektrycznych i hybrydowych napędach Jaguara, dzięki którym motoryzacja może być jeszcze bardziej ekscytująca niż kiedykolwiek.
ELEKTRYCZNE I HYBRYDOWE SAMOCHODY MARKI JAGUAR

POZNAWAJ DALEJ NAPĘDY ELEKTRYCZNE I HYBRYDOWE

JAK ŁADOWAĆ SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY LUB HYBRYDOWY PLUG-IN?

JAK ŁADOWAĆ SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY LUB HYBRYDOWY PLUG-IN?

Zapoznaj się z kilkoma prostymi krokami, by zawsze łatwo naładować akumulator samochodu - w domu lub podczas podróży.
ŁADOWANIE DOMOWE

ŁADOWANIE DOMOWE

Domowe ładowanie to najwygodniejszy sposób, by Twój Jaguar, tak jak Ty, zaczął dzień pełen energii.
NISKI KOSZT EKSPLOATACJI

NISKI KOSZT EKSPLOATACJI

Od wsparcia państwowego, przez lokalne ulgi, aż po niższy koszt eksploatacji. Elektryczny samochód to nie tylko przyjemność, ale i oszczędność.

1 Czasy ładowania mogą się zmieniać w zależności różnych czynników, w tym (ale nie tylko): temperatury, stanu i poziomu naładowania akumulatora, bieżącego zużycia energii.


* Oficjalne dane zużycia paliwa: n/d. Emisja CO₂: 0 g/km. Zasięg elektryczny: do 470 km. Wartości zasięgu zostały określone dla produkcyjnego samochodu na standaryzowanej trasie. Rzeczywisty zasięg zależy od stanu samochodu i akumulatora, wybranej trasy, warunków otoczenia i stylu jazdy. Podane wyniki są rezultatem oficjalnych testów producenta, zgodnych z prawodawstwem UE. Służą one wyłącznie do celów porównawczych. Uzyskiwane w rzeczywistości wyniki mogą się różnić. Emisja CO₂, zużycie paliwa, zużycie energii i zasięg mogą się zmieniać w zależności od czynników takich, jak styl jazdy, warunki otoczenia, ładunek, wybrane koła, zamontowane akcesoria. Wartości zasięgu podane dla samochodu produkcyjnego, na standaryzowanej trasie.


Zobacz dane WLTP Jaguara I-PACE


**Oficjalna wartość zużycia paliwa modelu E-PACE PHEV w cyklu mieszanym: 1,4 - 1,6 l/100km. Emisja CO2: 33 g/km. Zasięg w trybie elektrycznym: do 60 km. Podane wartości uzyskano na drodze oficjalnego testu producenta, zgodnego z prawodawstwem UE, przy w pełni naładowanym akumulatorze. Dane służą wyłącznie do celów porównawczych. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić. Zużycie energii i zasięg zależą m.in. od stylu jazdy, warunków otoczenia, ładunku, zastosowanych kół, akcesoriów, wybranej trasy oraz stanu akumulatora. Wartości zasięgu właściwe dla samochodu produkcyjnego na standaryzowanej trasie


Zobacz dane WLTP Jaguara E-PACE