WIECEJ O NAPĘDZIE "MILD HYBRID" (MHEV)

WIECEJ O NAPĘDZIE "MILD HYBRID" (MHEV)

Wysokie osiągi i ekonomiczna jazda

Układ MHEV pozwala odzyskać energię, którą konwencjonalne samochody tracą podczas hamowania i wykorzystać ją do wspomagania silnika benzynowego lub Diesla.

JAK DZIAŁA NAPĘD "MILD HYBRID" (MHEV)?

JAK DZIAŁA NAPĘD "MILD HYBRID" (MHEV)?

Nasze samochody z napędami "mild hybrid" w inteligentny sposób łączą benzynowy lub wysokoprężny silnik Ingenium z wydajnym akumulatorem umieszczonym pod podłogą. Dzięki temu silnik może pozostać wyłączony podczas zjazdu ze wzniesienia, hamownia czy zatrzymań. Przechwycona energia jest natomiast gromadzona i wykorzystywana później do zwiększenia mocy.
JAKIE SĄ KORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA UKŁADU MHEV

JAKIE SĄ KORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA UKŁADU MHEV

Dzięki niższej emisji CO₂ i niższemu zużyciu paliwa, napęd MHEV jest idealny do jazdy miejskiej, gdzie konieczne są częste zatrzymania i przyspieszenia. Na osiągi pozytywnie wpływa zwiększona moc, odczuwalna szczególnie podczas ruszania.

Jaki napęd jest najlepszy dla Ciebie?

Odpowiedz na 5 krótkich pytań dotyczących Twoich zwyczajów związanych z jazdą samochodem i sprawdź, czy najlepszym wyborem dla Ciebie jest samochód elektryczny, hybryda "plug-in" czy wysokoprężny silnik z systemem MHEV.

NAPĘD HYBRYDOWY "PLUG-IN" JAGUARA

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Technologia mild hybrid (MHEV) w połączeniu z luksusem i praktycznością. Jaguar F-PACE to jedyny w swoim rodzaju SUV o nienagannym prowadzeniu, wyrazistym wzornictwie i praktycznym wnętrzu.
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

Nawiązujące do sportowych modeli Jaguara akcenty stylistyczne kompaktowego SUV-a E-PACE idealnie dopełniają jego świetne parametry jezdne i efektywne napędy "mild hybrid".
JAGUAR XE

JAGUAR XE

Sportowa limuzyna to idealny przepis na przyjemność z aktywnej jazdy. Dzięki nowym technologiom, jak napędy "mild hybrid", można czerpać jej jeszcze więcej.
JAGUAR XF

JAGUAR XF

Projektując luksusową limuzynę Jaguara, założyliśmy, że ma ona spełniać zarówno oczekiwania związane z wyjątkowym komfortem, jak i z dynamiczną jazdą. Technologia MHEV czyni podróż dodatkowo bardziej ekonomiczną i ekologiczną.

POZNAWAJ DALEJ NAPĘDY ELEKTRYCZNE I HYBRYDOWE

WIĘCEJ O SAMOCHODACH ELEKTRYCZNYCH

WIĘCEJ O SAMOCHODACH ELEKTRYCZNYCH

Tworzone w zgodzie z filozofią Jaguara elektryczne napędy pozwalają na uzyskanie nie tylko bezemisyjnej, ale przede wszystkim ekscytującej jazdy.
WIĘCEJ O HYBRYDACH "PLUG-IN"

WIĘCEJ O HYBRYDACH "PLUG-IN"

Ciesz się połączeniem zalet napędu elektrycznego i benzynowego.

Jaguar Land Rover Limited nieustannie poszukuje i odkrywa nowe drogi do ulepszania swoich produktów, optymalizacji ich specyfikacji i produkcji. Z tego powodu zastrzegamy sobie prawo do zmiany podanych danych.


*Oficjalne wartości zużycia paliwa: nd (niedostępne); Wartości dla modelu I-PACE podane w kWh/100 km: Cykl mieszany 22,0-25,2. Emisja CO2 0 g/km. Zasięg elektryczny: do 470 km. Podane wartości zostały uzyskane na drodze oficjalnych testów producenta zgodnie z regulacjami UE, przy pełnym naładowaniu akumulatora. Dane służą wyłącznie do celów porównawczych. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić. Zużycie energii i zasięg zależą m.in. od stylu jazdy, warunków otoczenia, ładunku, zastosowanych kół, akcesoriów, wybranej trasy oraz stanu akumulatora. Wartości zasięgu właściwe dla samochodu produkcyjnego na standaryzowanej trasie.


Zobacz dane WLTP modelu I-PACE WLTP


Emisja CO2, zużycie paliwa i energii oraz wartość zasięgu mogą się zmieniać w zależności od stylu jazdy, warunków otoczenia, ładunku, zastosowanych kół i akcesoriów.