WIECEJ O NAPĘDZIE "MILD HYBRID" (MHEV)

WIECEJ O NAPĘDZIE "MILD HYBRID" (MHEV)

Wysokie osiągi i ekonomiczna jazda

Układ MHEV pozwala odzyskać energię, którą konwencjonalne samochody tracą podczas hamowania i wykorzystać ją do wspomagania silnika benzynowego lub Diesla.

JAK DZIAŁA NAPĘD "MILD HYBRID" (MHEV)?

JAK DZIAŁA NAPĘD "MILD HYBRID" (MHEV)?

Nasze samochody z napędami "mild hybrid" w inteligentny sposób łączą benzynowy lub wysokoprężny silnik Ingenium z wydajnym akumulatorem umieszczonym pod podłogą. Dzięki temu silnik może pozostać wyłączony podczas zjazdu ze wzniesienia, hamownia czy zatrzymań. Przechwycona energia jest natomiast gromadzona i wykorzystywana później do zwiększenia mocy.
JAKIE SĄ KORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA UKŁADU MHEV

JAKIE SĄ KORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA UKŁADU MHEV

Dzięki niższej emisji CO₂ i niższemu zużyciu paliwa, napęd MHEV jest idealny do jazdy miejskiej, gdzie konieczne są częste zatrzymania i przyspieszenia. Na osiągi pozytywnie wpływa zwiększona moc, odczuwalna szczególnie podczas ruszania.

Jaki napęd jest najlepszy dla Ciebie?

Odpowiedz na 5 krótkich pytań dotyczących Twoich zwyczajów związanych z jazdą samochodem i sprawdź, czy najlepszym wyborem dla Ciebie jest samochód elektryczny, hybryda "plug-in" czy wysokoprężny silnik z systemem MHEV.

NAPĘD HYBRYDOWY "PLUG-IN" JAGUARA

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Technologia mild hybrid (MHEV) w połączeniu z luksusem i praktycznością. Jaguar F-PACE to jedyny w swoim rodzaju SUV o nienagannym prowadzeniu, wyrazistym wzornictwie i praktycznym wnętrzu.
POZNAJ TEN MODEL
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

Nawiązujące do sportowych modeli Jaguara akcenty stylistyczne kompaktowego SUV-a E-PACE idealnie dopełniają jego świetne parametry jezdne i efektywne napędy "mild hybrid".
POZNAJ TEN MODEL
JAGUAR XE

JAGUAR XE

Sportowa limuzyna to idealny przepis na przyjemność z aktywnej jazdy. Dzięki nowym technologiom, jak napędy "mild hybrid", można czerpać jej jeszcze więcej.
POZNAJ TEN MODEL
JAGUAR XF

JAGUAR XF

Projektując luksusową limuzynę Jaguara, założyliśmy, że ma ona spełniać zarówno oczekiwania związane z wyjątkowym komfortem, jak i z dynamiczną jazdą. Technologia MHEV czyni podróż dodatkowo bardziej ekonomiczną i ekologiczną.
POZNAJ TEN MODEL

POZNAWAJ DALEJ NAPĘDY ELEKTRYCZNE I HYBRYDOWE

WIĘCEJ O SAMOCHODACH ELEKTRYCZNYCH

WIĘCEJ O SAMOCHODACH ELEKTRYCZNYCH

Tworzone w zgodzie z filozofią Jaguara elektryczne napędy pozwalają na uzyskanie nie tylko bezemisyjnej, ale przede wszystkim ekscytującej jazdy.
WIĘCEJ
WIĘCEJ O HYBRYDACH "PLUG-IN"

WIĘCEJ O HYBRYDACH "PLUG-IN"

Ciesz się połączeniem zalet napędu elektrycznego i benzynowego.
WIĘCEJ

Jaguar Land Rover Limited nieustannie poszukuje i odkrywa nowe drogi do ulepszania swoich produktów, optymalizacji ich specyfikacji i produkcji. Z tego powodu zastrzegamy sobie prawo do zmiany podanych danych.


*Oficjalne wartości zużycia paliwa: nd (niedostępne); Wartości dla modelu I-PACE podane w kWh/100 km: Cykl mieszany 22,0-25,2. Emisja CO2 0 g/km. Zasięg elektryczny: do 470 km. Podane wartości zostały uzyskane na drodze oficjalnych testów producenta zgodnie z regulacjami UE, przy pełnym naładowaniu akumulatora. Dane służą wyłącznie do celów porównawczych. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić. Zużycie energii i zasięg zależą m.in. od stylu jazdy, warunków otoczenia, ładunku, zastosowanych kół, akcesoriów, wybranej trasy oraz stanu akumulatora. Wartości zasięgu właściwe dla samochodu produkcyjnego na standaryzowanej trasie.


Zobacz dane WLTP modelu I-PACE WLTP


Emisja CO2, zużycie paliwa i energii oraz wartość zasięgu mogą się zmieniać w zależności od stylu jazdy, warunków otoczenia, ładunku, zastosowanych kół i akcesoriów.