SAMOCHODY ELEKTRYCZNE I HYBRYDOWE

ELEKTRYCZNE
I HYBRYDOWE SAMOCHODY MARKI JAGUAR

Znajdź najlepiej dopasowane do Ciebie połączenie osiągów i efektywności.

Dowiedz się więcej o naszej dumie - elektrycznych i hybrydowych napędach Jaguara, dzięki którym motoryzacja może być jeszcze bardziej ekscytująca niż kiedykolwiek.

SAMOCHODY W PEŁNI ELEKTRYCZNE (BEV)

JAGUAR I-PACE

Nasz w pełni elektryczny SUV, Jaguar I‑PACE łączy ze sobą futurystyczny design, całkowitą redukcję emisji spalin i sportowe osiągi. Jazda nim jest niezwykle cicha, a źródłem niezwykłej przyjemności są błyskawiczne przyspieszenia (od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,8 s) i dostępny w każdej chwili potężny moment obrotowy.
JAGUAR I-PACE

SAMOCHODY HYBRYDOWE "PLUG-IN" (PHEV)

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Nasz luksusowy sportowy SUV stanowi unikalne połączenie efektywności napędu hybrydowego "plug-in", praktyczności, urzekającego wzornictwa i sportowego prowadzenia.
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

Wszystkie korzyści z napędu hybrydowego "plug-in" w połączeniu z zaletami kompaktowego nadwozia SUV. Jaguar E‑PACE jest unikalnym połączeniem stylu, praktyczności i świetnego prowadzenia.

SAMOCHODY Z NAPĘDEM MILD HYBRID (MHEV)

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Połączenie technologii mild hybrid i luksusowego SUV-a o sportowym prowadzeniu. Jaguar F‑PACE to samochód praktyczny, ale przede wszystkim piękny i niezwykle satysfakcjonujący w prowadzeniu.
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

Nawiązujące do sportowych modeli Jaguara akcenty stylistyczne kompaktowego SUV-a E-PACE idealnie dopełniają jego świetne parametry jezdne i efektywne napędy "mild hybrid".
JAGUAR XE

JAGUAR XE

Sportowa limuzyna to idealny przepis na przyjemność z aktywnej jazdy. Dzięki nowym technologiom, jak napędy "mild hybrid", można czerpać jej jeszcze więcej.
JAGUAR XF

JAGUAR XF

Projektując luksusową limuzynę Jaguara, założyliśmy, że ma ona spełniać zarówno oczekiwania związane z wyjątkowym komfortem, jak i z dynamiczną jazdą. Technologia MHEV czyni podróż dodatkowo bardziej ekonomiczną i ekologiczną.

Jaguar Land Rover Limited nieustannie poszukuje i odkrywa nowe drogi do ulepszania swoich produktów, optymalizacji ich specyfikacji i produkcji. Z tego powodu zastrzegamy sobie prawo do zmiany podanych danych.