ELEKTRYCZNE<br> I HYBRYDOWE SAMOCHODY MARKI JAGUAR

ELEKTRYCZNE
I HYBRYDOWE SAMOCHODY MARKI JAGUAR

Znajdź najlepiej dopasowane do Ciebie połączenie osiągów i efektywności.

Dowiedz się więcej o naszej dumie - elektrycznych i hybrydowych napędach Jaguara, dzięki którym motoryzacja może być jeszcze bardziej ekscytująca niż kiedykolwiek.

SAMOCHODY W PEŁNI ELEKTRYCZNE (BEV)

JAGUAR I-PACE

Nasz w pełni elektryczny SUV, Jaguar I‑PACE łączy ze sobą futurystyczny design, całkowitą redukcję emisji spalin i sportowe osiągi. Jazda nim jest niezwykle cicha, a źródłem niezwykłej przyjemności są błyskawiczne przyspieszenia (od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,8 s) i dostępny w każdej chwili potężny moment obrotowy.

SAMOCHODY HYBRYDOWE "PLUG-IN" (PHEV)

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Nasz luksusowy sportowy SUV stanowi unikalne połączenie efektywności napędu hybrydowego "plug-in", praktyczności, urzekającego wzornictwa i sportowego prowadzenia.
POZNAJ TEN MODEL
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

Wszystkie korzyści z napędu hybrydowego "plug-in" w połączeniu z zaletami kompaktowego nadwozia SUV. Jaguar E‑PACE jest unikalnym połączeniem stylu, praktyczności i świetnego prowadzenia.
POZNAJ TEN MODEL

SAMOCHODY Z NAPĘDEM MILD HYBRID (MHEV)

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Połączenie technologii mild hybrid i luksusowego SUV-a o sportowym prowadzeniu. Jaguar F‑PACE to samochód praktyczny, ale przede wszystkim piękny i niezwykle satysfakcjonujący w prowadzeniu.
POZNAJ TEN MODEL
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

Nawiązujące do sportowych modeli Jaguara akcenty stylistyczne kompaktowego SUV-a E-PACE idealnie dopełniają jego świetne parametry jezdne i efektywne napędy "mild hybrid".
POZNAJ TEN MODEL
JAGUAR XE

JAGUAR XE

Sportowa limuzyna to idealny przepis na przyjemność z aktywnej jazdy. Dzięki nowym technologiom, jak napędy "mild hybrid", można czerpać jej jeszcze więcej.
POZNAJ TEN MODEL
JAGUAR XF

JAGUAR XF

Projektując luksusową limuzynę Jaguara, założyliśmy, że ma ona spełniać zarówno oczekiwania związane z wyjątkowym komfortem, jak i z dynamiczną jazdą. Technologia MHEV czyni podróż dodatkowo bardziej ekonomiczną i ekologiczną.
POZNAJ TEN MODEL

Jaguar Land Rover Limited nieustannie poszukuje i odkrywa nowe drogi do ulepszania swoich produktów, optymalizacji ich specyfikacji i produkcji. Z tego powodu zastrzegamy sobie prawo do zmiany podanych danych.