FLEET & BUSINESS

Samochody Jaguar oferują różnorodne indywidualne wyposażenie opcjonalne, które spełni Państwa potrzeby, sprosta wymaganiom, a także usatysfakcjonuje kierowcę podczas codziennej eksploatacji.

Jaguar to wyjątkowy design i innowacyjna technologia. Charakterystyczny wygląd i wysoka sprawność to wyznaczniki każdego z modeli. Paleta modeli Jaguar przekonuje niskim zużyciem paliwa oraz emisją CO2. Także całkowite koszty eksploatacji pozytywnie Państwa zaskoczą. Jeśli szukają Państwo samochodu do firmy, za którym będą przemawiać zarówno względy ekonomiczne, jak i emocjonalne, wtedy wybór Jaguara będzie racjonalnym.

TECHNOLOGIA I INNOWACJA

Dzięki imponująco niskiemu zużyciu paliwa i niskiej emisji CO2 , nasze innowacyjne silniki Ingenium idealnie nadają się do wykorzystania we flocie samochodowej Państwa Firmy.

Dowiedz się więcej
DWIE WYJĄTKOWE MARKI

Bez względu na to, czy chcą Państwo wesprzeć jednego pracownika szczególnym samochodem firmowym, czy planują Państwo zakupić większą flotę, Jaguar oferuje Fleet Managerom oraz użytkownikom indywidualnie wybierającym samochód służbowy, szeroki wybór atrakcyjnych modeli dopasowanych do różnych potrzeb i możliwości budżetowych. Obok dynamicznego przyspieszenia i stylowego designu, Jaguar przekonuje innowacyjną techniką, atrakcyjnymi warunkami oraz niskimi kosztami eksploatacji. Kompleksowe usługi gwarancyjne i serwisowe uzupełniają ofertę i ułatwiają dodatkowo zarządzanie flotą.

Sprawdź naszą game modelową
OBSŁUGA KLIENTA

Podejmując decyzję o wyborze samochodów Jaguar do swojej firmowej floty, decydują się Państwo jednocześnie na duży spokój, komfort i nasz wzorowy serwis.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
KOSZTY UTRZYMANIA POJAZDU
Począwszy od niskiego zużycia paliwa i małej emisji CO2 do niskich bieżących kosztów eksploatacji i serwisu, Jaguar będzie stanowić istotną wartość dla Państwa Firmy.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SPRZEDAŻ DYPLOMATYCZNA I SPECJALNA
Jako ambasadorzy, dyplomaci lub przedstawiciele swojego kraju w międzynarodowej organizacji mogą skorzystać Państwo z ekskluzywnych pojazdów oraz uszytych na miarę usług i warunków.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESOWA
Jaguar Land Rover został wybrany przez BITC (Business in the Community) na „najbardziej odpowiedzialne przedsiębiorstwo” roku i mógł jako pierwszy brytyjski producent wygrać tę prestiżową nagrodę.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak pojazdy Jaguar i Land Rover mogą wspierać Ciebie i Twoją firmę, skontaktuj się z członkiem naszego zespołu ds. Floty i biznesu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Znajdź dilera
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera
Umów się na jazdę próbną
Zachęcamy do zapisania się na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar