ZASIĘG I ŁADOWANIE

I‑PACE pozwala na więcej.

SAMOCHODY NOWE
Sprawdź naszą ofertę samochodów nowych i znajdź swój wymarzony samochód
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.
ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

Nasza pasja do projektowania i nowoczesne technologie napędu elektrycznego łączą się, aby dostarczyć samochód o zerowej emisji spalin, który bez wątpienia pozostaje Jaguarem. I-PACE ma zasięg 470 km w cyklu WLTP *. Jest to możliwe dzięki połączeniu nowoczesnej baterii litowo-jonowej o pojemności 90 kWh i współczynnika oporu wynoszącego zaledwie 0,29 cd.

KONFIGURATOR
CZY WIESZ, ŻE.. ?

Wybierz kategorię aby dowiedzieć się jaki ma wpływ na zasięg modelu I‑PACE.

EKSTREMALNE TEMPERATURY
EKSTREMALNE TEMPERATURY

Ekstremalnie niskie i wysokie temperatury mają wpływ na to, jak dobrze akumulator może utrzymać poziom naładowania. I‑PACE posiada wyrafinowane systemy zarządzania ciepłem, które pomagają utrzymać baterię w optymalnej temperaturze i minimalizują wpływ temperatur zewnętrznych na zasięg samochodu.

STYL JAZDY
STYL JAZDY

Jednym z najbardziej wpływowych czynników na zasięg pojazdu jest kierowca. Częste, intensywne przyspieszanie będzie miało negatywny wpływ na stan naładowania baterii, podczas gdy podróż w stałym tempie pomoże uzyskać największy zasięg. Stopniowe przyspieszanie może również zmniejszyć zależność od nagłego hamowania, które pochłania więcej energii niż łagodne hamowanie.

PRZYGOTOWANIE TEMPERATURY W KABINIE
PRZYGOTOWANIE TEMPERATURY W KABINIE

Systemy ogrzewania i klimatyzacji zużywają energię, co może mieć wpływ i zmniejszyć zasięg. Systemy te są najczęściej używane na początku podróży, więc, aby zmniejszyć wpływ na zasięg, I‑PACE ma możliwość wstępnego przygotowania temperatury wnętrza przed rozpoczęciem podróży, podczas gdy samochód wciąż się ładuje. Dzięki temu I‑PACE może wykorzystywać energię elektryczną z zasilacza, a nie z akumulatora, do ogrzewania lub chłodzenia wnętrza.

JAZDA W MIEŚCIE
TRYB ECO

Tryb Eco pomaga uzyskać jak największy zasięg modelu I‑PACE, optymalizując zużycie energii i zachęcając do bardziej wydajnego stylu jazdy. Wprowadza również subtelne zmiany temperatury kabiny, recyrkulacji powietrza i szeregu innych funkcji samochodu. Możesz zmienić te ustawienia przez normalną obsługę każdej funkcji lub poprzez ustawienia w menu.

EKOLOGICZNY, WYGODNY, INTUICYJNY

Akumulator I‑PACE jest ładowany przez specjalne wejście ładowania dyskretnie umieszczone za przednim nadkolem. Po podłączeniu możesz zostawić I‑PACE do naładowania. Po zakończeniu ładowania pojazd automatycznie przestanie się ładować. Bezpiecznie można ładować samochód także w deszczu lub nawet gdy jest zaparkowany w śniegu, ponieważ system ładowania jest całkowicie zabezpieczony.

ŁADOWARKI DOMOWE
Aby uzyskać optymalną możliwość ładowania w domu, możesz zainstalować zalecaną przez producenta ładowarkę ścienną1 i użyć kabla ładującego Mode 3. I-PACE jest wyposażony w pokładową ładowarkę trójfazową AC (prąd przemienny) o mocy 11 kW, dzięki której możesz ładować pojazd przez noc z prędkością do 65 km zasięgu na godzinę.
Dostarczony jest również kabel ładujący Mode 2, którego można używać w połączeniu ze standardowym gniazdkiem domowym. W przypadku korzystania z gniazdka domowego prędkość ładowania jest niższa niż w przypadku ładowarki ściennej (do 11 km zasięgu na godzinę), ale jest wystarczające, aby pokryć średni dzienny przebieg po mieści do 60 km, jeśli pojazd jest ładowany przez noc.

* Jaguar autoryzował partnerstwa w zakresie infrastruktury ładowania dla wszystkich rynków, na których I PACE jest dostępny. Nasi partnerzy w zakresie infrastruktury są gotowi doradzić Ci najlepsze rozwiązania w zakresie ładowania Twojego samochodu. W celu uzyskania dalszych informacji należy skonsultować się z lokalnym Przedstawicielem marki Jaguar.
** Energia elektryczna o mocy 7,4 kW jest dostępna w większości krajów.
ŁADOWARKI PUBLICZNE
I-PACE jest dostarczany z kablem Mode 3, który łączy się z publicznymi punktami ładowania prądu przemiennego (standard w większości krajów). Możesz łatwo znaleźć publiczne punkty ładowania AC w wielu lokalizacjach, używając aplikacji Jaguar Remote lub systemu nawigacyjnego. Typowa ładowarka 50 kW może zapewnić zasięg do 270 km na godzinę2 ładowania.
Szybsze ładowarki prądu stałego (DC) ze zintegrowanymi kablami są coraz bardziej dostępne wraz z poprawą publicznej infrastruktury ładowania. I-PACE jest przystosowany do ładowania prądem stałym do 100 kW przez kabel wbudowany w ładowarkę, więc nie trzeba pamiętam o posiadaniu swojego kabla.

Jaguar autoryzował partnerstwa w zakresie stacji ładowarek publicznych na wszystkich rynkach, na których I‑PACE jest dostępny.
*Szybka ładowarka prądu stałego dostarcza dużą ilości energii w krótkim czasie. Szybkość ładowania zmniejsza się, gdy akumulator osiąga pełną pojemność, dlatego w większości przypadków wygodniejsze jest naładowanie akumulatora do 80 procent pojemności.
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ipace/ipace-range-calculator-data.json
KALKULATOR ZASIĘGU I-PACE
km
DYSTNAS NA POJEDYNCZYM ŁADOWANIU
DOSTOSUJ USTAWIENIA PONIŻEJ
PROFIL JAZDY:
MIEJSKI
AUTOSTRADA
MIESZANY
WNĘTRZE:
KLIMATYZACJA/OGRZEWANIE
ROZMIAR KÓŁ
18"
20"
22"
WARUNKI POGODOWE

Odkryj elektryzujące połączenie osiągów, technologii oraz stylu i stwórz swojego idealnego Jaguara.

KONFIGURATOR

1Jaguar autoryzował partnerstwa w zakresie infrastruktury ładowania dla wszystkich rynków, na których I PACE jest dostępny. Nasi partnerzy w zakresie infrastruktury są gotowi doradzić Ci najlepsze rozwiązania w zakresie ładowania Twojego samochodu. W celu uzyskania dalszych informacji należy skonsultować się z lokalnym Przedstawicielem marki Jaguar.
2Energia elektryczna o mocy 7,4 kW jest dostępna w większości krajów.
3Jaguar has preferred public charging suppliers for all markets in which I‑PACE is available, and you will be able to choose from a variety of tariffs depending on how often you use the charging points available. A DC rapid charger provides large amounts of energy in a short time. The charging rate can decrease as the battery reaches full capacity, so customers may choose to rapid charge to 80% capacity, or just for the extended range required.
4A Public Charging Cable (Mode 3 Charging Cable) is supplied as standard with I‑PACE models sold in mainland Europe.

*WLTP jest nowym procesem wprowadzonym w 2017 r., który mierzy zużycie paliwa, zużycie energii, zasięg i emisję spalin w samochodach osobowych w Europie. Ma na celu dostarczenie wartości najbliższych rzeczywistemu zużyciu. Testowi poddawane są pojazdy z opcjonalnym wyposażeniem oraz z bardziej wymagającą procedurą testową.

Oficjalne dane z testów przeprowadzonych przez producenta na podstawie procedur obowiązujących w Unii Europejskiej. Wyniki przeznaczone są wyłącznie do celów porównawczych. Wyniki osiągane w rzeczywistych warunkach eksploatacyjnych i ogólne dane dotyczące osiągów samochodów elektrycznych (EV) mogą się różnic w zależności od zmiennych związanych ze sposobem jazdy i warunkami drogowymi.