JAGUAR XE

Sportowa limuzyna zdefiniowana na nowo. Jaguar XE oferuje nową gamę silników wysokoprężnych, która została wzbogacona o najnowszą technologię hybrydową MHEV.

WIDOK NADWOZIA 360°

EMISJA CO2 g/km
OD 112

ŚREDNIE SPALANIE l/100km
OD 4.3

in2VwFPRc40

Pokazane pojazdy mogą nie być dokładnym odzwierciedleniem konkretnych ulepszeń i aktualizacji. Niektóre opisane funkcje mogą zależeć od rynku lub wybranego układu napędowego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem marki Jaguar.

SAMOCHODY DOSTĘPNE W SALONIE
https://new.carsinventory.com/api2/4f86ddd470e78ca095cd29c46e95448f9509dbd0?locale=pl
https://new.carsinventory.com/api2/4f86ddd470e78ca095cd29c46e95448f9509dbd0?locale=pl
WSZYSTKIE DOSTĘPNE SAMOCHODY:
SAMOCHODY NOWE
Sprawdź naszą ofertę samochodów nowych i znajdź swój wymarzony samochód
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.
DESIGN
ODKRYJ WNĘTRZE
ODKRYJ WNĘTRZE

Luksusowe wnętrze zbudowane wokół Ciebie i twoich pasażerów. Enjoy the enhanced form-hugging seats in grained leather, or opt for the richness of Windsor leather. Selektor Jaguar SportShift i JaguarDrive Control uosabia sportową esencję XE.

KONFIGURATOR
ZOBACZ GALERIĘ
ODKRYJ XE
ODKRYJ XE

Pokazane pojazdy mogą nie być dokładnym odzwierciedleniem konkretnych ulepszeń i aktualizacji. Niektóre opisane funkcje mogą zależeć od rynku lub wybranego układu napędowego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem marki Jaguar.

KONFIGURATOR
ZOBACZ GALERIĘ
ODKRYJ NADWOZIE
ODKRYJ NADWOZIE

Odświeżone wnętrze w stylu kokpitu zapewnia wyjątkowy poziom komfortu, a podniesiona konsola środkowa dodaje mu sportowego charakteru.

KONFIGURATOR
ZOBACZ GALERIĘ
WYBIERZ SWÓJ MODEL
JAGUAR XE
Szerszy i niższy - Jaguar XE jest wyrzeźbiony wokół funkcji, które dodają mu pewności siebie.
ZOBACZ GALERIĘ
JAGUAR XE R-DYNAMIC
Zestaw stylizacji nadwozia R-Dynamic ze sportowym przednim zderzakiem, listwami progowymi i tylnym dyfuzorem w kolorze nadwozia idzie o krok dalej w wyrażaniu sportowego charakteru modelu XE.
ZOBACZ GALERIĘ
JAGUAR XE R-DYNAMIC BLACK
Elegancka czerń. Pękna prezencja. Jaguar XE R-Dynamic w kolorze czarnym.
ZOBACZ GALERIĘ
OSIĄGI
WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE
WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE

Znane z dynamicznego prowadzenia, osiągi Jaguara XE zostały wzmocnione dzięki zaawansowanym technologiom i funkcjom jazdy. Przygotuj się na ekscytującą podróż.

TORQUE VECTORING BY BRAKING
TORQUE VECTORING <br>BY BRAKING

Równomierna dystrybucja momentu napędowego pomiędzy kołami. System zapewnia większą pewność kierowcy, wspierając zwinność i stabilność pojazdu podczas pokonywania zakrętów.

POZNAJ SPECYFIKACJE
NAPĘD ALL WHEEL DRIVE
System napędu na wszystkie koła AWD poprawia osiągi i kontrolę nad pojazdem. Oprogramowanie Intelligent Driveline Dynamics (IDD) analizuje bieżące warunki drogowe i rozdziela dostępną moc między kołami, aby pomóc w dynamicznej obsłudze każdej powierzchni.
SILNIKI
Nasza oferta silników benzynowych i wysokoprężnych została zaprojektowana tak, aby łączyć oszczędność paliwa z płynną pracą. Mocniejsze silniki wysokoprężne zostały wzbogacone o najnowszą technologię hybrydową MHEV, która zapewnia jeszcze większą wydajność i wyrafinowanie dzięki inteligentnemu systemowi rekuperacji.
PAKIET DYNAMIC HANDLING
Wzmacniając zarówno estetykę pojazdu, jak i wrażenia z jazdy, pakiet ten obejmuje systemy Configurable Dynamics, Adaptive Dynamics, zaciski hamulcowe w kolorze czerwonym, hamulce przednie o średnicy 355 mm, hamulce tylne o średnicy 325 mm oraz spoiler pokrywy bagażnika.
TECHNOLOGIA POKŁADOWA
PROSTOTA W STANDARDZIE
PROSTOTA W STANDARDZIE

Wyposażenie standardowe pakietu Pivi obejmuje:

• 11,4-calowy ekran dotykowy
• Radio cyfrowe DAB
• Udoskonalony interfejs
• Apple CarPlay®1
• Android Auto™2
• Aplikację Remote3


Aktualizacja do Pivi Pro4 pozwoli Ci korzystać w samochodzie z zalet sztucznej inteligencji, dzięki której system nawigacji sukcesywnie doskonali swoje działanie i możesz cieszyć się skuteczniejszą łącznością w podróży.

INFORMACJE W SKRÓCIE
INFORMACJE W SKRÓCIE

Dzięki wysokiej rozdzielczości i ostrej grafice, opcjonalny cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3" wyświetla najważniejsze informacje o jeździe, rozrywce i aktywnym bezpieczeństwie, w tym nawigację, telefon i media - wyraźnie i bez zakłóceń.

Opcjonalny wyświetlacz przezierny5 pokazuje najważniejsze dane pojazdu. Prędkość, wybrany bieg oraz wskazówki nawigacyjne wyświetlane są na przedniej szybie. Przejrzysta, pełnokolorowa grafika o wysokiej rozdzielczości, umożliwia łatwe przeglądanie wszystkich informacji.

SYSTEM AUDIO MERIDIAN™
SYSTEM AUDIO MERIDIAN™

Brytyjska firma Meridian™ Audio skupia się na muzycznych doświadczeniach. Nie mówimy tu po prostu o zwiększaniu poziomów głośności. Chodzi bardziej o intensyfikację poziomów głębi, klarowności i realizmu muzyki poprzez połączenie zaawansowanej techniki akustycznej i przemyślnie rozmieszczonych głośników w celu stworzenia tzw. sceny dźwiękowej, która idealnie pasuje do wnętrza XF. Wybierz jeden z opcjonalnych systemów dźwiękowych Meridian™ lub Meridian™Surround.

POZOSTAJESZ W KONTAKCIE
Pakiet Online6 oferuje dzięki wewnętrznej karcie SIM dodatkowe usługi internetowe, zapewniając:

• Nieograniczone zasoby strumieniowanych mediów
• Rozpoznawanie mowy online
• Prognozy pogody
• Synchronizację kalendarza online
ROZRYWKA DLA WSZYSTKICH
Wybierz opcjonalny plan z transmisją danych7 dla hotspotu Wi-Fi, a będziesz mógł korzystać z:

• Własnego zestawu usług pozwalających na strumieniową transmisję multimediów
• Do 20 GB bezpłatnych danych miesięcznie
• Wzmocnionego sygnału antenowego
• Wielu urządzeń skomunikowanych z Internetem
ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE
Opcjonalne bezprzewodowe ładowanie urządzeń wyposażone we wzmacniacz sygnału telefonu umożliwia ładowanie zgodnych smartfonów bez konieczności stosowania przewodów lub stacji dokującej. Telefon będzie korzystał w kabinie z anteny pojazdu, aby zapewnić lepszy sygnał i lepszą jakość połączenia.
SYSTEM JONIZACJI POWIETRZA W KABINIE Z FILTREM PM2,5
Opcjonalny system jonizacji powietrza stosujący technologię Nanoe™ wpływa na lepsze samopoczucie kierowcy, jak i pasażerów. Po włączeniu, nasz specjalnie zaprojektowany filtr przyciąga i wychwytuje drobne cząsteczki zawieszone o frakcji PM2,5 oraz redukuje ilość alergenów przenoszonych z kurzem i pyłkami roślin.
BEZPIECZEŃSTWO I PRAKTYCZNOŚĆ
PRAKTYCZNA PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA
Dzięki opcji dzielonego składania siedzeń drugiego rzędu można łatwo wszystkie swoje rzeczy. Nawet jeśli Twoje ręce są zajęte, pokrywa bagażnika jest dostępna z opcjonalną funkcją elektrycznego sterowania, umożliwiając jej łatwe otwieranie i zamykanie.
ACTIVITY KEY
Wodoodporny i odporny na wstrząsy, całkowicie nowy, opcjonalny Activity Key8 umożliwia odblokowanie, zablokowanie i uruchomienie pojazdu. Niezależnie od tego, jakie zajęcia na świeżym powietrzu zaplanowałeś ze swoimi znajomymi, nie jest Ci potrzebny już konwencjonalny kluczyk do samochodu.
CLEARSIGHT INTERIOR REAR VIEW MIRROR
Opcjonalna, najnowocześniejsza technologia zapewnia niezakłócony widok z tyłu Twojego Jaguara XE9. Kamera umieszczona w antenie przesyła obraz na żywo do lusterka wstecznego, zapewniając stałą widoczność niezależnie od tego, co znajduje się za Tobą.
FUNKCJE WSPOMAGANIA KIEROWCY
Jaguar XF został wyposażony w systemy wspomagające kierowcę, które ułatwiają przemieszczanie się i parkowanie w mieście oraz sprawiają, że jazda w trasie jest jeszcze przyjemniejsza. Systemy wpływają korzystnie na komfort prowadzenia, pomagając uwolnić się od stresu.
NIE REZYGNUJ Z ODKRYWANIA
WYBIERZ SWÓJ MODEL JAGUAR XE
Poznaj pełną gamę wersji wyposażenia, z szerokim wyborem doskonałych projektów, technologii i dostępnych rozwiązań wspomagających wydajność.
WYBIERZ SWÓJ MODEL
GALERIA ZDJĘĆ
Drobiazgowa dbałość o szczegóły zawsze charakteryzowała nasze pojazdy. Nowy Jaguar XE. Wzbudzaj podziw każdym detalem.
ZOBACZ GALERIĘ
DANE TECHNICZNE
Poznaj szczegóły. Dowiedz się więcej o parametrach silnika, oszczędności, rozmiarach i pojemnościach.
POZNAJ SPECYFIKACJE
IDEALNA PODRÓŻ ZACZYNA SIĘ TUTAJ

Najbardziej zaawansowana, wydajna i wyrafinowana sportowa limuzyna, jaką kiedykolwiek wyprodukował Jaguar. Skorzystaj z konfiguratora, aby zaprojektować swojego idealnego Jaguara XE.

KONFIGURATOR
AKCESORIA JAGUAR
AKCESORIA JAGUAR

Zdefiniuj swojego XE, personalizując go jeszcze bardziej za pomocą szeregu opcji i akcesoriów, od bezprzewodowego ładowania urządzeń przenośnych ze wzmacniaczem sygnału po poprzeczki dachowe do akcesoriów transportowych.

ZOBACZ AKCESORIA
KOLEKCJA GADŻETÓW JAGUAR
KOLEKCJA GADŻETÓW JAGUAR

Poznaj naszą stylową kolekcją markowej odzieży i akcesoriów, inspirowaną samochodami Jaguar.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SAMOCHODY NOWE
Sprawdź naszą ofertę samochodów nowych i znajdź swój wymarzony samochód
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora aby stworzyć swojego idealnego Jaguara.
POBIERZ KATALOG
Dowiedz się więcej o samochodach Jaguar.
ZNAJDŹ DILERA
Skorzystaj z naszego lokalizatora aby znaleźć najbliższego Dilera.

†Podane liczby dotyczące cyklu NEDC2 obliczono na podstawie oficjalnych testów producenta w cyklu WLTP zgodnie z prawodawstwem UE. Wyłącznie do celów porównawczych. Wartości uzyskane w warunkach rzeczywistych mogą być nieco inne. Emisja CO2 oraz zużycie paliwa mogą zależeć od zainstalowanych opon oraz od elementów wyposażenia opcjonalnego. NEDC2 to dane wyliczone zgodnie z obowiązującą metodologią na podstawie wyników otrzymanych z testów WLTP, równoważne tym, jakie byłyby uzyskane w ramach poprzednio stosowanego testu NEDC. Pozwala to na poprawne przeprowadzenie kalkulacji podatkowych.


Sprawdź dane WLTP
WLTP to nowy oficjalny test UE stosowany do obliczania znormalizowanego zużycia paliwa i wartości CO₂ dla samochodów osobowych. Mierzy paliwo, zużycie energii, zasięg i emisje. Ma to na celu przedstawienie liczb jak najbardziej zbliżonych do wyników uzyskanych podczas codziennego użytkowania pojazdu. Testuje pojazdy z opcjonalnym wyposażeniem oraz z bardziej wymagającą procedurą testową oraz profilem jazdy.


1 Twój samochód jest przygotowany do obsługi Apple CarPlay. Funkcje oferowane przez Apple CarPlay zależą od dostępności usług w twoim kraju, więcej informacji znajdziesz na stronach https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay

2 Twój samochód jest przygotowany do obsługi Android Auto. Funkcje oferowane przez Android Auto zależą od dostępności usług w twoim kraju, więcej informacji znajdziesz na stronach https://www.android.com/auto/.

3 Remote zawiera usługi subskrypcji, które można przedłużyć po wstępnym okresie uzgodnionym z autoryzowanym przedstawicielem marki Jaguar. Aplikację Remote można pobrać z App Store Apple/Play Store Google.

4 Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji, która może być odnawiana po początkowym okresie uzgodnionym z przedstawicielem marki Jaguar.

5 Dostępne tylko z szybą przednią osłabiającą działanie promieni słonecznych. Wskazówki nawigacyjne na przedniej szybie pojawiają się tylko wtedy, gdy samochód jest wyposażony w Pivi Pro.

6Zastosowanie znajdują tu zasadny uczciwego i odpowiedzialnego użytkowania. Roczny standardowy abonament można przedłużyć po wstępnym okresie uzgodnionym z autoryzowanym przedstawicielem marki Jaguar

7 Zastosowanie znajdują tu zasadny uczciwego i odpowiedzialnego użytkowania. Po wykorzystaniu 20 GB danych w ciągu miesiąca, prędkość transmisji danych i funkcjonalność systemu może zostać zredukowana do końca okresu rozliczeniowego. Szczegółowe informacje o zasadach uczciwego użytkowania związanych z tą funkcją znajdują się w Regulaminie InControl Pivi Pro na stronie www.jaguar.com/pivi-pro-terms. Czas odtwarzania jest zależny od dostawcy usług transmisji strumieniowej i od rozdzielczości pobieranego materiału wideo. Wideo w rozdzielczości HD znacznie zwiększy wykorzystanie danych.

8 Kluczyk dla aktywnych może zostać naładowany w ciągu 2 godzin, co zapewni do 10 dni działania na baterii.

9 Klienci, którzy noszą soczewki wieloogniskowe lub dwuogniskowe, mogą mieć problem z dostosowaniem się do trybu cyfrowego lusterka wstecznego. Tryb zwykły może być jednak aktywowany w dowolnym momencie.


Elementy wyposażenia opcjonalnego mogą się różnić, zależnie od wybranej wersji pojazdu (model i układ napędowy) oraz rynku, a ich dostępność może być także zależna od instalacji innych dodatkowych opcji. Zachęcamy do kontaktu z lokalnym dystrybutorem w celu uzyskania bliższych informacji lub dokonania internetowej konfiguracji Państwa pojazdu.


Kierowca powinien korzystać z funkcji w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowca musi przez cały czas utrzymywać pełną kontrolę nad swoim pojazdem.


Funkcje Pivi oraz lnControl, a także usługi poddostawców i ich dostępność są zależne od rynku – prosimy o sprawdzenie dostępności i szczegółowych warunków u autoryzowanego przedstawiciela marki Jaguar. Niektóre funkcje są objęte subskrypcją, która może być odnawiana po początkowym okresie uzgodnionym z przedstawicielem marki Jaguar. Łączność z siecią mobilną nie może być zagwarantowana we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w powiązaniu z technologią InControl, w tym widoki i ekrany, podlegają aktualizacji oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym / wizualnym w zależności od wybranych opcji.


Meridian jest zastrzeżonym znakiem towarowym Meridian Audio Ltd. Trifield oraz urządzenia Trifield oraz zastrzeżonym znakiem towarowym Trifield Productions Ltd.


Apple CarPlay jest zastrzeżonym znakiem towarowym Apple Inc. Mogą obowiązywać warunki użytkownika końcowego Apple Inc.

Android Auto jest zastrzeżonym znakiem towarowym Google LLC.

Nanoe™jest zastrzeżonym znakiem towarowym Panasonic Corporation.​