POZNAJ JAGUARA F-PACE

POZNAJ JAGUARA F-PACE

DOSKONAŁE PROPORCJE

Imponująca sylwetka wyprofilowana wokół charakterystycznej osłony chłodnicy, inspirowana naszym oryginalnym wzorem monogramu.

Opcjonalne reflektory Pixel LED z charakterystycznymi światłami do jazdy dziennej zapewniają jeszcze lepszą widoczność w każdych warunkach.

F-Pace 24MY
KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DALEJ
Panoramiczny dach Jaguara F-PACE

WYWAŻONA ELEGANCJA

Przestronne wnętrze wypełnione naturalnym światłem dzięki opcjonalnemu przesuwanemu dachowi panoramicznemu. Wybierz skórzane fotele Windsor Performance, aby poczuć najwyższą jakość i komfort.
ZAPROJEKTUJ WŁASNY EGZEMPLARZ

PRECYZYJNE DZIAŁANIE

Bezkompromisowe osiągi dzięki szerokiej gamie silników; wszystkie połączone za pomocą systemu Jaguar Intelligent Dynamics i technologii AWD.

Najwyższą efektywność zapewnia Jaguar F-PACE plug-in hybrid z zasięgiem elektrycznym do 65 km.

Kobieta jadąca Jaguarem F-Pace górską drogą

INTELIGENTNE TRYBY JAZDY

Tryb hybrydowy optymalizuje wydajność. Tryb oszczędzania pozostawia akumulator naładowany do momentu chęci użycia trybu EV - idealny do podróżowania po miejskich obszarach.
ELEKTRYZUJĄCY ZASIĘG
INTELIGENTNE ŁADOWANIE

SPECYFIKACJE

0-100 KM/H

4,0 s

0-100 km/h w 4,0 sekundy w Jaguarze F-PACE P550.

MAKSYMALNA MOC

575 KM**

400 kW w Jaguarze F-PACE P575.

EMISJA CO2

37 g/km**

PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA

1.842 L

Mokra objętość zmierzona poprzez symulację przestrzeni ładunkowej wypełnionej cieczą w Jaguarze F-PACE P250.
Jaguar F-PACE

RESPONSYWNE PROWADZENIE

Reaguj na sytuację na drodze w czasie rzeczywistym. Opcjonalny Adaptive Dynamics automatycznie dostosowuje zawieszenie samochodu, zmianę biegów i układ kierowniczy, zapewniając optymalne wrażenia z jazdy. Przejmij pełną kontrolę dzięki Configurable Dynamics, aby dopasować samochód do własnego stylu jazdy.

PEWNOŚĆ W KAŻDYCH WARUNKACH

Z napędem na wszystkie koła (AWD) w standardzie, możesz jeździć pewnie w każdych warunkach. W przypadku trudnych do przewidzenia warunków można wybrać opcjonalny system Adaptive Surface Response (AdSR), który stale analizuje drogę przed samochodem, aby zapewnić optymalną trakcję.

POMYSŁOWOŚĆ

Bezproblemowe połączenie z szeregiem technologii do Twojej dyspozycji.

Prędkościomierz samochodu JDX

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Skoncentruj się na drodze przed sobą dzięki technologii wspomagania jazdy. Opcjonalny 12,3-calowy interaktywny wyświetlacz kierowcy (IDD) i wyświetlacz Head-up1 można skonfigurować tak, aby wyświetlały istotne informacje podczas podróży.
Kobieta jadąca Jaguarem F-PACE

ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

Kompatybilne urządzenie można ładować za pomocą ładowarki umieszczonej w konsoli środkowej.

OCZYSZCZANIE POWIETRZA W KABINIE

Opcjonalny system Cabin Air Purification filtruje zanieczyszczenia, takie jak kurz i pyłki.

Asystenci kierowcy

Wybieraj spośród szeregu funkcji zaprojektowanych tak, aby jazda i parkowanie były łatwiejsze i bezpieczniejsze.

ODKRYWAJ DALEJ

WERSJE

WERSJE

Zobacz pełną gamę wersji i dane techniczne.
OGÓLNE INFORMACJE

OGÓLNE INFORMACJE

Niezrównana wszechstronność i charakterystyczny design Jaguara.

**Zobacz dane WLTP

Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta zgodnych z przepisami UE przy w pełni naładowanym akumulatorze. Wyłącznie do celów porównawczych. Dane rzeczywiste mogą się różnić. Emisja CO2Dane dotyczące zużycia paliwa, zużycia energii i zasięgu mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, zamontowane koła, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu są oparte na standardowej trasie pojazdu produkcyjnego.

1Funkcja opcjonalna. Kierowca musi przez cały czas mieć pełną kontrolę nad pojazdem.
2Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji po upływie początkowego okresu podanego przez dealera marki Jaguar.

Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą różnić się w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i układu napędowego) i rynku lub wymagać instalacji innych elementów w celu ich zamontowania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym dealerem lub skonfiguruj swój pojazd online.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą zapewnić pełną kontrolę nad pojazdem przez cały czas.

Funkcje Pivi i InControl, opcje, usługi podmiotów zewnętrznych i ich dostępność pozostają zależne od rynku - sprawdź u swojego dealera Jaguar dostępność na rynku lokalnym i pełne warunki. Niektóre funkcje są objęte subskrypcją, która będzie wymagać dalszego odnowienia po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym / wizualnym w zależności od wybranych opcji. Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych. Niektóre funkcje Alexa są zależne od technologii inteligentnego domu. Korzystanie z Amazon Alexa wymaga konta Amazon.

MeridianTM jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd. Trifield i urządzenie z trzema polami jest znakiem towarowym Trifield Productions Ltd.