F-PACE. WRAŻENIA DOSTĘPNE OD RĘKI Z 5‑LETNIĄ GWARANCJĄ I KORZYSTNĄ OFERTĄ FINANSOWANIA.

F-PACE. WRAŻENIA DOSTĘPNE OD RĘKI Z 5‑LETNIĄ GWARANCJĄ I KORZYSTNĄ OFERTĄ FINANSOWANIA.

Szybki. Zwrotny. Dostępny od ręki. Jaguar F-PACE. Stylowe połączenie luksusu ze sportowym wyrafinowaniem. Zachwyć się doskonałą formą SUV-a z 5-letnią gwarancją i skorzystaj z atrakcyjnej oferty finansowania.

Jaguar F-PACE. W pełni dostępny na atrakcyjnych warunkach.

Jaguar F-PACE. W pełni dostępny na atrakcyjnych warunkach.
Jaguar F-PACE. Esencja sportowego luksusu. Zdecyduj się na niezrównaną moc doznań i wybierz dostępnego od ręki dynamicznego SUV-a w doskonałej formie finansowania. Zaufaj sile porywających doświadczeń i zapytaj o szczegóły oferty.

5-LETNIA GWARANCJA PRODUCENTA

5-LETNIA GWARANCJA PRODUCENTA
Nowy Jaguar F-PACE oznacza pełne wsparcie producenta w ramach pięcioletniej gwarancji lub do momentu osiągnięcia przez samochód przebiegu 150 000 km. Jeśli w tym czasie jakakolwiek część ulegnie awarii, Autoryzowany Serwis Jaguara bezpłatnie ją naprawi lub wymieni, używając w tym celu oryginalnych podzespołów.

Sprawdź ofertę w pełni dostępnego Jaguara F‑PACE
i poznaj atrakcyjne warunki finansowania.

Wypełnij i wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia szczegółowej oferty.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności