Jaguar F-PACE

F-PACE.
CHWYTAJ WRAŻENIA. DOSTĘPNE OD RĘKI.

  • Niesamowita przyjemność z prowadzenia
  • Muskularna i sportowa sylwetka
  • Napęd 4x4 łączący bezpieczeństwo i dynamikę
  • Luksusowe wnętrze przestronnego SUV-a
  • Dostępność od ręki – spełniaj marzenia już teraz!

SPRAWDŹ OFERTĘ SAMOCHODÓW DOSTĘPNYCH OD RĘKI

Wypełnij i wyślij formularz, a nasz dealer skontaktuje się z Tobą,
by znaleźć dla Ciebie model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności

*Wartość 775 l i 1804 l dotyczą modelu F-PACE D200 MHEV w podstawowej wersji wyposażenia i pomiaru dokonanego metodą VDA - "na mokro" - przez symulację wypełnienia przestrzeni bagażowej cieczą.
Analogicznie wartości dla pomiaru metodą " na sucho: wynoszą odpowiednio 601 l i 1428 l. Pojemność bagażnika może się różnić w zależności od wybranej konfiguracji.