TO, CO NAJLEPSZE, PRZYCHODZI Z WIEKIEM

TO, CO NAJLEPSZE, PRZYCHODZI Z WIEKIEM

Masz Jaguara starszego niż 3 lata? Przystąp do programu 3plus i korzystaj z wyjątkowej oferty naszych autoryzowanych serwisów - w tym z progresywnych rabatów na naprawę, które rosną wraz ze stażem samochodu w programie.

TWOJE KORZYŚCI

• weryfikacja stanu technicznego Twojego samochodu za 99 zł
• rabaty na części i robociznę 15%, rosnące wraz ze stażem w programie aż do 35%
• rabat 10% na akcesoria Jaguara

ANALIZA STANU POJAZDU

W wybranym serwisie możesz zweryfikować stan techniczny Twojego Jaguara już za 99 zł. Sprawdzimy układ hamulcowy, układ kierowniczy, elementy zawieszenia, elementy przeniesienia napędu, pracę silnika, sprawność oświetlenia, a także dokonamy diagnostyki komputerowej pod kątem zapisanych błędów. Wyniki badania otrzymasz w specjalnie przygotowanym raporcie.
ANALIZA
STANU POJAZDU

ROSNĄCE RABATY

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe progresywne rabaty na naprawę, których wysokość rośnie wraz ze stażem auta w programie: od 15% na części i robociznę na starcie, aż do nawet 35% po trzech latach uczestnictwa w programie 3plus. W każdym momencie przysługuje Tobie też 10-procentowa zniżka na wszystkie akcesoria Jaguara.
ROSNĄCE
RABATY

GWARANCJA JAKOŚCI

Nic nie zastąpi pewności, którą zyskujesz, korzystając z autoryzowanego serwisu i lat doświadczeń naszych wykwalifikowanych mechaników. To oni najlepiej zadbają o Twojego Jaguara. Bo choć samochody tej marki nie mają przed nimi tajemnic, to wciąż zachwycają się nimi na nowo.
GWARANCJA
JAKOŚCI

PRZYSTĄP DO PROGRAMU 3PLUS JUŻ TERAZ

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, by pomóc Ci dołączyć do programu
– jego regulamin znajdziesz pod tym linkiem.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności